BilgisayarlarYazılım

Microsoft Windows 10 korsanlığı yasallaşması için yeni bir öneri hazırlanıyor

Windows 7 veya 8.1 10 lisanssız kopyalarını windose geçiş müşteriler, yakında kolayca işletim sisteminin yasal bir kopyasını elde etmek için mümkün olacak, Microsoft'un Terry Myerson Windows bölümü müdürü geçenlerde söyledi.

Myerson işletim sisteminin yeni sürümüne yükselttikten sonra Windows 7 veya 8.1 korsan sürümlerini birçok kullanıcı yerleşik mağaza üzerinden Windows'un 10 lisanslı kopyasını almak için fırsat kullanılan gerçeğiyle bu adımı haklı. Sonuç olarak, şirketin bu süreci basitleştirmek için karar, transferler windowstips.ru.

Geçmiş tecrübelere dayanarak, yakında ABD'de değerlendirme sonrasında diğer ülkelerde de yayılabileceğini bir deney başlatacak.

"Biz Windows Mağazası'ndan veya etkinleştirme anahtarını girerek tek tıklama göç yeteneği sunacak." Onun blog, şirket aynı zamanda yasal bir kopyasını satın almak yaklaşan bir fırsat resmeden fotoğraf yayınladı ve Windows Denetim Masası'nda doğrudan entegre edilmiştir.

Şirket halen imkansız olacaktır güncelleme yoluyla yasal olmayan yollardan elde kopya yasallaştırılması mümkün olduğunca bilgisayarlar güncellemeyi koymak, ancak elde etmek niyetinde.

Windows 10'a yükseltme işletim sisteminin iki önceki sürümleri kullanıcıları için ücretsizdir. İlk kez korsan kopyaların hareket için önerisi olup olmadığı sorusu kışın kalktı. vesile Çin'e yaptığı iş gezisi sırasında bir açıklama Myerson oldu. Shenzhen WinHEC toplantısında şöyle dedi: "Biz bakılmaksızın, Windows orijinal olup 10 kontrol edecek olsun, tüm kalifiye PC'leri güncelleyecektir."

Bu adım Asya ülkesinde bilgisayarların yüz milyonlarca Microsoft'a onun yazılımın meşru kopyalarını entegre etmek görülmemiş bir girişim olduğunu kanıtladı. Son çalışmalar Çin'de kişisel bilgisayarlar bütün yazılımların dörtte üçü lisanslı değil göstermektedir.

Myerson açıklamada korsan kopyaların tüm kullanıcılar Daha sonra Windows'un 10'un yasal kopyasına gitmek hakkına sahip olacak şekilde yorumlanmış olan, ancak, şirketin bu doğru "korsan" almayacağınızı açıkladı.

Windows'un 10 dağılımı, önemli ölçüde yavaşladı, kullanıcıların lisanssız kopyaları için yeni bir Microsoft teklif nedeni olabilir. Net Applications göre, Eylül ayında Windows 10 pazar payı% 6.63 olmuştur. Geçtiğimiz aylarda başarıları ile karşılaştırıldığında payı sadece% 1.42 artmıştır. Ağustos ayında, işletim sistemi payı "onlarca" başlamasından sonraki ilk ay% 4,8'e artış gösterdi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.