Gıda ve içecekYemek tarifleri

Lezzetli bir domuz böbreği pişirmek ve hızlı bir şekilde nasıl

yan ürün özel olarak fast-food böbrek modern çağda, olarak, daha fazla dikkat etmeye başlıyor Superfoods dönüştü. vitamin ve minerallerin kütlesini konsantre olarak ve iyi, hak edilir. Sağlıklı domuz böbrek kullanımı hakkında herhangi bir bilgi bulmak zor, hatta imkansız yeme üzerine ihtisas literatüründe. Fakat birçok mutfak referans kitaplarında onlar onurlu bir yer verilmiştir. Bunların kullanımı sadece derleyici çalışmayın eğer hangi tablolardan bilinebilir, sen diyet ve özel pişirme talep pişirme domuz böbrekleri yapar değerli bilgiler dışarı atamazsın. Buna ek olarak, dünyanın herhangi bir ulusal mutfağı çeşitli altın koleksiyona sahiptir böbrekler yemekler. Rusya'da onlara turşu çok sever.

Örneğin, B vitaminleri bunlardan en iyi kaynak almak - et ile rekabet edebilecek böbrek vardır. Onlar selenyum büyük miktarda vardır. Ancak aynı böbrekte - bir diyet yemek, etten daha birkaç kat daha hafiftir. Bu da yüksek miktarda protein ihtiva rağmen gerçekleşmiştir. yaklaşık 12.5 gram ve tüm (!) 66 kcal yağ ve toplam kalori 1.8 gram böbreklerde protein. İnce kalmak isteyenler sağlığına zarar vererek değil, unutmamak gerekir!

Nasıl domuz böbreği pişirmek, bu yüzden yan ürünü bu tip özgü olan spesifik koku, yok mu? Her ev kadını kendi yöntemleri kullanır. Birisi sirke ile suya batırılmış kabartma tozu, serpin, süt ile onları doldurur. Ama mutfak iş tavsiye gerçek ustaları: Eğer domuz böbrekleri pişirmek önce, onlar basit soğuk suda birkaç saat ıslatılmalıdır. Su değiştirmek için en azından bir veya iki kez önerilir. Bu şekilde hazırlanan güveç veya kızarmış bir yan ürünü olabilir, ama yemek ve salata ekleyebilir. Ama diğer ürünlerden ayrı olarak böbrek kaynamaya gereklidir ve onlarla daha iyi suyu dökün.

Yani, gerçek Rus tarifi domuz böbrek denemek öneriyoruz "Turşu böbrek."

Gerekli: Bacon, 500 g, böbrek 500 g, arpa, 100-150 g, 1 havuç, maydanoz kökü orta ölçekli salamura salatalık 2-3, 4-6, patates, soğan, yağ, yeşil bir kiriş, biber, tuz, 150 g.

Hazırlama: renal pelvis ve üreter rafine iyi yıkama, ve kaynamaya önceden ıslatılmış böbrek hazırlandı. Birincil tahliye et suyu yaptıktan sonra tüm böbrek soğuk su dökün kaynatın ve hazırlık için pişirin. küçük küpler halinde kesilmiş, serin, alın. Yine su tencereye koyun ve su kaynayınca, pastırma ve maydanoz koydum eti pişirin. Bir saat sonra, bir tava dilimlenmiş böbrekler, patates, arpa atmak. soğan ve havuç bitkisel yağ zazharku yapmak ve ince doğranmış salatalık ile birlikte, pişirme sonunda çorba ekleyin. yeşillik, biraz turşu kaynatın vermek ısı kapatın ve atmak, kısık ateşte tava bırakın.

Ayrıca, bir kebap gibi, ızgara veya açık ateş üzerinde domuz böbrekleri pişirmeyi için birçok tarif var. ızgara üzerinde Bu yan ürünü Kızartma, onun, ikiye kesilmekte, önceden ıslatılmış baharat görmüş ve tuz ile ovulur veya kömürlerin Aerogrill kızartılmış. yeşilliklerle süslenmiş yangın taze domates veya patates kavrulmuş bir tabakta bitirdi böbrek yayıldı.

Çok lezzetli böbrek, mantarlı haşlanmış ve mantar sos ile. tereyağı veya margarin için yüksek ısı kızarmış edildi hazırlanması için böbrek yemekleri önceden kaynatılmış ve parçalar halinde kesilmiş. kaşık bir çift kuru beyaz şarap ile takviye et suyu mantarların herhangi birinden hazırlanmış bir mantar sosu. yumuşayana kadar Yahni ve baharatlar ile görmüş buğday unu ile kalınlaşmış ve Sote böbrekler ile servis edilir.

Şimdi hızlı bir lezzetli domuz böbreği pişirmek ve bilmelerini. Ve ayrıca, çok enerji harcamadan. Afiyet olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.