SağlıkMüstahzarlar

Hemoroid için Anti-rektal fitiller

hemoroid çalışan değildir ve tedavinin ilk aşamasında gerçekleştirilir, tutucu bir yöntem yapmak da genellikle mümkündür. Bu bir buhar banyosu, çeşitli losyon ve hatta fizyoterapi içerir, ancak her zaman temelde, antienflamatuvar vakıf tedavi rektal fitiller, makyaj olabilir.

Oda sıcaklığında, şekillerini koruyan ve ve eriyiğin içine hızla çözünen: Onlar kullanımı oldukça kolaydır. Bundan başka, tedavi ajanının aksiyonu tedavi tabletlerde, diyelim ki, önemli ölçüde daha iyi bir anti rektal fitiller uygulandığında. ilaç çok genellikle ayrıştırılır ilacın önemli miktarda bulunmaktadır karaciğer, atlayarak doğrudan kan dolaşımına geçer olmasıdır. Bu nedenle, tedavi fitiller olmak sadece iki iyi nedenler vardır: ilk olarak, doğrudan etkilenen bölgeye, yerel hareket; ikinci olarak, sistemik aksiyon da etkilidir.

eczane almak daha iyidir sorulduğunda bir rektal fitil hemoroid için, eczacılar bir madde anti-inflamatuar eylem içeren ilaç sunuyoruz. Ana hedefi hızla iltihabı düşürmek olduğu için. tedavi edilmediği takdirde Sonuçta, iş çatlaklar, kanama veya ciddi enfeksiyonlar ulaşabilir.

o çatlaklar, kişi genellikle bazen dayanılmaz hale gelebilir ağrı, hissettiğinde. Bu gibi durumlarda geçerli olarak , rektal fitiller, anti-inflamatuar, analjezik, ancak bileşenlerin ilavesi ile. fitil bileşimi ise Daha da iyisi, maddeler yara-iyileştirici. Bu dokuların rejenerasyon ve yaralar ve kırıklar bu şekilde daha hızlı yara katkıda bulunur.

Genellikle hamile kadınlar ve emziren anneler hala herhangi bir ilaç alamaz düşünerek, doktora kampanya ile sıkılır. Aslında, doğru değil, olduğunu. Bir uygulanabilir hemoroid özellikle mum ilaçların sürü ve çocuk doğurma ve emzirme yoluyla vardır. Başka bir şey tek başına bir ilaç seçerken, mevcut ilaçların çok sayıda arasında sıralamak için çok zor olmasıdır. eczacıların tavsiyesi üzerine sadece güvenin her zaman tavsiye edilmez. Bir doktor muhtemelen anneye veya bebeğe zarar vermeyecek çeşitli seçenekler tavsiye eder.

Büyük olasılıkla, bazı otlar tutumlu miktarlarını içeren bazı homeopatik fitiller olacaktır. Bunlar şunları içerebilir: deniz topalak, sarı kantaron, köknar, Thuja, pelin, civanperçemi, çay ağacı yağı özünü. Bu bitkilerden bazıları, diğer ağrı kesicileri şişme ve iltihap rahatlatmak ve diğerleri katkıda yaraların iyileşmesi ve kırıklar. Ama onların eylem hafif ve yan etkilere neden olma olasılığı düşüktür.

hemoroidlerin tedavisinde genellikle rektal reçete gliserin ile fitiller. Bu, iki nedenden dolayı faydalıdır. İlk olarak, gliserin defekasyon kas sonrasında gerili anüs yumuşatır (yani zaman gerilim çatlakları oluşur ve mikrotravmalar). İkinci olarak, gliserin ve böylece kabızlık meydana gelmemesi, dışkı yumuşatır. Sonuçta, kabızlık nedeniyle tüm sonuçlarıyla birlikte kaslarını çalıştırabilirler.

Bazı rektal fitiller anti adrenalin ekledi. O kanama iyi durdurmak olduğunu. Ama onlarla sen adrenalin basıncını yükseltir, çünkü yaşlıların dikkatli olmak zorunda ve diğer yollarla yapacak daha iyi yüksek tansiyon yatkındır hastalar.

Eh Hemostatiklerin ve anestezik olarak propolis ile fitiller olarak kurdu. Bundan başka, yararlı propolis iltihabı azaltmak ve onarım dokusu hasar.

Her durumda, doktorun daha iyi hastanın sağlığını değerlendirmek ve uygun ilaçlar reçete edebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.