Ev ve AileAksesuarlar

Bebeğin takip etmek üzere kolay

Her zamanki gibi, bir bebek büyük bir sevinçle ve bir anda genç ebeveynlerin başlarına dampingli endişeleri en azından büyük bir kazık ile aynı anda kaynaklanmaktadır. Ancak insan uygarlığı insanları Ay'a göndermek değil, aynı zamanda doğumdan itibaren onlara bakmak için en iyi yol değil sadece öğretmektir. Bugün, pazar her yaştan çocuklar için birçok ürünü temsil, bu inanılmaz, ve neredeyse tüm yeni ürünler o zaman bu sürpriz anlayış eksikliği bazen eklenir, yurt dışından gelen düşünün ve eğer sunulan çeşitliliğin tüm edip onu gereklidir durum gerçekten de kırıntıları? Elbette değil. Ama kesinlikle anne kendilerini gereken şeyler var.

küçük adam çok onu merak ve her zaman hemen onun ihtiyacı bebek, yardımına koşmaya ne durumda olduğunu yakın olmak genç bir anne yapar çok ilgi, talep eder. Ama bu en azından biraz zaman kendinizi ödemeye neredeyse hiçbir fırsatı vardır ve sadece çocuk hakkında düşünmek zorunda olduğu durmadan velayet giderek, anne stres gelişini döner zorladı. Böyle bir senaryo önlemek ve çok kullanışlı bir cihaz icat (ya da daha doğrusu adapte) eklenmiştir - bebek monitörü.

ebeveyn ve çocuk - Aslında bu iki birimden oluşan ortak bir radyodur. Bunlar genellikle açıkça her ne cihazını gösteren çok renkli bir şekilde dekore edilmiştir: anne ve çocuk görüntüleri onları kolay birbirinden ayırt etmenizi sağlar.

Bebek monitörünün çalışma prensibi çok basittir. Bebek ünitesi beşik kırıntısı yakınına yerleştirilen ve odada duyulur tüm sesleri yakalayabildiği. anında Bebek uyandı ve ne herhangi bir zamanda yaptığı olmadığını duymak böylece Ebeveyn ünitesi anında sinyal iletir.

Pillerin tarafından veya dahili batarya ile ya cihazları çalışmak. İlk durumda çok daha uzun sürecek özel pil satın önerilmektedir, ancak onları biraz daha yüksek bir tutar ödemek zorunda kalacak için.

Bir bebek telsizi seçiminde odalarında iyi bir bağlantı sağlamak için kaliteli bir ürün savurganlık değil önemli olduğunda (duvarlar ölçüde sinyalini kalkan) ve radyo dalgalarına maruz kalmayla bebeğinizi korumak için. ancak, özgürlükleri kaçınarak, kullanım kılavuzundaki talimatlara uyması önerilir, bunlar tek başına, beyin bulaştırabilir mitler, bu gerekli değildir inan. Bu durumda mesele risk asil olmadığı için Ayrıca ucuz cihazlar aslında tehlikeli olabilir. Ancak çoğu durumda, iletilen sinyalin sadece tipini ilgilidir. analog ise, o zaman birimi yanlışlıkla aynı frekansta yayın diğer aygıtları yakalayabilir. Nedenle hava parazite başlarsa otomatik olarak değişir dijital sinyal türünü seçmek için daha iyidir.

Kıt beri doğum sabit maliyetleri düşürme bağlı özel ilgiye gerektirecektir. Tabii ki, onlar olmadan yapabilirsiniz, ancak birkaç çocuğun çıkarlarının üstünde kişisel konfor kim koydu. puset, beşik-transformatör veya başka bir şey olsun, münhasıran çocuk ürünlerini satın alırken ek olarak, ebeveynler de zevk kendinizi mahrum yoktur.

Bebek daha yakında o ayırt etmek öğrenir ve daha çok hepsi aynı olan bu görüntüler net olacak, bazı rakamlar kendi kaydırıcı veya çocuk bezi üzerinde tasvir edilmektedir, üretimin emzik o kaybetmiş ya da herhangi bir meyve onun sabah yüzlü hazırladı. neredeyse anında genç ve mutlu ebeveynlerin onun yeni durumuna uyum, tüm yetişkinler için buraya Baş.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.