GüzellikSaç

Yıkama - saç rengi ile başarısız deneyde bir cankurtaran

Her kadın, kendi benzersiz görüntü, saç rengi ve stili, deney bir sürü bulmadan. Ve arama kendini tüm başarılı olabilir. Çoğu zaman, saç üzerinde istenen renk en beklenmedik bir görünüm alır, ya da sadece renklendirmek için sahipleri uygun olmayan, yaşam tarzı ve kendine algısını, iç uyumu ihlal eder. Ama bu durumda durum, orijinal saç rengine dönmek mümkün umutsuz değildir ve saç çıkarıcı yardımına gelir.

Dekapaj - Sözde sökücü saç rengi, sonuç hayal kırıklığı ise. hafif deyimiyle kadını neden istenmeyen renk silsin veya saç kendiliğinden boyama boya dengesiz düştüğünde bu sık durumlarda yardım etmek için yardımcı olacak özel ekipmanlar yardımıyla yap, şok etti.

Birçok profesyonel saç çıkarıcı emin kuaförler - (baş örten saç sağlığı ile ilgilenen doktorlar,) kesinlikle güvenli bir yöntemdir, ancak terapistleri bu konuda belirsiz konuşmak olduğunu. Prosedür üzerinde kimyasal asitleme etkisine dayanmaktadır gerçeği saç yapısı, olumsuz onların durumunu etkileyebilir. denemeler ve sizin için saç yeni bir renk boya önce Yani, bütün "artıları" ve tartmak "eksileri". Ancak, saç çıkarıcı - sadece bu yüzden bunu yapmak için gerekli olmadığını açık bir şekilde iddia etmek, hataları düzeltmek için değnek sopa de buna değmez.

Herhangi saç rengi sökücü sonraki boyanma gerektirir ve burada birkaç puan dikkate değer:

  • Sadece iyi kuaför saçınızın sağlığı için en az düzeyde etkileyerek istenilen saç rengi dönersiniz çünkü Öncelikle dekapaj prosedürünün kendisi uzmanları güvenmeniz gerekir.
  • o palet üzerinde daha yoğun olabilir çünkü Dikkat, yıkama sonrası renk seçimini davranın. Profesyonelleri güvenmek iyidir.
  • Bir kez saçınızın hepsi doğru bakım almak emin olun döneceğim: Düzenli saç maskeleri yapmak için unutmak kadın sağlığı için vitamin kompleksi satın, beslenme dikkat yoktur.

Ne saç çıkarıcı olur. yorumlar uzmanları

saç rengini geri edebiliyoruz Özel formülasyonlar iki ana gruba ayrılabilir:

  • Yüzey. Bu dekapaj nazik olarak kabul edilir ve saçların minimum olumsuz etki sağlamaktadır. Bir yüzey yıkama ile saçlarınız prosedürüne başına 1-2 ton ile rengini değiştirir.
  • Derinlik - Yukarıdaki yüzey ile karşılaştırıldığında, yeterince agresif anlamlı saç yapısına zarar asitle temizleme, ama en etkili yöntemdir.

prosedür ve yönergelerle ilgili profesyonellerin yorumlara gibi, hepsi tek bir ses olarak saç çıkarıcı olduğunu söylemek - bu gerekli olmadığı yerlerde salon tedavisi, kaydedin. Eh, saçını böyle bir kimyasal saldırının ihtiyacını ortadan kaldırmak amacıyla, basit kuralları takip:

  1. agresif maddelere maruz kalma söz konusu olduğunda, saçlı deney her türlü sakının.
  2. Evde kendi kendine boyama saç kaçının.
  3. Sadece yüksek kaliteli ve kanıtlanmış saç boyası (bu herhangi saç kozmetiği için geçerlidir) kullanın. Özel profesyonel bakım için tercih etmek daha iyidir.
  4. Eğer ortak bir dil bulacaksınız ve kim tam olarak neye ihtiyacınız bilecek kiminle usta berber, bulmaya çalışın. Sadece profesyonel doğru saç tipi için uygun araçlar da unutma. senin kuaför Güven ve güzel olmak!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.