InternetBloglar

Şablon Ucoz nasıl yüklenir

Bir barındırma ucoz.ru kendi web sitesi oluşturduk? Sonra sitenin parametreleri iyice tanımalıdır - ayarlarla. Hepimiz portal özgünlüğü öncelikle görünümünü giderir biliyoruz. Sitenin görünümünü değiştirmek için, hazır düzenleri gerekecektir. Sen standardını kullanabilirsiniz, ancak Ucoz web sitesi şablonu çip olmayacaktır. Sitenizde benzersizliğini vurgulamak istiyorsan, kendi tasarım düzeni oluşturmanız gerekir. Ama deneyimsiz kullanıcılar Ucoz geliştirme tarzı için amatör veya web yöneticileri tarafından sağlanan şablonlar vardır. Onlar Web'de kolayca aranabilir keşfedeceksiniz sitelerde veya forumlarda yer almaktadır.

Ben nasıl Ucoz üzerinde şablon yüklemek için Uninitiated söyle. Sen uygun bir devreyi, indirilen ve bize istediğiniz arşiv dosyasından çıkarılan bulduk. sorusunu takiben bir sonraki adımın ne, ortaya çıkar. Biz şablon Ucoz yükleme anlamamız gerekir. Bize daha ayrıntılı olarak bu inceleyelim.

Her zaman onların yaratıcıları kullanıcı Ucoz üzerinde şablonu nasıl değiştirileceği bilmiyor ve talimatlar dosyasında yatırım zahmet etmeyin ve gizli dolayısı ile size açık gerçeğini dahil değildir. Yani, biz web siteniz için bir şablon oluşturdu. İlk düğme "Dosya Yöneticisi" ni tıklayın. Daha önce indirilmiş olan dosyalar, sitenin kök doldurmak gerekir. Yani, dosyasıdır - daha doğrusu, web siteniz için resimleri içeren klasör dosya yöneticisi olmalıdır. Arşiv içeriğine bakın. Mevcut 2 kodları ile dizüstü ve dosya yöneticisi için bir klasör olmalı. "Şablon Tasarımcısı" - Bu bir deftere kodlarından birini girmek istediğiniz yerdir. Başka bir site de Yönetici bulunan "CSS stil sayfaları", tüm içeriğini değiştirmeniz gerekir CSS-kod (genellikle uzatma .css olan) içerir. Panel.

Dosya yöneticisinde Klasör hangi şablonla "sel" klasörü ikinciye benzer ada sahip olmalıdır. En önemlisi FTP kullanarak şemayı yüklemek için daha uygun olduğunu ve - bu size zaman kazandıracaktır. FTP sayesinde, dosyalar çok sayıda koyabilirsiniz. seçeneklerin tasarım şemaları hiçbiri memnun kalmazsanız, her zaman özel bir şablon oluşturabilir. Eğer böyle bir tasarımın keyfini ise geleneksel şemalara ek olarak, DLE'li ve PSD türleri de vardır, sen ayarlayabilirsiniz. biraz daha karmaşık olmasını ayarlayın.

Nasıl şablon yüklemek için Ucoz PSD-biçimine? Başlangıçta, dönüştürmek ve HTML-devresinde empoze etmek gerekir. PhotoShop ve Dremweaver: Bunu yapmak için iki program gerekiyor. Bir Photoshop belge (PSD) değiştirilmesi grafik editörü Photoshop. HTML düzeni elde etmek için, Dremweaver içinde dosyaya ihtiyacı Dayatabileceğini. Bu işlemlerin detayı bu konularda uzman sitelerinde bulunabilir. Sonra kullanarak web metni değiştirmek gerekir bir HTML etiketi. Sadece kendi başlarına, şablonda sağlanmıştır metni değiştirebilir, nedenle gezinmek ve gösterimde içine küçük bir fikir ve kodlarının bazı başka içerdiğini öğrenmek için daha kolay olacaktır. Bir daha derinlemesine çalışma için Teknik Destek forumu başvurabilirsiniz. CSS tablo Dolgu çerçevenin site kodunu girip dosya yöneticisi bunları doldurun. Ve sitenizin tasarım hazırdır.

Şimdi DLE-şablonu kurmayı düşünün mümkündür. Ayrıca görüntü ve CSS kodu ve geri kalanı ile bir klasör gemi. notepad ile mailn.tpl açtıktan sonra. Not Defteri'nde biten herşeyi kopyalayın ve ardından "Site Sayfalar" altında yer alan düzenleme bölümünün sayfaları yapıştırın. Sonra hızlı yedek desen bölümlerine gidin. Orada {TEMA} çıkarıp boş alt alan ve üst dolgu bırakın - {TEMA}. Ve son olarak, bir diyagramdır kodları düzenleme sayesinde.

Bu şemalar ile çalışmak için hazırlamak için gerekli olan, örneğin, büyük ölçüde HTML bilgisi yardımcı olacaktır. Genel olarak, herkes nasıl Ucoz üzerinde şablon yüklemek için acemi söyler bu basit talimatı kullanarak kendi benzersiz bir site oluşturabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.