Bilgisayarlarİşletim sistemleri

Doğrulama. Windows'un özgünlük - nasıl çeşitli işletim sistemi sürümlerini devre dışı bırakmak için

Bu ülkemiz halkının büyük bir kısmı Windows'un değil de lisans ile çalışıyorsanız bir sır değil. Bu, biz bu makalede ayrıntılı olarak söz konusu etmeyecek birçok faktöre bağlıdır. Beklendiği gibi, onları engelleyen kimlik doğrulama dan neyi. Windows'un özgünlük - nasıl bu özelliği devre dışı bırakmak için? Şunu anlamaya çalışalım.

hepsi neyle ilgili?

Microsoft Corporation Windows'un lisanssız kopya öğrenir hangi ana aracı, WGA yüklü bir programdır işletim sisteminin ilk Windows Update hizmetini başlattığınızda. , Eski versiyonlarda "windose" Aslında onun tek işlevi kanal güncellemesini çakışmasına oldu.

Window Vista aynı amaçla yılında çok daha şiddetliydi: lisanssız sistemin işlevselliği önemli ölçüde sistemin yasal kopyalarını satın almak için PC sahipleri itti olduğunu kırpar. Ama müşterilerimiz gerçekliğini kontrol rahatsız etmedi. «Windows Orijinal - devre dışı bırakmak için nasıl?" - Forumlardaki istedi.

Tabii ki, kolektif aklı nihayet böyle bir yöntem bulduk. bazı durumlarda kullanımları bütün sistem için çok olumsuz sonuçlara yol açabilir beri, kendi sorumluluğunuzdadır kullanabilirsiniz Takip eden tüm yöntemler. Ama şunu bil, size kimlik doğrulamasını devre dışı değil çağrısı, bu yüzden en iyi yolu yasal bir kopyasını satın almak için hala.

Windows XP

Başlangıç için biz Windows XP'nin özgünlük kontrol devre dışı bırakma bak. Eğer servis Windows Update etkin varsa bunların pek çok sorun olduğunu, çünkü o zaman sistem, güncelleme KB905474 yüklenmiştir. Eğer virüs saldırıları engelleyen bir güvenlik ihlali Noktasını kapatmak için izin verdiği gerçekte hizmeti güncellemek Outset, son derece önemlidir.

Bu arada, önceden ne KB905474 yüklenmesini yasaklayan engeller? Tabii ki, bu oldukça mümkündür. İşte sadece sürekli bu yamayı indirerek inhibe ederek işten dikkati dağılır, yakında bıkkın alacak. Ve çünkü er ya da geç yine bulunacaktır.

Ne WGA kurulumdan sonra olur?

Bu arada, nasıl sistem güncellemesini içerdiğini biliyoruz? Ne yazık ki, o bu konuda tahmin etmek zor değildir: "Maalesef kullandığınız Windows kopyası lisanslı değil" Derhal belirtilmeyen bir kimlik doğrulamasından sonra, bir uyarı göreceksiniz

Eğer "İptal" butonuna tıklayın veya basitçe uyarıyı kapatmak, bu iletişim kaybolur. Ama bir dahaki sefere sistem çizme olacak. Eğer "İleri" butonuna tıklayın, sistem aynı anda Windows'un korsan kopya kullanıcıları tarafından karşılaşılan tüm riskleri transfer, lisanslı sürümünü satın isteyecektir. Bu etkilendim iseniz, tavsiye takip edebilirsiniz.

Değilse, masaüstünün sağ alt köşesinde yerleşmek küçük bir afiş alırsınız ve sürekli bilinçsiz hatırlatılır. Önemli! Windows XP gerçekliğini kontrol devre dışı bırakmadan önce bu durumda önerilen aşağıdaki yöntemlerden bazıları açıkça işe yaramaz olarak, her durumda, Windows Update devre dışı bırakmamak.

Biz sorunu çözmek için başlar

Bunu yapmak için, aşağıda açıklanan ipuçlarından birini takip etmek zorunda. Önemli! Hepsi de her durumda yardımcı olabilir, böylece fiili çalışma yöntemini bulmak için onlara geçmek zorunda. Peki, nasıl, Windows kimlik doğrulamasını devre dışı bırakmak için?

Silme klasör KB905474

yüklemeye istendiğinde, sen tıklayın "İptal" olmalı "... bildirim anlamına gelen" ve sonra klasör KB905474 bulabilirsiniz. Aşağıdaki dosyalar vardır: wganotifypackageinner.exe, wgasetup.exe ve wga_eula.txt. Onları bulduktan sonra, dizinin tamamını silin.

Biz "XP windose" bahsediyoruz olduğundan, hiçbir idari ayrıcalıkları gerekli değildir güvenli modda ve gitmek zorunda değilsiniz. Aşağıdaki "Zamanlayıcısı'nda" gidip orada mevcut işini «WGASetup» silmek zorunda. Sonra silin WGASetup.job dosyasını görünümlü.

Biz kayıt çalışıyoruz

Bu seçenek masaüstü kötü amaçlı afiş ortaya çıktı, bundan sonra talihsiz bir yenileme, ayar anını kaçıranlar için sunulmaktadır. "Başlat" butonuna tıklayın, ardından orada, regedit yazın "Run" için orada arıyor. Göreceksiniz bir iletişim kutusu çalışacağını hangi Registry Editor.

Windows XP SP3 orijinalliğini kontrol devre dışı önce, tamamen bildir bölümü kaldırmak gerekir. Bunu yapmak için, farenin sol tuşuna seçin ve Sil düğmesini tıklayın.

Herşey! Gördüğünüz gibi, bu yöntem karmaşıklık özel bir performans ile ayırt edilmez! işin başarısını doğrulamak için, Windows'u yeniden başlatın. her şey yolunda ise, işletim sisteminin sizin kopyasının yasadışı kökenli raporlar, sen görmezsiniz.

güncellemelerle siteyi Lock

Biz bulmak hosts dosyasını. her zamanki "Not Defteri" geçen dosyasını açın ve sonra satırın sonuna eklenecek: «127.0.0.1 mpa.one.microsoft.com». Bunu yapmak için, seçeneğini sağ fare butonuna tıklayın "Birlikte Aç".

Önemli! Bu güncellemenin hizmetini devre dışı eşdeğerdir tamamlamak için bir yol olarak bu önermiyoruz. Bu, hiçbir yamalar almak anlamına gelir ve sistem virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı savunmasız olacaktır.

WGA 1.9.9.1 Crack

O andan itibaren bizim hikayemiz nihayet teorinin parçası haline gelir. Hiçbir durumda bu yöntemi kullanmanızı öneririz ve yalnızca bilgi amaçlı bir açıklama vermeyin. Eğer tahtaya almaya karar bile, kendi sorumluluğunuzdadır tümüyle kullanıcıya zorunda kalacaktır.

Yani internet programı büyük expanses bulmak zorunda sistemin kimlik doğrulama sistemi bypass için özel olarak tasarlanmıştır, «WGA Doğrulama Crack 1.9.9.1». Bunun değeri, bu uygulamayı yükledikten sonra sorunsuz Microsoft web sitesinde tüm güncellemeleri yükleyerek Windows Update sistemini kullanabilirsiniz olmasıdır.

programı yükleme

Bu inanılmaz derecede kolay. Sadece açmak için gereken dosyanın installer.bat ve sonra yönetici olarak çalıştırın. Bunu yapmak için, daha sonra, sağ fare tuşuyla üzerine tıklayarak açılan bağlam menüsünde "Yönetici olarak çalıştır" seçeneğini gerekir. Ayrıca, tüm işlemler otomatik olarak yapılacaktır.

Windows XP hala aktivasyon gerektiriyorsa

Yukarıdaki yöntemlerin hepsi başarısız olursa, biz de internette kendi arama var modül WPA-Öldür, kullanımı sunuyoruz. İlk antivirüs programını devre dışı bırakın flash sürücü üzerinde at.

İlk olarak, sistem güvenli modda önyükleme gerekir. Bunu yapmak için, bir bilgisayar ekranında BIOS logosu hemen sonra F8 tuşuna basın. İstediğiniz yöntemi seçmek için aralarında olası tüm önyükleme seçeneklerinin listesi. Sistem açılırken kadar bekleyin.

Önceden tekrar anti-virüs programını devre dışı bırakıp WPA-Öldür kaydedildi hangi bilgisayara USB belleği takın. , Programla klasörüne gidin orada AntiWPA-2,0-winxp-2k3 dosyasını olsun. Sağ fare düğmesini dosya üzerinde tıklayıp bağlam menüsünden uygun öğeyi seçerek bir yönetici olarak çalıştırın.

Sistemde arıza gösteriyorsa, dosya Data.dat silmeye. Programı yeniden çalıştırın ve çalışma sırasında kendi istemleri izleyin.

İşte nasıl devre dışı bırakılacağı Windows 7 orijinalliğini kontrol (7600 build)? Neyse ki, bunu yapmak çok kolay.

Nasıl kimlik doğrulama kontrolleri 7 windose atlamasına?

Tüm iyi, ama Windows XP desteği resmen son zamanlarda durduruldu. Sonuç olarak, çok mantıklı ve kimlik doğrulama yapmaz. Windows (nasıl Buraya kadar ele olduğunu kapatmak için) orijinalliğini, o size aşağıda belirtilen yöntem, aynı zamanda yardımcı olacaktır nedense hala Windows Vista kullanıcısı iseniz, Windows 7'nin durumunda sadece devre dışı bırakmak için mantıklı.

Bu çalışma prensibi yukarıda biraz farklı olan başka bir araçtır. Bu indirebilir ve sistem zorlanmadan anahtara sahip olmasa bile, güncellemeleri yüklemek için izin verir. Buna ek olarak, şu anda bu sistemin kendisi tarafından algılanan, ancak anti-virüs tehlikeli düşünün değildir.

Yani Windows 7 orijinalliğini kontrol devre dışı önce, ayrıca (eğer varsa) anti-virüs korumasını devre dışı gerekir. Daha sonra devam edebilirsiniz. yazılım yükleme son derece basit ve yukarıdaki uygulamalardan bu açıdan farklı değil. Kurulduktan sonra, bu sistemin kendisi yeniden başlayacaktır.

Daha basit bir sürümü de vardır. Biz Windows XP üzerinde güncelleme klasörü kaldırma hakkında konuştuk ya? Aynı şekilde ilgili Windows 7 (7601 inşa veya öncesi) orijinalliğini olduğunu kontrol devre dışı bırakma biliyor musunuz? Bunu yapmak için, hepsi aynı adımları uygulayın ancak güncelleme KV971033 gerektiği kaldırmak gerekir. Sonra sistem yeniden başlatmanız gerekiyor.

Windows 8 kimlik doğrulaması devre dışı bırakma

Microsoft'tan işletim sisteminin son sürümü - çok zorlu bir somun güvenliği açısından çatlak. Gerçekten alır gibi nasıl Windows 8'in kimlik doğrulamasını devre dışı nasıl? Bunun üzerine yukarıdaki yöntemlerden hiçbiri çalışmıyor sizi bilgilendirmek zorunda pişmanım.

yakından çevrimiçi hizmetler ve kullanıcı hesabına "bağladı" bu işletim sistemi kimlik doğrulama olarak kayıt modifikasyonu, hatta sistem dosyalarını vermedi böylece. Windows'un yasal bir sürümünü satın veya internette geçerli bir anahtar için aramak zorunda olacak ya.

Biz kimlik ihtiyacımız var. Windows (nasıl biz zaten biliyoruz kapatmak için) orijinalliğini bütünüyle Microsoft'tan tüm önemli eklemeler ve hizmetleri almak için çok önemlidir. Bu yüzden hala yasal "windose" satın öneriyoruz. Özellikle günümüzde, birçok kullanıcı yine de satın ekipmanla her durumda bu nedenle yasal bir işletim sistemi yeni sürümüne sırasında bilgisayarları güncellemek için tercih ve. Ayrıca, size bu yana geliştiricilerin çalışmalarını teşvik ediyoruz.

Uyarı!

Bir kez daha çektiğiniz tüm yukarıdaki adımları kendi sorumluluğunuzdadır tamamen olduğunu hatırlatmak. Özellikle, onun geçerliliğini denetler artık sistem kurduktan sonra bazı yardımcı programlar hakkında yazdı. Onlar, nereye kolayca "yakalamak" virüsü çok gölgeli siteleri aramak zorunda olduğu unutulmamalıdır. Yani başka türlü yerine khalyavnykh sistem tüm verilerinizi kaybedebilirsiniz, son derece dikkatli ve hassas olmak gerekir, ve pazarlık içine sistem kendisi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.