Ev ve AileÇocuklar

Neden yenidoğan dışkılarında mukus alabilirim?

Uzmanlara göre, bebeğin normal sandalyede keskin kokular ve yabancı kapanımlar olmadan farklı duygusal durum olmalıdır. Bebek anne sütü veya beslenmek isterseniz bu durumda, kritik değildir unutmayın suni besleme. Ancak, çok sık genç anneler yenidoğan dışkılarında mukus dikkat edin. Gerçek sebebi nedir? Ben bununla mücadele mıdır? Bu ve diğer birçok ilgili sorunların yanıtları biz makalede verecektir.

genel bilgiler

Eğer yeni doğanın dışkılarında mukus hatta küçük miktarda bulunur, bu gerçeği mutlaka anne uyarmak gerekir. bu durumda hoş olmayan bir koku ve kan nispeten küçük benekler varsa en olası nedeni hazımsızlık olduğunu. Buna ek olarak, dikkatle da çocuğun genel durumuna dikkat sandalye inceledi. Eğer iştah, şişmiş göbek, bir çocuk doktoruna zamanı.

yeni doğanın dışkılarında Mukus. tanılama

Öncelikle ebeveynler kendilerini sürekli çocuğun sandalye izlemek zorunda. kanama orijinal miktarı küçük olabilir unutmayın, ama şimdi bir çocuk doktoru yardıma ihtiyacım var. yeni doğanın dışkılarında Mukus çok sade tanımlanır. Bu jelatinimsi veya sulu kalıntılar. O asitler ve alkaliler korunmaktadır hassas bağırsak mukus ile dikkat çekicidir. Sonra mevcut dışkı ile karıştırılır ve çıkış neredeyse fark edilemez. Özellikle dikkat çıplak gözle görülebilir bireysel ınkluzyonlar ödenmesi gerekmektedir.

nedenleri

  • Uzmanlara göre, yeni doğanın dışkılarında mukus genellikle nedeniyle oluşur bağırsak dysbiosis.
  • Öte yandan, bu tür bir tatsız belirti nedeniyle gıda uygun sindirimi için gerekli olan enzimler ve mikro-organizmaların vücut içerik yetersizliği oluşabilir.
  • Pek çok doktor kalın bağırsakta inflamatuar süreçler gibi sorunların, bir çocuğun dışkısında mukus çıkmasını provoke söylüyorlar. Komorowski, örneğin, bazı ayrıntılı olarak, derslerinde bu hastalığın başlıca nedenleri ve tedavileri anlatır.
  • Sadece bazı durumlarda, dışkı karakter dizanteri veya salmonellozis ile değiştirir. Bu durumda, çocuklar da karın bölgesinde keskin ağrı biçiminde belirtileri yanı sıra ishal şikayet ve ilgili unutmayın. Burada katranlı bir imkansız yoluyla, tedavi mümkün olan en kısa süre içinde gerçekleştirilir edilmelidir.

Dışkıda sümük. tedavi

Her şeyden önce sandalyenin ilk ihlal görünümünü hemen çocuk doktoruna yardım almalısınız unutulmamalıdır. Doktor, sırayla, bir araştırma yapmak gerekir, ancak o zaman sorunu kışkırtan gerçek nedenine bağlı olarak tedaviye devam edin. Örneğin, suçlu bakteriler büyümesi tamamen kırıntısı diyeti elden gerekirse. Bu emzirmeye devam etmek en iyisidir, ancak bu adım mümkün değilse, özel muamele karışımı reçete.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.