BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"Maynkraft": Ev iç kısmına düzenlemeler

Oyunda "Maynkraft" mekanizmaları ev için oldukça önemli bir rol oynamaktadır. Özellikle niyetinizi bazı konak veya kale inşa edilmiş eğer. Bugün bu oyunda ve nasıl yapımında yardımcı için mekanizmalar vardır gerçeği hakkında konuşmak çalışacağız.

katlama mekanizması

Her yerde oyuncu yardımcı olur. Bu kapılar, kapakları ve çeşitli kapıları bulunmaktadır. öğelerinin her birinde daha spesifik bir bakalım.

Kapılar - bunlar açık yardım ve pasajlar kapatmak oyunun temel mekanizmalardır. Bu ahşap ve demir yapılabilir. Bu mekanizmalar "Maynkraft" En yaygın. Bunlar eksik blokların duvarlarına monte edilir. Su geçirmez ve yanmaz. Veya panoları herhangi birinden yapılabilir, ya da bir demir külçe.

Kapakları - yatay kapı görevini "Maynkraft" mekanizmalar vardır. uzay birimini işgal. yakmayın, sıvı verin, ama ışık geçirilerek elde değil. ahşap veya demirden yapılmış kapılar yanı sıra yapılmıştır.

Kapısı - Kapının alternatif versiyonu. çitler için kullanılır. çitlerle çevrili arazi yapımında yararlıdır. Bu mekanizmalar "Maynkraft" da oldukça popülerdir. ahşap kalas ve direkleri kullanılarak yapılmıştır.

Haritalar "Maynkraft": ev mekanizmalarıyla

Oyun için Kartları oldukça sık anahtarlar çeşitli bulunur. Farklı evler motorize ve onları daha rahat hale getirmek için yardımcı olur. en bu kategoriye ait bakalım.

birinci anahtar - bir kol. Bu çakıl ve sopalarla yapılır. Bu herhangi bir opak blokta konabilir. Aktif ve pasif olmak üzere iki konumu vardır. Oyunda farklı mekanizmalar etkinleştirir.

Düğme - Bu anahtarın başka türüdür. oyunda evin bu tür "Maynkraft" mekanizmaları ahşap veya demirden yapılabilir. Taş düğmesini el devreye girer. Bu gibi anahtarlar hızlı bir şekilde kapatılır: 1 ila 1.5 saniye.

Tabaklar itmek - bir güruh, nesne veya oyuncu bulmak için bir sinyal ileten blokları. Bir çeşit tuzağa olarak hizmet edebilir. ahşap veya taştan bunları yapın. Aynı zamanda, diğer mekanizmaların işçiliği kullanılan.

Aynı itme plakaları, tek model veri raylarda doğrudan yüklenir - rayları itin. Sadece tramvayın altında bastırdı. Kırmızı toz, taş baskı plakası ve demiryolu çubuklardan yapılmış. İyi bir tuzak veya sistem koruması olarak kullanmak için.

Gerilim algılayıcı - çiftleri ve bağlı ipliği yüklü anahtar yeni bir tür. Bu sopalarla, kalas ve demir külçe yapılabilir. Aynı zamanda diğer öğeleri işçiliği katılır. tuzak iyi bir başlangıç.

Ağırlıklı plaka (itme) - Aynı basınç birimi sinyalinin sadece gücü olması gerektiği bu ağırlığına göre değişir. Bu kolay bir seçenek kullanılabilir - altın ve ağır yapılmış - demirden yapılmış. Geleneksel kayıtları gibi aynı şekilde uygulayın.

Göğüs - Bu tuzak aktive edebildiğini büyük yem vardır. Kalede konvansiyonel göğüs farklı kırmızı ışıkta. Açılış sinyali aldığında. Sonraki 2 küçük göğüs tuzak koymak, bunlar büyük bir içine birleştirme ancak özellikleri değişmez.

kırmızı taş

Tabii ki, oyunda ev için "Maynkraft" mekanizmaları gıda olmadan yapamaz. Onlar hizmet kırmızı taş. Bir bakalım, nerede ve nasıl bunu uygulamak. Aynı zamanda mekanizmanın bir tür.

Karşılaştırıcı - Bir taşın arasına iki kırmızı sinyalin karşılaştırılmasına olanak sağlayan özel bir birimi. Buna ek olarak, yakıt kapların dolgunluk karşılaştırılması için karşılık vermektedir.

Kırmızı kablo - en yaygın güç kablolama başka bir şey değildir. Arada birçok mekanizmalar bağlamak için kullanılır.

kırmızı taş blok - kırmızı kabloya sabit sinyalinin kaynağıdır. Çoğu zaman bu mekanizmalar, şemalar ve çeşitli mekanik aktivasyon yapımında kullanılan. Bu bir kırmızı toz deposu olarak kullanılabilir.

Meşale (kırmızı) - Bir sonraki tel kırmızısı için bir güç kaynağıdır. yanabilir. buz ve karı eritmek için mümkün değil. Kırmızı toz ve tahta sopalarla yapılmış. Buna ek olarak, diğer öğeleri işçiliği madde olarak hizmet vermektedir.

raylar

Oyunda "Maynkraft" Konut mekanizmaları raylar sunulabilir. Onlar hakkında zaten biraz konuştuk. Bu elektrik zamanki seçenekler ve itme, ek olarak sunmaktır ve raylar aktive. İlk, tabii ki, ağa bağlantısı gerektirir. Onlar Seyahat etmenin en hızlı yoludur. raylar etkinleştirilmesi patlayıcılarla blokları çalıştırmak ve arabaları geçerek gelen nesneleri dikildi.

kullanışlılık

oyunda mekanik ev için "Maynkraft" mekanizmaları burada bitmiyor. çeşitli eklentiler vardır. Örneğin, bir lamba. Aktive edildiğinde Işık yayar. Bu aydınlatma ana kaynak olarak hizmet vermektedir.

sinyaller gün ışığı ile temas halinde kırmızı taş olan sensörler bulunmaktadır. Onlar tepki yok yapay ışık.

Ayrıca oyunda müzik kutusunu bulabilirsiniz. O bir tabut gibi biraz. Üzerine etkisi, ya da kırmızı taş besleme sinyali farklı müzik sesleri üretir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.