MaliPara

Dolar düşecek mi? dolar Tahmini

Bağımsız uzmanlar görüşme yaparken insanların çoğunluğu dolar düşecek olmadığı konusunda soru endişe oldukça açıktı. nedeniyle ABD doları döviz kuru olması nedeniyle ilk etapta Rusya'nın faiz sakinleri, dolayısıyla ürünlerin ezici çoğunluğunun fiyatını ithalat maliyetini belirler ve. Çok basit bir ilişki yoktur. siyah altın yüksek maliyeti iç piyasada dolar akışını sağlar, ruble aktif güçlendirdi ve ülkenin sakinleri makul bir maliyetle mal satın alabilirler. petrol fiyatı düşerse, resim tamamen zıt olur ve yaşam standardı önemli ölçüde azalır.

2015 yılında Tutarsızlık bütçe

Kasım 2014'te 2015 yılı ve değil bütçesinin hazırlanması yakından gerçeğe uygun oldukça belli oldu. Harcama siyah altın varil dünya pazarında en az 96 dolar mal olacak gerçeğini göz önüne planlanmış. Bu endeks dayanarak, 2015 boyunca bankalarda dolar 37 ruble geçmemelidir. Beklenmedik sürpriz zaten Kasım 2014'te yerini almıştır. Zamanla dolar kuru 48 ruble karşılık geldi. Aynı yılın Aralık ayı ortasına kadar, 60 ruble yükseldi. Şekilde ulaşıldı zirve neredeyse 68 ruble olduğunu. Yılbaşı kriz sırasında, uluslararası uzmanlar elbette sonbahar bahsetmek cesaret edemedi ve. Tahminler para daha da büyümesi etrafında bulundu. Bazı uzmanlar dolar başına 100 ruble işareti ulaşan yaklaşık söyledi. petrol düşüş, aynı zamanda diğer temel faktörler Sadece olumsuz gelişmelere önkoşul haline gelmiştir.

Ne bütçe açığı ile durum mu?

Uzmanlar, dikkate alarak bütçe açığını değil tam bir iyileşme olsa da, petrol fiyatlarındaki olası bir konuş düşüşün etkisiyle döviz azaltılmış girişi nedeniyle. Orada düşmeye hem temel bir gereklilik arz ve para büyümesine. Her şey durum küresel petrol piyasasında nasıl süreceği bağlıdır. yakın gelecekte dolar doğrudan siyah altın maliyet rehabilitasyonu ilişkilidir Rusya'da biraz düşecek söyleyebiliriz çıkarabilirler. Ülkenin büyük petrol-gelirliler büyük ölçekli çekilme sonrasında finansal rezervlerini geri ederken, dolar azalacak. Mevcut oranı dolar başına 54.5 ruble karşılık ise, 46-48 ruble düşmesi bekleyebilirsiniz. şimdi güçlü bir yükseliş de varil başına 66.6 dolar seviyesinden işlem yağ fiyatı üzerine durumu Imposing, zaten dolar piyasasında düşecek söyleyebiliriz. Haziran ayında aynı zamanda, petrol piyasasında fiyatlandırma önemli bir rol oynar ve bu nedenle Rusya'da dolar etkileyen kararların edileceği OPEC Üye Devletlerinin, önemli bir toplantı düzenledi.

Belirsiz siyasi durum

Bilgi defalarca Kırım ilhak ve Rusya karşı doğu Ukrayna'da paralel çatışma sonrası cezaya çarptırılan uluslararası medyada sesi vardır. Bunlar önemli ölçüde ekonominin birçok sektörünü vurdu ve ülkedeki mali durum üzerinde olumsuz etkisi koydu. En petrol üretimini ve askeri sanayi etkilenen, hangi gelirleri devlet bütçesinin büyük bir bölümünü oluşturan ve bu optimum seviyede Rusya'da dolar destek verdi. asıl sorun yabancı finans kurumlarından ödünç fırsat eksikliğidir. aktif otomatik olarak daha yüksek fiyatlara yol açar dolara satın hükümeti zorlayarak daha önce yayınlanmış kredilerin Ödeme Ödeme.

Ne tahminler Rusya'nın politikasını analiz ederek yapılabilir?

ülkedeki siyasi durumuna göre dolar düşecek olmadığı sorusuna, cevap vermek için çok problemlidir. Rusya'ya karşı yaptırımlar sadece Batılı ülkeler iptal, ancak bazı yerlerde sıkılır yok değil. Ucuz döviz kredileri almaya yetersizlik döviz çıkışına eşlik etti ülkeden gelen yabancı yatırımcıların göç desteklenmiş. iş yetkililerinden Yolsuzluk ve güçlü basınç deniz yerli iş transferini neden oldu. Bütün bu gerçekler kısa vadede bankalarda dolar dramatik bir değişiklik olmayacak düşündürmektedir. petrol fiyatlarındaki hafif artış arka plan üzerinde geri almak varsayalım, ama büyük değişiklikler, analistler Ukrayna ve Avrupa ve Amerika ülkeleri olarak çatışma tüketilmesine kadar bekleyen önermiyoruz.

iç kamu olaylara dayalı öngörüye

dış etkenlere ek olarak, geçen yılki yılbaşı kriz başlatılan ve iç devlet sorunları edildi. Son 15 yıl içinde ülkenin çağdaş ham ekonomik modelini değiştirmek beceremedi. petrol endüstrisi neredeyse tüm mevcut kaynakları yedik ve kamu iktisadi segment arasında fonların dağılımı eşit oldu. petrol endüstrisinin aşırı gelişmesi diğer ekonomik alanların azalmasına yol açmıştır. Sonuç olarak, biz çok yüksek dolar görebiliyordu. ABD para biriminin başka takdir Tahmin yapısal reformların anda kimse tutarken gerçeği başlayarak yapılabilir. ekonominin temel yapılanma değişmeyecek olmadan ve dolayısıyla döviz kuru yeterince güçlü kalacaktır.

Zor tahmin etmek nedir?

Dolar düşüş olacak olmadığının sorulması üzerine Uzman görüşleri büyük ölçüde büyük ölçüde sapmak. Kimse kendini uzun vadeli döviz hareketlerini garanti verir. 2014 yılı sonunda, çoğu uzman güvenle 1 dolar için yüz birim seviyesine ruble zam savundu Eğer şimdi görüş değişti. Analistler dolar düşer ve trend güvenen kalmasını inanıyorlar. ülkedeki açığı açısından keskin dalgalanmaların nedeni olabilir Amerikan para birimi ile sebebini sayısız spekülatif işlemleri tahmin zorluk. Dolar dinamikleri büyük Rus şirketleri tarafından borç ödeme bağlıdır. Örneğin, Aralık geçen yıl Ocak bu yıl, borç 32-33 milyar dolar yerleşmiş oldu. bankalararası piyasada döviz satın alma tekliflerinde bir atlama ve Merkez Bankası tarafından tazminat yokluğunda nüfusun heyecanı yol açar.

Merkez Bankası politika dolar belirleyebilir

çok uluslararası pazara infüzyon üzerine Merkez Bankası kararını etkileyebilir. Rus hükümeti serbestçe dalgalanmasına izin gerçeğine rağmen, aşırı durumlarda rublenin değerini ayarlamak hakkını saklı. Rusya büyük bir yer olduğunu düşünürsek , altın rezervlerinin dünyada, gerekli olduğu kadar ulusal para birimi dizginlemek ülkenin yeteneği bahsedebiliriz. Herhangi bir zamanda, Merkez Bankası dolar ayarlayabilir. Para politikası çerçevesinde yayınlayacaksanız matbaa ve mantıksız para yayınlayacak ABD para birimi keskin tehdit uçmak ruble devalüasyon. akımının yine sıkı hükümet tarafından kontrol edilecektir mantıksız para ise, ruble ve doların düşüş güçlendirme olasılığı düşünülebilir.

Orta derecede iyimser tahminler

tahminlerin sadece üç tipi vardır. Bu orta, iyimser iyimser ve karamsar. seçeneklerin olayların her göz önüne alındığında, biz dolar düşüp düşmediğini bahsedebiliriz. Ilımlı iyimserler yerli enerji olmadan güçlü bir ekonomiyi geliştirmek Rusya'nın ve Avrupa'nın başarısızlığı için umut. Analistler düşük petrol fiyatları dünya genelinde kârsız olduğunu işletmek ve yakında durum istikrara ve küresel petrol piyasası ve Rus ekonomisinde olacaktır. Onlar dolar inceleriz. 2015 yılı sonuna kadar 38-42 ruble olarak kursunda kendi durak Tahmini.

durum ve doların İyimser bakış

Aslında dolar düşüyor, derler ve iyimser insanları sert öldüğünü. Bu esas olarak hükümet aygıtının ve onlara yakın kişilerin temsilcileri olduğunu. Bunlar gerçek durumu ve siyasi amaçlı düşünmüyoruz. Onların görüş gerçeği durdurulur yağın düşmesinden bu - ABD hükümetinin durumunda ve eşleri ellerinde. Rakibin amacı - Rusya'dan askeri ve siyasi tavizler. Gelecekte bu tür gelişmelerin senselessness yazında 2015 yılı sonuna kadar netleşeceğini. Tahminlere göre, 2016 yılında yeni bir ülke kriz öncesi durumuna konukları karşılayacak. Hesap nedeniyle dünya pazarında siyah altın değerindeki düşüş acı gerçeğiyle sadece alınan ve değil Amerika'nın kendisi şist yağı geliştirmek için ucuz değil olarak.

Kötümserler - çoğu analist ve uzmanlar

uzmanların büyük grup dolar, Merkez Bankası kriz öncesi yoluna geri dönmemek üzere 54.5 oranında bugün sunulan inanmaktadır. Liberal görüşlü analistler 100 rublelik bir işaretine para büyümesine işaret ediyorlar. Bunun nedenleri bunlar ödemeler krizi, kredi krizi ve banka ve işletmelerin sayısız sayıda iflas görüyoruz. Rusya güdümlü ekonominin yöne çevirmek ve hatta SSCB güncelleştirilmiş biçimi oluşturabilir görüşmeler olmuştur. inanılmaz derin kriz bekliyorum sosyal kargaşa ve dikkat yapar hükümranlıklarında geçit.

Burada girinti ve son altı ay içinde yapılan önemli tahminlerin hiçbiri gerçekleşmesi ve bir buçuk vermedi gerçeği doğruluyor gereklidir. Bu belli, hatta daha büyük olasılıkla, doğrudan bir bağlantı kur ve ekonomik performans, uzun kırık beri doların yönü, bir anlam ifade etmiyor tahmin etmek inanmak için iyi bir neden verir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.