SağlıkMüstahzarlar

Krem "Solaris": bileşimi ve kullanım yöntemi

"Dr Nona" - üretir ve insan sağlığını destekleme amaçlı ilaçları satan bir İsrail şirketi. Şirketin cephanelik kozmetik, parfüm ve katkılarını kapsar. Her bir ürün tedavi edici özellikleri ve benzersiz bir yapıya sahiptir.

Krem "Solaris. Dr. Nona"

Bu ürün, eşsiz bileşeni vardır koruyucu ve restoratif fonksiyonlarını vererek. Hasarlı cilt alanlarını yeniden kolaydır ve rejeneratif ve cildin koruyucu özelliklerini harekete geçirir. Ölü Deniz'in Özgül bileşenleri epidermis üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Krem "Solaris" - cilt için gerçek bir nimet. Bu bir gençleştirici etkiye sahiptir ve metabolizmayı artırır.

Krem "Solaris. Dr. Nona": Uygulama

kozmetik ürünün temel işlevleri - restorasyon, gençleştirme ve yenilenme olduğunu. Bu ürün herhangi bir cilt sağlığını ve gençliğini getirecek (hatta en hasarlı).

jinekoloji, onkoloji, üroloji, travmatoloji, diş hekimliği, pediatri, nöroloji, göz ve diğerleri: krem kozmetik değil, aynı zamanda birçok tıp dallarında sadece kullanılır.

Saha ve kullanım endikasyonları

Krem "Solaris. Dr. Nona "talimatı çocuklarla ve yetişkinler için kullanmanızı önerir. Bununla beraber, sırayla cilt koyacağız: Gözenekleri daraltmak, akne kurtulmak ve sebum miktarını azaltır. Ayrıca, çatlakları ayarlayabilir ve bunların oluşumunun engellenmesi olabilir.

Krem "Solaris" mükemmel diş problemleri ile başa: dişeti diş ağrısı ve iltihabı ortadan kaldırır.

mastopatileri, erozyon, hem de vajinal duvar geri: Bu ürün, her kadın için jinekolojik sorunları çözmek için mümkün yararlıdır.

İlaç postoperatif dönemde kullanılması tavsiye edilir. Hatta derin yaralar gecikebilir. Biz çürükler, kesik ve sıyrıklar hakkında ne söyleyebiliriz.

Estetisyenler masaj her türlü sırasında krem "Solaris" kullanılması tavsiye edilir.

Ve bu böyle harika bir araç kullanılabileceği tüm alanlarda değil.

Ürün bir ilaç değildir unutmayın. Ciddi hastalıkların tedavisi için yalnızca kapsamlı bir yaklaşım uygundur. İlaç, tıbbi kozmetik ait olmasına rağmen, uygulamadan önce doktorunuza danışmanız gereklidir.

yapı

Krem "Solaris" en verimli ve çeşitlendirilmiş bir işlem sağlayabilir aktif maddeler oluşmaktadır.

Ürünün temeli Ölü Denizi tuz ve su içeriyordu. Onlar mineral ve diğer besin büyük miktarda bulabilirsiniz. Bunlar mümkün olduğunca cildi güçlendirmek ve restorasyon ilgileneceğim.

Biyoaktif maddelerin karmaşık cilt, ancak bütün vücudu canlandırmak için sadece yeteneğine sahiptir.

Krem "Solaris" düşük ve cildin yenilenmesine ve aynı zamanda yenilenme sürecine katılabilir olan vitamin A ve C içerir. E vitamini Bölüm ultraviyole ışınlarından epidermis yüzeyini korur.

aracı, tartarik, laktik ve salisilik gibi asitler bir çoğunu içermektedir. Onların sayesinde cilt temizlenmiş ve gençleşmiş. iltihaplanmayı azaltır ve ölü hücreleri yok eder. noktalar yok etti ve cilt kusursuz bir görünüm alır.

DNA kurtarma sorumlu sağlık kompleksi krem EDHAR katılan bilim adamları,. Böylece, ultraviyole ışınları ile hasarlı hücreleri geri yükleyebilirsiniz. Bu malzeme cildi korur, aynı zamanda kendi doğal iyileşme süreçlerini neden sadece.

Krem "Solaris" oluşmaktadır portakal yağı, tonlama güçlendirilmesi ve durgunluk ortadan kaldırır: Birçok tıbbi özellikleri vardır.

Jojoba yağı ve ayçiçeği - benzersiz besin bileşenleridir, yatıştırıcı vardır ve kırışıklıklar özelliklerini ortadan kaldırır. faydalı mineraller çok miktarda deriye eşsiz bir güzellik verir.

Şeker kamışı yağı, avokado ve buğday tohumu, nemlendirir besler ve silkiness ve düzgünlüğü vermek. Yararlı bileşenler kolajen üretimine katkıda bulunan ve üst deri yeniler.

Yaban mersini limon yağı ve mükemmel bir tonik, gözenekleri sıkılaştırır yağ bezleri ve dezenfekte salgılanmasını normalleştirir.

Butilglidroksitoluol koruyucu ve anti-oksidan fonksiyonları, yanı sıra krem bir koruyucudur.

Dozlama

Krem "Solaris. Dr. Nona "bu nedenle tüm cilt tipleri için güvenli ve uygundur, parabenler içermez (uygulama, yorumlar bu aracın etkinliğini onaylayın).

Günde bir veya iki kez yüz ve boyun veya diğer sorun alanlarına ürünü uygulayın. Sabah ve akşam bunu yapmak için tavsiye edilir. parmakların cilt dokunarak, aynı zamanda, ince bir tabaka vasıtası yayıldı. hafif masaj yapın ve krem tamamen emilir bırakın.

Hissedilir sonuçlar, sen birkaç hafta görebilirsiniz. Önemli olan düzenli olarak kullanmaktır. Cildiniz, tonda, sağlıklı esnek ve temiz olacaktır.

yüz kremi kullanımı

Ürün A vitamini, bu nedenle, cildin güzelliği korur ve onun gençlik verir içerir. epidermis üzerinde retinol olumsuz etkisi olmaması. Bu olmadan, deri yumuşak, kırışıklıklar, kaşıntı ve aşırı kuruluk haline gelir.

eşsiz bileşimi cildin hemen hemen tüm sorunları çözmek mümkün. krem tüm bileşenleri dayanıklı ve uzun ömürlü etkisi gibi bir kez daha, canlılık ve parlaklığı ile doldurulacaktır.

Bu kozmetik ürün tüm cilt tipleri için idealdir. Uygulaması kolay ve hızlı bir şekilde emilir.

cilt sorunları nihayet karar için birlikte krema ile size çarpıcı sonuçlar verecektir, karmaşık bir tedavi geçmesi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.