GüzellikSaç

Lamine cam ve saç - yorumlar, prosedürler Aletleri farklar

Özel bir maddenin saça Kaplama denilen uygulaması - Sır. Onların parlaklık ve silkiness eklemeniz gerekir durumunda gerçekleştirilir. Buna ek olarak, bu prosedürün sayesinde, saç hafifçe köklerine kaldırdı - Böyle bir yol içinde buzlanma saç (birçok müşteri yorumları onaylamak) Eğer yele bir hacim vermek için izin verir. Aynı zamanda mümkün saç rengini yola yapar: sır renksiz veya renkli olabilir. Bir veya iki renk için kendi saç farklı bir sır kullanabilirsiniz. İşlem sırasında tonların dönüşümündeki hareketinde her seferinde biraz daha farklı bir tonu almak için yapar.

Birçok kişi cam farklıdır merak laminasyon saç. cam, hem de laminasyon dış etkilerden zarar görmüş saçların korunması için öncelikle önerilir, yanı sıra bunların görünümünü geliştirmek: Bu prosedürler çok ortak noktası var. Kaba kullanım - örneğin, dikkatsizce, sık boyama korozif boyalar, saç yağma fırçalama ve yapılarını kaybederler. Onların tabakalı tabaka onları gözenekli hale gelir ve doğal parlaklığını kaybetmesine neden bozulur. Bu tür saç cansız görünür, donuk bakmak posechennye ipuçları. saç laminasyon ve cam - bu olguların ve yardımıyla etkin, modern tedaviler baş. Yorumlar bu yöntemler onları daha güçlü ve daha yoğun hale saçı koruyan düşündürmektedir, onlara bir parlaklık ve güç ver.

Her iki prosedür araçları bakmakta toz, sebum, kalıntılarının serbest saçlı başlar. Bunu yapmak için, baş (sadece yıkama saçlar için iki kez normal yollarla kullanabilirsiniz) özel temizlik şampuanı yıkayın. Bundan sonra, tutam saç, ipliğine lamine zaman, hasarlı saçların yapısında doldurmanız gerekir proteinlerle özel bir maske uygulayın. saç aracılığıyla dağıtılacak proteinleri ısıya maruz kaldığında: Sonra, baş sıcak suyun altına nemlendirilmesi sonra bir havlu sarın yapabilirsiniz. Bu durumda, maske beş dakika yeterlidir. Bu kompozisyon ile tedavi saç laminasyon için Sır çok daha düzgün gider.

kurutulur saç, o zaman onlara sır uyguladı. Yirmi dakika bırakılmalıdır - her saç kaplar. onun ardından yıkama saçları ile utjuzhkom kurutuldu parşömen kağıdı, o onun kanat önceden sarılmış. bağlı kılların her biri üzerindeki ısı bant, "kapalı". Bu süreç teknik olarak onun adı var neden bir kağıt laminasyon, andırır. Her saç ek bir film oluşturmak üzere, esansiyel yağlar ile özel bir krem uygulamış için kurutma sonrasında saçın etkisini arttırmak için.

cam gelince, saçın muamele ısıyı içermez. Sır saç dağılmış ve 20 dakika için burada bırakılır. Her saç seramid tabakasını kapsar - saç hattı yapay proteinler, gözenekli alanlar "kapatma" ve onlara yoğunluğu, düzgünlük ve parlaklık verir. Ancak, saç buzlanması, çoğunlukla, pozitif, oldukça dekoratif etkiye sahiptir ki, yorum - bu laminasyon ana farktır. Bu güneş ışığına maruz kalmaktan korumak için, uçlarının daha fazla bozulma belirtisi önleyebilir. Ancak, cam temel amacı - saç çekici bir görünüm baş veren. laminasyon aksine, kendi elleriyle evde buzlanma saç yapmak, bu mümkün (laminasyon ile evde deneme çünkü utjuzhkom saçları aşırı ısınma tehlikesi istenmeyen - sonuç olarak, hatta daha kırılgan hale gelebilir).

Laminasyon yanı sıra Saç cam, yorum birçok site her üç ila dört hafta tekrarlanması gerekiyor bulunabilir: genellikle saç üzerinde tutulur ne kadar koruyucu filmi. Bu süre, daha az olabilir - şampuanlama sıklığı ve bileşimin kalitesine bağlıdır. Ancak, her durumda, bu işlemler yararları yanı sıra, dış etki yadsınamaz: onlar geri bakalım, hacim ve saç yumuşaklık korumak için izin verir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.