Gıda ve içecekYemek tarifleri

Lezzetli ve sağlıklı: bitkisel yağ ile sebze salatası tarifi

Aslında taze sebze tüm bilinen her kişi, diyette bulunması gerektiğini. Ancak, beslenme bunların bitkisel yağ salata formunda gıda olarak kullanılan tercih olduğunu iddia. Vitamin ve sebzelerde bulunan minerallerin bu formu beri, daha kolay vücut tarafından emilir.

salatalar için Bitkisel yağ

Eğer bitkisel yağ ile herhangi bir reçeteli sebze salatası atarsam, genellikle dolgu türünü seçerken odaklanmak olmadığını görülebilir. Bu, elbette, ihmal. Sonuçta, geleneksel ayçiçeği ve zeytin, fıstık ezmesi ile sebze salatası doldurulmuş olabilir, kenevir, keten, kabak, susam, hardal, fıstık, hardal, sarımsak, horoz ibiği, Çay dikeni, rastoropshevym ve diğer lezzetli kokulu ve çok faydalı yağların yanı sıra. mağazalarında sizi de özellikle ısıl işlem görmeden salatalarda kullanılmak üzere oluşturulmuş farklı yağların karışımı bulabilirsiniz.

kabak yağı ile taze pancar ve havuç salatası

Kabak çekirdeği yağı yoğun aroması çok ince ve aynı zamanda sahiptir. Yeni lezzetli tatlar ile petrol kabak sürpriz sizinle sebze salatası tarifi. Kabak çekirdeği yağı mükemmel otlar, taze havuç, elma ve pancar ile birleştirilmiştir. Bu yağ o yaşlanma sürecini yavaşlatır güçlü antioksidan olduğu için "minyatür eczane" olarak adlandırılan tesadüfen değildir. Bu, karaciğer hücrelerine geri mide ve bağırsak iyileştirir, solucanlar ve mantar enfeksiyonlarının mücadele, ülser iyileşir ve safra bileşimini artırır. onlar Koreli havuç için bir rende üzerinde ovmak eğer Ham pancar ve havuç lezzetli elde edilir. petrol ve birlikte meyve suyu, mevsimine kadar ellerinizi ovalayın, şeker kamışı, tuz, karabiber ve kıyılmış sarımsak ile tat sebze serpin balzamik sirke.

hardal yağı Salata

tarifi sebze geliştirin , bitkisel yağ ile salata hardal tohumu lezzetli bir ürün ekleyerek. Sadece siz değil, keskin baharatlı ve keskin lezzet almak değil, aynı zamanda, onun kılcal gücünü ve esnekliğini arttırmak geçirgenliğini artırmak yoktur. kolin ve vitaminler K ve R. zengin hardal sonra yağ metabolizmasını geri yükler sarı hardal tohumlarından yağ, obezite mücadelede yardımcı olur.

taze sebze ile Ana maddeler salata

Evrensel ve günlük kullanıma uygun olarak adlandırılabilir yağ tarifi sebze salatası, gerektiren bu numaralandırma. Bu yeşil (dereotu, maydanoz, roka, kereviz, kişniş, fesleğen, mercanköşk, rezene, vb. D.), Yaprak salata sebzeler (tere, lahana, marul, soğan), mevsimsel sebzeler (domates, salatalık, biber , turp, turp, papaya, ve böyle devam eder. d.), baharatlar (tuz, şeker, karabiber, kırmızı, çemen ve t, d.)., çeşniler (doğal sirke, soya sosu, yemeklik yağ).

sebze salataları en çok faydayı elde etmek nasıl

Birçok vitamin zamanla yok edilir, çünkü gelecek için bir sebze salatası bitkisel yağ yapmayın. Böylece salatalık, domates ve genç sebze deriden deri yüzeyine içerdiği yararlı eser elementler, en iyi bilinmektedir, ve yalnızca fırça ile yıkayın edilir. En yararlı sebze topraklarda yetiştirilen. Sera bazen daha estetik bir görünüme sahiptir ancak iz elementlerin kompozisyonu çok daha kötüdür. yarım kaynatılmış - Küçük bir kaba tuz miktarı ve soğan bir havan içinde salata daha iyi gerilme havaneli eklemeden önce yeşil soğan. sebze çok acı tat ise, su teresi gibi, onlar içme önce kaynar suyla haşlanmış veya yaklaşık on dakika süreyle soğuk tuzlu suda tutulur. Metal hızla tahrip C vitamini ile temas kaynaktan, yani, yeşil ve yapraklı sebzeler eller, bir bıçak ile kesme gözyaşı tercih edilir. Bu nedenle, uzmanlar porselen bıçak elde öneriyoruz. Bitkisel yağ birinci soğuk presleme ile elde edilen arıtılmamış alınmalıdır. salatalar deneylerin korkmayın. Tüm taze sebzeler vitamin ve mineral vardır. Onlar vücudunuz için iyi yerine duracak. Bu ve sürekli olmak masayı taze sebze ve bitkisel yağların çeşitli salatalar çeşitlendirmek gerekir yapabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.