SeyahatYol tarifi

Odintsovo - konumlar: anıtlar, doğa, gevşeme

Odintsovo kasaba ilk 15. yüzyılın ikinci yarısında söz edilmiştir. O uzun bir geçmişe sahiptir ve insanlar katılımcı ve önemli olayları tanık olmuştur. Buna ek olarak, Rus kültürünün birçok tanınmış rakamlar sadece Odintsovo kaldı değildir.

Kentin yerler her zevke eğlence bol bulacaksınız çocuklu antik eserleri ve modern mimarinin ve gençlerin ve ailelerin her ikisinin hayranlarına ilgisini çekebilir.

Yani, Odintsovo ilginç nedir?

Dinlenme onları park edin. Rusya L. Lazutina Kahramanı

Moskova ekoloji zayıf olduğunu bir sır değil. Hükümet tarafından Savunma Bakanlığı yeşil alanlarına odaklanmaktadır nedeni budur. Özellikle, Podushkinskoe orman parkı donatılmıştı nispeten son zamanlarda spor onları park edin. L. Lazutina özellikle bunu kendi zevkine göre eğlence ve yaz ve kış bulmak doğa sporları hayranları, tadını çıkarın. Park içinden geçen bir uzunluğu 2 "halka" ve 3 ila 6 km oluşan bir park koydu "Lazutinskaya" devresi vardır. Soğuk mevsiminde kayak için elverişli, hem de yarış bisikletleri, makaralı kayaklar ve Patenler içindir.

Yerel Tarih Müzesi Odintsovo

Şehir ve tarihin yerler Tren İstasyonu Meydanı'nda gidiyor, çalışmaya başlamalıdır. 1. 145 yıl önce, yerel tarih müzesi bulunmaktadır inşa eski bir ev var. Onun sergi 5 bölümden oluşmaktadır. İlki antik arkeolojik buluntular ile 20. yüzyılın ilgili sergiler beri şehrin tarihine adanmıştır. Diğer iki oda İkinci Dünya Savaşı ayrılmış bulunmaktadır ve "edebi" A. Çehov, Puşkin ve Prishvin adları ile ilişkili Moskova bölgenin zorunlu işyeri, tanıtır. Geçen maruz ile ilgili olarak, bunun 20. yüzyılda Odintsovo şehridir ve spor ve kültür gelişimini gösterir.

Manor Vassilyevskoe-Marino

Bu "asil yuva" doğrudan Moskova Nehri kıyısında yer almaktadır. emlak, bu neo-Gotik tarzı için alışılmadık yerlerde mimarı P. Boytsov tarafından 1881-1884 yılında yaptırılmıştır. Vassilyevskoe-Marino emlak babasına ait olduğu, genç Herzen üniversite tatillerini geçirmek için sevdim.

Görülecek yerler Emlak Moskova Nehri üzerinden yaya köprüsü askıya alınır ve yıllar eski tapınağının üzerine 1702-1706 yılında konsey E. Ukraynalılar katip inşa Diriliş, bugün kilise bulunmaktadır.

Aziz George Katedrali

Bu tapınak sermaye bölgenin yeni mimari simgelerinden biridir.

Odintsovo Aziz George Katedrali, 2007 yılında nispeten yakın zamanda inşa edilmiştir. Şu anda, o Moskova piskoposluk en büyüklerinden biri olarak kabul edilir. 72 metrelik Özellikle kayda değer tapınak çan kulesi yüksekliği. Katedralin ana kalıntı kalıntıları Georgiya Pobedonostsa bir parçacıktır.

"Konfektnaya dükkanı"

Gorki köyünde, herkes bir yolculuk yapabilirsiniz ve eski bir şekerci dükkanında sonunda.

Rus tatlı "Konfektnaya" Müzesi, il tezgah 19. yüzyılın sonlarında iç. Bu onun coşkulu personel yapmak için dikkatli 100'den fazla yıl önce kullanılan mağaza vitrinleri, reklam medya, yanı sıra pazarlama hamle ve ticaret şekerler diğer özellikleri, çikolata ve diğer güzellikler açıklamasını inceledik.

müze şeker çiçek ve diğer şekerleme harikalar hazırlanması için atölyeler düzenliyor. Tur ziyaretçiler bal zencefilli, kuş kiraz pasta, gibi böyle yarı unutulmuş Rus geleneksel tatlılar denemek için sunulan sırasında reçel koni ve diğerleri.

anıt Odintsov

Şehrin ana ilgi çekici özelliklerinden birisi Boyar Odintsov bir anıtıdır. Bu ana meydanda 2007 yılında kurulmuştur. anıt Odintsovo Domotkanovo Andrei Ivanovich köyü kurucusu tasvir Dmitry Donskoy hizmet vermektedir ve 14. yüzyılın ikinci yarısında yaşamış. Onun eski boyar ailesi tarafından bahsedilen Prens kasozhskogo Rededi soyundan Laurentian Chronicle.

Grebnevo Kilise

Tapınak Kontes Zubova emriyle 19. yüzyılın başlarında inşa edilmiştir. bulunduğu yerin yakınında Ahşap kilise, 1673 yılından bu yana var olmuştur. Napolyon işgali sırasında kilise Fransızlar tarafından kirletildi, ama onun çamur akıntısına yayımlanmasından sonra Odintsovo tekrar takdis. Bir asır sonra, vakıf sonra Grebnevskoy kilise yeniden inşa edildi ve modern bir görünüm var edilmiştir. Geçen yüzyılın sonlarında 30-ler yana, tapınak harekete geçmemişse, o sadece 1991 baharında sadık kapılarını yeniden açtı.

"Hills"

Odintsovo bölge hükümet tesisi turistlere kapalıdır. 20. yüzyılın başlarında ünlü Rus sanayici Savva Morozov aitti Bu malikane "Hills",. Birinci Dünya Savaşı arifesinde, hayatının Maksim Gorky son yıllarını orada geçirdi klasik tarzda geniş bir ev inşa edildi yoktur. O ünlü roman yazdım "Gorki" olduğunu "Klim Samghin Life." Gerbert Uells ve Romain Rolland gelip onu ziyaret etmek.

unutulmuş şeylerin Müzesi

Yerleşim Novoivanovskoe (d. 12) eski antika dükkanı andıran bulunan kurum. Bu aslında herhangi bir favori sergi satın alabilirsiniz unutulmuş şeyin oluşturduğu müzedir. Bu sergi sürekli değişen nedeni budur, ve başarıyla tamamlaması her "önemsiz", depolarda bayat kira vatandaşlara kaynaklanmaktadır.

Kubinka Müze

Bu turistik tesis Odintsovo çevresinde (manzaraları kenti vardır) bulunan, farklı tarihsel dönemlerin zırhlı araçlar çeşitli büyük ve arasında dünyanın en ünlü benzer koleksiyonu birine sahiptir.

Bu tanklar, kendinden tahrikli silah ve mutsuz dizi yapılmıştır eşsiz makineleri dahil dünyanın dört bir zırhlı araç içerir. müze çalışan devlete zırhlı araçlar getirerek üzerinde çalışıyor, o zaman bu tekniğin askeri-tarihsel gösterinin çeşitli ilgilenmektedir.

Müze-Rezerv Pushkin

Özellikle, Odintsovo bölgesinde Moskova bölgenin cazibe söz değil, büyük malikanesi Vyazemy bahsedersek. Bir Müze-Rezerv Pushkin dönüştü. Köy o beyliği Borisa Godunova olan ünlü 16. yüzyıl olduğunu. İki yüzyıl sonra, bu Archer'ın isyanı sırasında genç kral kurtardı Peter Büyük Boyar Golitsyn, sunuldu. Büyük Vyazemy içinde Estate 18. yüzyılda, onun soyundan kuruldu. '12 Savaş sırasında Napolyon ve Kutuzov orada yattım. Alexander Puşkin'in Müzesi'nin saray Galitzine fuarı bugün yer almaktadır. arazisinde bir tekne yolculuğu alabilir bir gölet var.

müze rezerv almak için otobüs N 38 tarafından daha sonra "Golitsyno" istasyona Belorussky demiryolu trenle ulaştı ve edilebilir.

Nerede Odintsovo dinlenmeye

banliyölerinde kenti, hem de her yerde, sen büyük bir boş zamana sahip olabilecek birçok eğlence mekanları vardır. Örneğin, Odintsovo nereye ilgilenen olanlar, demiryolu Meydanı'nda bulunan "Ambar" bowling kulübü ailenizle birlikte yapabiliriz.

Aktif Eğlence Odintsovo 31 inci kilometresinde bulunan "Sporting Peyntlend Park", içinde sakinleri ve konuklarını beklemektedir Minsk karayolunun. Sıcak aylarda Glyzinskogo gölette yeşil bölgede rahatlatacaktır. Bu arada, yeni ve konforlu konut kompleksi «Odintsovo Park tüm yakındır."

Çocuk Parkı "Çocuk"

çocukların Odintsovo ile ziyarete değer mi? En genç bile gibi bu şehirde Turistik ve eğlence. Özellikle, ul. Gençlik çocuklar "Little Boy" Park davranır. Bu 50.000 metrekarelik bir alanı kaplar. Park bankları ve yürüyüş yolları ile donatılmıştır. Çocuklar için çeşitli konumlar vardır.

Şimdi Odintsovo ve çevresi, ve sermayenin kendi sınav sakinleri bulunan Moskova bölgenin turistik önümüzdeki hafta sonu harcanan olmalıdır biliyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.