Haber ve ToplumÜnlüler

Küçük Prenses: Victoria Boni Angelina kızı

Victoria Boni kızı Angelina Laetitia Smurfit, sevgiyle ortaya çıktı. Ancak, masal sonunda. İlişki ailesi bir çatlak verdi ve onlar ayrıldılar. Madde kızı Victoria Boni kalır kiminle söyleyecektir.

güzel bir başlangıç

Küçük Angelina 2012 yılında doğdu. bir kızın doğum medyasında manşetten ve televizyon şovlarının assolist oldu. Hatta Andrei Malakhov yurtdışında annem bebek Victoria Bonyu görmek ve minik kahraman hissi hayran aceleyle.

Viktoria Bonya tartışmalı televizyon programında "Dom-2" popülerlik kazandı, ancak projeyi ayrıldıktan sonra Rus şov dünyasının önemli bir figür kalmıştır. aktris, model TV sunucusu: O farklı roller dabbled. Malzeme rüyalar kendinde ve inanılmaktadır Hırslı kız. 2010 yılında, o bir İrlandalı milyoner Alex Smerfitom oğlu ile bir araya geldi ve onu büyülemişti. çift birlikte yaşamaya başladı, ve kızı Victoria Boni iki yıl sonra doğdu.

Bebek Sunucuya yönelik Adı sıradışı seçti. Bu çocuk Bonya Angelina Jolie onun ideal temsil film yıldızı onuruna adlandırılmış savundu.

lüks içinde Çocukluk

Angelina lüks bir ortamda büyüdü. Ailesi Monako'da yaşamaya gitti ile hayatının ilk günleri o arada o, Saint-Tropez geçirdiği ve. Elit anaokulu, kahvaltıda lezzetler, deniz birkaç adım ve kendi kale: Bir kız küçük prenses gibi gündeme getirdi. Her iki ebeveyn de onu tatil için düzenlenmiş ve benim küçük hazine hallettim. Bebek büyüdü ve çikolata parçacıklarıyla bir bebek gibi görünüyordu. Ama sakin mutluluk birkaç yıl sonra birdenbire her şey sonsuza kadar değişti.

skandal ayırma

Viktoria Bonya uzun gerçeği gizli tutulan sivil kocası ile bölünmüş olduğunu. İlk başta, o "Instagrame" yıldız fotoğrafların üzerine görünmedi ve sonra yapar ve uzun bacaklı bir yabancının kollarında somutlaşan. Ardından TV yıldızı hala onu ve Alex arasındaki aşk serinkanlı bir sevgi haline geldiğini itiraf ve bir çift onlar artık.

Fanlar ve nefret edenler sunum şok oldu. İlk olarak, yorumcu eski zamanlardan hatırlıyorum ve bozukluğun gizli nedenini ortaya çıkarmak için çalışıyorum, ama ana kızı Victoria Boni yaşamak hangi ardından tüm ilgili koştu. "Instagrame" annesi de Angelina Fotoğraflar durdurmak için görünür, böylece münazaracılar bebek babasıyla yaşayacak sonucuna vardı. Yakında o ünlü Alex ve Angelina birlikte tatile gitti onun microblog yazdı. Ancak, o her spekülasyon aboneleri inkar ve kızı onunla kalmak söyledi.

bu

En TV sunucusu ağzından yorumlarına rağmen, hala belli değil tam olarak kime Victoria Boni kızı olacak. Yine de, Alex ve Victoria sıcak ilişkiler tutmuş çünkü Angelina Leticia, çok seyahat şaşırtıcı değildir. Bonya defalarca o papa ile toplantılar kızı karşı değildir ve bunları sınırlamak için değil belirtti. küçük Smurfit dönüşümlü her ebeveyn ile vakit geçiren nedeni budur.

Victoria kendisi Los Angeles'a taşındı ve zaten onların kansız için birinci sınıf bir Fransız okulu seçmiştir. Angelina Rusça ve İngilizce bilmektedir. O ezbere gururla onun Instagram Viktoria Bonya görüntülenen Rus klasikleri, birçok tanınmış şiiri bilir. Buna ek olarak, kız ciddi bale büyük bir ilgi almış. Kim bilir, belki bu bebek yirmi yıl Bolşoy Tiyatrosu'nun balerin olmak.

Angelina bir scooter binmeyi seviyor ederken, annem ve bir fotoğraf çekimi ile alışverişe gitmek. Victoria Boni kızı fotoğraflandı ve Indescribably mutlu aboneleri dışında annenin video blog görünebilmesi için tereddüt etmez. değilse bir balerin, "Instagrama" Angelina yıldızı hiçbir zaman olacağına hiç şüphe yoktur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.