SeyahatYol tarifi

Montenegro. Petrovac. Yorumlar ve tarifi:

sessiz dinlenme Hayranları kıyısında yer alan küçük bir ülke için dikkat etmelidir Adriyatik Denizi Karadağ aradı. Petrovac - bu tesisi tatile turist yorum sadece olumlu duygular infüze. Bir küçük şirin bir kasaba ekonomik tatil meraklılarına hitap edecek.

tanım

Uygun maliyetli, yüksek kaliteli ve ölçülen dinlenme doğayla - yani Karadağ ile misafirlerini hazırlar şeydir. Petrovac, sadece aile turizmi için burası tavsiye yolcuları yorumlar, dağlar, zeytinlikler ve çevrili güzel koyunda çam ormanları. 19. yüzyılın başlarında - şehir geç 18. yılında Lastva yerleşim yerinde kurulmuştur. Bu Budva'ya 17 kilometre ve Tivat yakın havaalanından 36 km uzaklıktadır.

iklim

turizm sezonu ekim geç Mayıs sürer. Karadağ, Petrovac, ağustos ve eylül aylarında burada bir tatil tavsiye yolcuları değerlendirme eşsiz güzelliği cezbediyorsa olanlar gezginler, hafif ılıman iklime memnun. Hava sıcaklığı, genellikle 30 ° üzerine çıkmamasına ve su 22 dereceye ısınır.

manzaraları

, Fotoğraf bu sayfada gösterilmektedir Petrovac (Karadağ) eski zamanların atmosferini yaşamaya ve 16. yüzyılda inşa Venedik kale "Castello", ziyaret etmelerini sunuyor. Bugün, çalışma örnekleri görebileceğiniz bir mozaik müzesi üçüncü binyıl başladı yoktur Katich ve iletişim - defne iki adalar. Hafta. Bunlardan birinde mucizevi bir deniz kazasından sonra kaçan bir balıkçı tarafından inşa edilmiş küçük kilise vardır.

plaj

Şehir iki mükemmel plajı vardır. Bunlar kırmızı shingle ile kaplıdır. Küçük bir liman ve güzel mesire inşa Petrovac ait plaj keyfi tatilciler ile çok popüler. 800 metreden fazla uzunluğu. sahil kafeleri üzerinde her gün açık, dükkanlar ve restoranlar bulunmaktadır. Plaj "Lucice" suya yumuşak bir iniş vardır. Yanında, çam ağaçları ile çevrili bir yamaç üzerinde bir balık restoran bulunmaktadır. Sahilde inşa su kaydırağı, katamaran, tekneler, motosiklet sunuyor.

eğlence

misafirleri Karadağ hoşgeldin memnun edecek ne - yerel ve geleneksel Avrupa mutfağı, disko ve gece kulüpleri ile restoranlar ve kafeler. ülkede istirahat (Petrovac, Podgorica, Budva, Przno'da, vb) olumlu izlenimler çok getirecektir. Çocuklu aileler teatral performanslar görmek ilginç olacak. Genç çiftler akşam disko programı düzenledi barlarda "Castello" ve "Teras", eğlenebilir.

Oteller

Şehirde "3 yıldızlı" statüsüne sahip çoğu otel, çok. Ayrıca misafirler özel daire ve villalar için kullanılabilir.

Montenegro. Petrovac. yorumlar

Çok rahat ve sakin bir kasaba - çocuklarla dinlenmek için sadece mükemmel bir yer. Temiz deniz, güzel doğa, çam ağaçları, temiz hava. ürünlerin büyük bir seçim ile restoran, kafe ve dükkanlar çok çeşitli merkez sahilde. Kasaba turistlere cazip tüm temel nesneler yakındır böylece küçüktür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.