FormasyonOrtaöğretim ve okullar

Teması "Dubrovskiy" üzerine bir deneme. Ana karakterin doğası

Konuya "Dubrovskiy" üzerine bir deneme o zaman her öğrencinin en yazdım. Zengin ve yoksul gerçekleşmemiş rüyalar, baba ve çocukların, yaklaşık derin ahlaki roman. Tek bir nesil ana karakterleri paylaşan, okul müfredatında yer alan eserler okuyor. bir kompozisyon içermelidir ana noktaları nelerdir, ayrıca düşünün.

yeni

Bu çalışmanın Tür hala hararetli tartışmalar neden oluyor. Bu küçük hacimli bakılırsa, hikayeye ilgili olabilir, görünüyor. Ama kapalı olayların aralığı bize bir roman olarak görüyorum sağlar. Çoğu edebiyat eleştirmeni hala ikinci seçeneğe yalın.

Bu çalışma iki nesillerin hayatını gösterir. Çok iyi şiddetli düşman dönüştü bir anda birbirlerine Kirill Petrovich Troyekurov ve Andrey Vladimiroviç Dubrovsky ile arkadaş oldu.

Yani karakter ve konumu farklı, bu yüzden mutabakat edilemedi. Sonra öfkeyle Troyekurov Andrei Vladimirovich aldatma alır. Bundan ve Dan roman ana eylemi başlar. Konuya "Dubrovskiy" üzerine bir deneme Bu bölümde analizini eklenmesi gerekir. Özellikle mahkeme salonunda sahne.

ağır hasta bir şok Andrey acı sonra. Ve sonra romanda oğlu Vladimir görünür.

Ana karakterin doğası

roman değişikliklerin genç Dubrovsky arsa gelişiyle birlikte. Artık tüm dikkatini genç nesil üzerinde durulacaktır. Cadet Kolordu görev Vladimir, şimdi Kistenevka dönmek zorunda kalır. Babasının ölümünden sonra intikam Troyekurov almaya karar verir. Eğer "Dubrovsky" konulu kompozisyon yazmaları başladığında, babasının para yaşamış ve kartlara kaybetti ve arazi üzerinde Vladimir kentindeki yaşam karşılaştırıldığında bunu eklemeyi unutmayın. yakında yargı uygulanması gelerek evini aldı - Ancak uzun yoktu Kistenevka Dubrovsky-oğul memnun.

O anda o pes etmedi ve intikam almak için fikrimi değiştirmez. Genç erkek olgun adam kahraman dönüştü. Bir deneme üzerinde konu "Vladimir Dubrovskiy" isimli Gösterisi onun da bir insan ciddi, hazır marka onların kendi kararları. O bilir sözünü tutmak ve hayatının sonuna kadar dürüst olmak gerekirse.

Rogue Vladimir

Bu istasyonda Desforges ile zaman toplantının sahneyi analiz eğer konu "Dubrovskiy" üzerine bir deneme, daha derin olacaktır. Ne marifet kahramanımız gösterdi! O Fransızların rüşvet ve onun belgelerini aldı. Çocuklar Troekurova için öğretmen olarak poz onun düşmanın ailesine çok yakın süzüldü. Hiç kimse hile fark: Genç adamın yüzü bilmiyordum içinde. Ile sekiz yıl o çalışılmış harbiye kalmadı gel eve. kendisinden için bir uyandırma ormanda gece geçirdikten sonra, babasına gitmedi. Bu nedenle, bu kadar kolay Troekurova evini delemeyeceğine.

Mülkünün kaybı sokakta aslında Vladimir oldu sonra dikkati çekiyor. Sonra onun serf en sadık toplandı ve bütün eşkıya çetesinin düzenledi. Ama haydutlar onları aramak zordur: Dubrovsky fakir soydular asla. Zengin insanlardan çalarak geçimini kazandı. Askeri, o da dokunmadık - o yakın zamana kadar oldu bu. Bu nedenle, konu Dubrovskogo Vladimira (kahraman görüntüsü) üzerine bir deneme mutlaka bu gerçeği içermelidir. yaptıklarından o halk asil soyguncu denir.

Aşk için Masha

Kazanç içinde ev Kirill Petroviç önemli otorite, Bay Desforges sevilen hatta en Masha, kızı Troekurova. aydın bir ailede büyüyen ve ilk başta o bazı uchitelishku bakmadı. Ama ayı ile sahne tamamen ona onun fikrini değiştirdi. Dubrovsky kahramanca Troyekurov kendilerini gülmek izin vermeyerek, sivrildi. O komik Cyril Petrovich planına göre ölüme Fransız'ı korkutmak zorunda, ayı, öldürür.

Şimdi sadece bir öğretmen değil, aynı zamanda emlak Troekurova insanlara saygı.

Bir deneme üzerinde konu "Dubrovskiy" irade kesinlikle açıklamak aşk Masha ve Vladimir. Bu durum kahraman oturma planını engelledi. Onun düşmanı kızı aşık olur. Şimdi de sevgili kötü babayı yapmak istemiyor. Aynı Dubrovsky - Ama Mary onun önünde olduğunu bilmiyor. O öğretmen aşık ve ona itiraf etmesini bekledi. o da o bile bilmiyordum söylerken ona sürpriz düşünün! Kendisinin Dubrovsky sevdiği ve onunla birlikte olmak istediğini söyledi ki ona itiraf etti. Ama o bir hırsız, o da akıl gereğidir zor anlar ile ona.

kızının geleceği için Ancak Troekurova diğer planlar. Evli onu kapalı bir zengin ama yaşlı Verey. Vladimir onu kurtarmak için zamanı yoktur, o sevilmeyen ile evli. Bu sahnenin Analiz çalışmalarımızı bitirebiliriz.

"Roman" Dubrovsky" üzerinde, sonsuz yazabilirsiniz. Bu çalışmada günümüz zorluklara alakalı etkiledi. Uzun bir süre için, bu gibi böyle güçlü eserler dengelenecek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.