SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Kötü öksürük tedavisi ve nedenleri

Bazı insanlar öksürük boğaz ağrısı ilk belirtileri sonra tesir ediyor. sabit arzusuna Önemli karıncalanma ve ağrı açar solunum yollarında "yumru" kurtulmak için. Bu nedenle, sürekli öksürme var. Bu belirti sinyali olabilir laringotrakeit, larenjiti ve farenjit oluşur. Bu hastalıkların gelişmede hep güçlü olmuştur öksürük. Tedavisi sadece belli bir hastalığın tanısı sonrası gerçekleştirilir. fizik tedavi - Genellikle antibiyotik tedavisi ve rehabilitasyonu için kullanılmaktadır.

Boğmaca - spastik, nihayetinde büyüyen güçlü öksürük provoke yeteneğine sahip başka bir hastalığı. sokakta yürürken bu durumda tedavi, antibiyotik kullanımının yanısıra temiz hava nefes parçasıdır. Hastalık toksinler mücadele antikorların kanda göstergenin yüksek miktarına göre teşhis edilir.

SARS durumunda nemli yapı öksürük elde oluşur. Bu durumda tedavi mukolitik ve antiviraller kullanılarak gerçekleştirilir.

SARS komplikasyon bronşit olabilir. Bu sandık, havlayan ve yükseltir öksürük. Bronşit tedavisi oldukça zordur - ilave ekspektoranlar, inhalasyon, büyük miktarlarda sıvı alımı önerilen antibiyotik tedavisi.

Tüm en sinsi olan bir kuru öksürük, türün bir çokluğuna sahip olan, pnömoni özelliğidir. Göğsündeki, nefes almada zorluk sürecinde ağrı eşlik eder.

Çoğu zaman, güçlü bir ateş olmadan öksürük gizli enflamatuar süreç ya da herhangi bir uyarıya karşı alerjik bir reaksiyon oluşumu gösterir. Çoğu zaman hoş olmayan bir durumdur kirli hava ve mikroskobik toz partikülleri bir hale gelir. öksürük durdurmak ve birkaç gün sürer yoksa, asla doktor acilen ele almak gereklidir. Ziyaretin amacı - Hastalığın teşhisi, solunum yollarındaki kasların sık kasılması sonucu.

Ayrıca güçlü olabilir , hamilelik sırasında öksürük bağışıklık sistemi bu dönemde önemli ölçüde kadınları zayıflar beri. Bu durumda bu belirti, oldukça tehlikeli olabilir. Örneğin, tanıdık tamamı ve SARS hızla gebelik sırasında ele almak zordur bir tracheitis, dönüştürülebilir özel deneyimler neden olmazlar. Halk ilaçları hastalığın neredeyse imkansızdır tedavi ve ilaçlar doğmamış bebeğe zarar verebilir. Bu nedenle, hamile kadınlar doktora devam kuvvetli öksürük ilk işareti olmalıdır.

Öksürük tedavisi her türlü doktor sıkı gözetimi altında ve onun tavsiyeleri doğrultusunda yapılmalıdır. Tedavi balgam ve çekilme ve antibiyotiklerin sıvılaşma teşvik uyuşturucu kullanma gibi enfeksiyonla mücadele (ayrı ayrı döşenmiş ve vücutta bağlı virüsü hit).

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.