Haber ve ToplumÜnlüler

Mikhail Zeldin: biyografi, fotoğraf ve kişisel yaşam

Zeldin Mikhail Leonidovich - Ekaterinburg, gelen avukat olan kendi profesyonellik ve yasal meslekte iyi uzmanlarından biri olma hak ettiği üne sorumluluk sayesinde. o kişinin alındığı için vakaların çoğu müşteri için olumlu sonunda. Bu beceri göstergesi değil midir? en fazla öğrenelim, Michael nedir Zeldin. Biyografi bu adamın çalışmamızın tabi olacaktır.

çocukluk

Yahudi bir aileye 1978 yılında Sverdlovsk (şimdi Yekaterinburg) kentinde - Zeldin Mikhail Leonidovich RSFSC bölgelerinden biri idari merkezinde doğdu. Sonra çeşitli alanlarda birçok ilginç perspektifler açıyor önemli sanayi kenti oldu. Ancak bu durum hala devam etmektedir.

Hemen Mikhail Zeldin okulda düzenledi. Sadece okul yıllarında, yani 1991 yılında, ülkedeki SSCB'nin çöküşü sonuçlandı bir süreç vardır. Ekaterinburg - Sverdlovsk sonra geleneksel isme döndü.

Lisede, Mike Gorky adını Ural Devlet Üniversitesi yapısal alt bölümüdür Ural Devlet Üniversitesi Uzman Eğitim ve Bilim Merkezi, okumaya gittim. Bazı konuların derinlemesine çalışma ile tam bir ortaöğretim kurumlarında sağlayan en yüksek kategori, bir eğitim kurumu idi. Bu öğretim öğrencilerine atipik yaklaşımlarıyla ayırt, ama her zaman çeşitli okullar arası yarışmalar ve Rus reytinglerde üstte çıkar almaktadır. Gelecekteki tanınmış avukat değerli bilginin çok şey var elde ettiği nedenle, güvenle söyleyebiliriz.

öğrenme

Okullaşma Mikhail Zeldin, 1995 yılında tamamlanan ve hemen ardından eğitimlerine devam etmek hangi okula ve hangi uzmanlık içinde olup olmadığı sorusunu, kaldırdı. Bunlar yaşam standardı fakir Rus siyasi ve ekonomik değişim, zor günlerdi, böylece mesleğin doğru seçim iki kat önemliydi.

Ancak, uzun süre Misha gerekli olmadığını düşünmek. özel bir merkezin mezun olarak Zeldin finallerin sonuçları ile üniversiteye girmek hakkına sahip olmasına rağmen Fakat USU Bu okulun, olmadı. O zaman, en popüler biri yasal yönü oldu ve akrabaları arasında avukatlar vardı. Bu nedenle, bu yol gitmiş ve Michael Zeldin etmiştir.

O da başarıyla İçişleri Bakanlığı Ural Hukuku Enstitüsü ve Ural Devlet Hukuku Akademisi (şimdiki Üniversitesi Ural Devlet Hukuku Akademisi) mezun olmuştur. Her iki okul hukuk alanında eğitim almak son derece prestijli bulunmaktadır.

MIA Enstitüsü Yüksek Polis Okulu olarak 1961 yılında kuruldu. 1979 yılında Polis Akademisi bir kolu haline geldi.

UrGYuA daha şanlı tarihidir. Kuruluş bu üniversite İrkutsk Devlet Üniversitesi üyesiydi Hukuk Fakültesi olarak 1918 yılında geri döndü. 1931 yılında, bölüm Kanunun Sibirya Enstitüsü dönüştü. 1934 yılında Ekaterinburg akımına Irkutsk taşındı ve 1936 yılında Sverdlovsk Hukuk Enstitüsü adını alır. Hatta Sovyetler Birliği'nin çökmesinden sonra, 1992 yılında, kurum Kanunun Ural Akademisi adını alır ve 2014 yılında üniversite statüsünü aldı. Gofman S. M., Kursanov GA, Orlov R. P. gibi seçkin hukukçular tarafından öğretilen Bu okul

Tabii ki, bu üniversitelerde okuyan Mikhail Zeldin çok yüksek kaliteli hukuk eğitimi aldı. çalışmalara ek olarak o çok ciddiye ve iyi niyetle muamele ve bu nedenle o iyi öğrencilerinden biri olarak kabul edildi.

Bir mesleki alanda ilk adımlar

Zeldin Mihail kanunu uygulama hala üniversitede okuyan, söndürmeye oldu. 1998 yılında daha vardır profilinde deneyim, o zaman her ne kadar aynı anda bir öğrenciydi.

Buna ek olarak, Mikhail Zeldin mezuniyet İçişleri Bakanlığı çalışmış olarak sonra, araştırmacı çalışmalarında deneyim kazanmıştır. Bu deneyim avukat iken, gelecekte kendisine değerli olacaktır.

ayrıca kariyer

Mihailu Zeldinu hizmet Zamanla ve birlikte artan yıllık tecrübesi ve profesyonelliği geldi. 2002 yılında yüksek hukuk eğitimi bir ölçüsüdür Sverdlovsk bölge avukat avukat odasının, durumunu alır. Mikhail Leonidovich, cezai, hukuki ve idari hukuku alanında karmaşıklığı değişen durumlar için alınan ettiği savunma süresi.

Ama Zeldin Mihail burada bitmiyor. Sürekli geliştirmeye çalışıyor. 2007'den 2008'e mesleki becerilerini geliştirir Moskova merkezli Avukatlık Rus Akademisi, öğretmenlik nedeni budur.

Buna ek olarak, bu programın insan hakları "Yeni İlaç Politikası" konulu Enstitüsü bir danışman, hem de Moskova'da Vergi Danışmanları Odası üyesi haline gelir.

Kendi ofisinin açılışı

Bir sonraki adım Mihaila açılması maaşlı personeli ile tam ofisi Zeldina oldu. Bu kariyerinde yeni bir adım oldu. Şimdi Zeldin dış faktörlerin çeşitli bağımsız oldu, onun müşteri tabanını ve hatta daha iyi iş yönetimi artırmak için yeni fırsatlar yaratmıştır.

Ve yakında, Mikhail Leonidovich olumlu sonuçlar kendi tam teşekküllü işini gördü. Personel için artan müşteri akını ve teşekkür asistan avukat daha davalarına bakmaya ve daha iyice araştırmak olabilir.

savunma

Mikhail Zeldin - Şu anda ağırlıklı olarak ceza hukukunda durumlarda üzerinde çalışmak için alınır bir avukat. Ama atıfta müşteriler ayrıca adli veya idari dava alabilir zaman. tutukluluk veya şartlı tahliye konusunda daha az sıkı rejime transferi için duruşma öncesi soruşturma, yargılama, yargılama sonrası itiraz ve dilekçelerine: Aynı zamanda o yargılamanın herhangi bir aşamasında "oyun" başlamaya hazırdır.

Özelliği Mihaila Zeldina ofis işi sadece koğuşlarda korunmasında yardımcı olacağını ipuçları ve kanıt bulmak amacıyla Kanunun içine kendi soruşturmasını yürüten da müşterilerini korumak için soruşturma malzemelerini kullanın, ancak olmamasıdır. Mikhail Leonidovich da açıkça kanunla yasaklanmayan yasal işlemlerde, olumlu bir sonuç elde etmek için yollar her türlü kullanır. Gerekirse, avukat faaliyetinin diğer alanlardan kolluk görevlileri, denetçiler, adli tıp uzmanları ve personeli ile etkileşimi kurar.

Mikhail Zeldin hukuk etiği kurallarına göre, gizlilik ve müşterilere sağlanan bilgilerin gizliliğini garanti eder.

Bazı durumlarda, Zeldin ofis ücretsiz hizmet vermektedir.

Profesyonel başarıları

Profesyonel zaferler arasında Mikhail Zeldin böyle dolandırıcılık gibi soygun suçundan yanı sıra mnogoepizodnym durumlarda özellikle ciddi suçlardan ceza davalarının sonlandırılması, unutulmamalıdır.

Buna ek olarak, bir defada yaygın medyada bildirildi avukat profilli vakalarda, rekor sayıda. davayı kazandı arasında önemli bir bölümü ilaçların satışı ile ilişkili durumlardır. Birçoğu için, Mikhail Leonidovich beraat veya daha ılımlı bir ceza kararı başarmak başardı. Tüm Zeldin 150'den fazla olguda tüm kazandı. Bu önemli bir rol ve İçişleri Bakanlığı çalışırken Zeldin yetkililer içeriden sistemi incelemek ve o iş için gerekli bağlantı alabilir gerçeğini oynar.

kontaklar

Yardım için Mikhail Zeldin için Temyiz ofisinin bir yer de olabilir. Bu sokak üzerinde Yekaterinburg kentinde yer alan Sibirya karayolu, 1A bina, 12. Daha önce, Mikhail Zeldin aynı şehirde müşterilerine aldı ama Calle de Rosa Luxemburg, 49, ofis 1006.

Buna ek olarak, Zeldin ofis telefonu ile iletişim kurabilen: +7 (343) 268-66-00 ile + 7-902-870-04-15. avukat kendi web sitesi ve sosyal ağlarda mesleki sayfa vardır.

yorumlar

Kesinlikle Yekaterinburg, avukat Zeldin Mihail Leonidovich yasal hizmetler sunmak en ünlü kişilerden biri. Müşteri geri bildirimi profesyonel olarak kendisine bir görüş oluşturmak için yardımcı olacaktır.

Ama her başarılı erkeğin Mikhail Zeldin birçok düşman ve rakipleri gibi, bu nedenle tüm misafirler şiddeti hisseleri ile tedavi edilmelidir, unutulmamalıdır.

Zeldin ofis işleri birçok değerlendirme açıkça olumlu vardır. Özellikle, profesyonellik bakın ve uyum merkez ofisi yasal hizmetlerin kalitesini oranları.

bazı insanlar ayrı incelemelerde Aynı zamanda, müşteriler Zeldin temsil sert bir dille eleştirdi. Onlar her küçük şey veya bir telefon konuşma için bir avukat ödeme gerektiriyor hizmetlerin orantısız yüksek maliyetler söz. Ayrıca Zeldin pratikte onların ders almasına izin, işlerine yapan görüşünü belirtmesine karşın iş özünde, bir aldatmacadır, para gerektirir. Bu kişilere göre, profesyonel bir form olarak onun resim daha gerçek performans göstergelerine göre reklam yoluyla. kolluk ve adli makamlara rüşvet suçluyorlar söz konusu müşteriler vardır.

Her potansiyel müşterinin özel ilişkisi - pozitif ve negatif geribildirim inanmak nasıl. Ama gerçek özel inceleme ayırt etmek her zaman mümkün değildir. Tüm daha çok en olumsuz yorumlar dağıtacak olan hazır pazar hizmetleri rakibinizden rakipleri ortadan kaldırmak uğruna. Ve biz tamamen müşterilerden olumlu geribildirim bazı o Mikhail Leonidovich sipariş reklam için ödenebilir durum gözardı edilemez. Ancak unutulmamalıdır tek şey olumlu geribildirim önemli ölçüde kesin göstergesi olan negatif galip olduğu bir gerçektir.

Eğlence ve sosyal konumu

Hareketsiz yaşam Mihaila Zeldina - sadece bir olan profesyonel faaliyeti. O da aktif bir futbol hayranı.

onun toplum girişimlerinden biri - Rusya futbol liginde ücretlerin sınırlandırılması dilekçesi. Ona, yanı sıra çok sayıda futbol uzmanları tarafından göre, sadece yerli futbol gelişimini yararlanacaktır.

aile

Ama aile işleri Mikhail Zeldin nasıl gidiyor? Halen evli değil. o aile hayatı mesleki faaliyetlerini engelleyebilir inanmaktadır. Hâlâ çok küçükken Ancak, zaman, orada Mikhail Leonidovich bir aile oluşturmanın.

Bu arada, ana çalışmalarında Mikhail Zeldin verilir. Sadece planlarda O'nun çocukları.

Çok iyi bilinen bir aynı isimli

Çoğu zaman, bir avukat Mikhail Zeldin adına işitme, insanların başka kişiyi düşün. Onları şirketler grubunun "Avers" nin yönetmeni ve sahibidir. Bu şirket, değerlendirme ve denetim devreye girer. Özellikle, kendi satış ve özelleştirme mülkiyet durumunu değerlendirmektedir.

2013 gibi erken Yolsuzluklara Mikhail Zeldin sanık unutulmamalıdır. rüşvet karşılığında düşük veya overpriced tahmini kamu mallarının tarafından "Avers" değerlendirmesi. Sonunda, 2014 yılında mahkeme genel rejiminin cezaevinde dört yıl Zeldin mahkum etti. Bu durum adı Mihaila Zeldina ülke çapında tanındı yüzden yüksek sesle tanıtım, haline gelmiştir. Ama bu adam Yekaterinburgçıkışlı avukat hiçbir ilişkisi olduğunu hatırlayın.

Genel özellikler

Genel olarak, avukat Mikhail Zeldin hayatın bu aşamasında profesyonel aktivite ön planda duruyor kendisi için bir amaca uzman üst sınıf olarak karakterize edilebilir.

Ama, onun nispeten genç yaşta, çok deneyimli avukat Mikhail Zeldin rağmen. Fotoğraflar, yukarıda bulunan, bize güvenen profesyonel gösterir. Onun kredi için şimdiden müşteri lehine alınan dava ve kararların çok sayıda kazandı. makam zahmetli sıkı çalışmanın kazandı, ama sadece bir yanlış adım atmış olan, kaybetmek kolaydır. Mikhail Leonidovich mükemmel mümkün iken en iyi Yekaterinburg avukatlar birinin itibarını korumak için.

hadi ana kariyer başarısı Mikhail Zeldin gelecek henüz umalım.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.