GüzellikBakım ürünleri

Kirpiklere Boya

a - görünüm daha etkileyici hale getirmek için basit ve en yaygın yollardan biri belki de kaş boyama özel kalem ve maskara ile ve kirpik. yöntem, tabii ki, çok kolay, ama - kısa vadeli, sonuç sadece bir kaç saat kalacak şekilde. Bu nedenle, bir yol arıyoruz kadınlar kirpiklere ideal dayanıklı mürekkep uzun süre gözleriniz daha güzel yapmak. uygulaması sonucu birkaç hafta devam etmek. Bu yüzden seçim ve nasıl kirpiklerde rengi gerçekleşmelidir düzeltmek için gerekli olduğundan en hepsi aynı, rücu ne tür görmek için izin?

renklendirilmesi Kaşlar çoğu durumda, güzellik salonları yürütülen bir prosedür - özel dayanıklı boya ile. Bu sonuç yaklaşık 2-3 hafta sürer ve bazı durumlarda - bir aydan fazla. Uzun zaman olağan kozmetik bakımsız olduğunda, yaz aylarında çok uygundur mürekkep kullanımı, unutmak için kirpiklere Dayanıklı boya verir. Buna ek olarak, önemli ölçüde, kirpiklerini boyamak için ihtiyacını ortadan kaldırarak makyaj için zaman tasarrufu yoluyla, çünkü günlük yaşamda çok uygundur. Ve sadece, boyalı ve anlatım gözlerle, herhangi bir durum güvende hissetmek mümkündür.

Nasıl kirpiklere boya seçilir?

  1. En yaygın seçenekler - mavi, kahverengi, gri, mavi ve siyah: Her şeyden önce, sen boya gölge seçmek gerekir. diğer renkler birçok şirket bulunabilir rağmen.
  2. macun veya toz - Sonra kirpikler için boya kıvamı ne olması gerektiğini belirleyin. Bu bir macun benzeri bir boya kullanmak daha kolay ve hızlıdır, nedenle oranını hesaplamak ve istenilen renk karışımı daha kolaydır.
  3. Doğal olarak, kompozisyon araçlarına dikkat etmek gerekir. Eğer kirpikler içeren boya isterseniz hint yağı ve vitaminler, bu çekinmeden alınabilir.
  4. Tabii ki, bir gibi şeyleri asla unutmamalıyız son kullanma tarihi.
  5. Ve nihayet - paketleme anlamına gelmektedir. Bazı ambalaj fazla uygulama, diğerleri için tasarlanmış - tekrarlanan kullanımı üzerine. Kullanıcıların satın alma nedir - Seçtiğiniz.

Nasıl kirpiklerini boyamak için?

Tabii ki, arkadaş yardım kullanırsanız çok boyama kolay bağımsız kirpik yürütmek. Hiçbir yardımcıları olsaydı da, - diğer yanda - daha sonra bir gözü ilk kirpikler dönüm, her şeyi yalnız yapmak ve olabilir.

Prosedür için gerekli:

  • seramik, cam veya plastik kap - orada boya heyecan;
  • lastik eldivenler ;
  • Cildinizi korumak herhangi aracı - vazelin, yağ krem, pamuk pedler;
  • Tabii ki, çok kirpiklerini boya.

Şimdi güvenliği ile ilgili. Göz hastalıklarında, hatta en ufak iltihaplı davranış boyama prosedürü yasak olduğunu unutulmamalıdır. Eğer boya kullanmadan önce aracı mümkün alerjik reaksiyon için test etmek kesinlikle gereklidir. Bunu yapmak için, sadece ellerini çatalında biraz renklendirme ajanları koymak ve 15 dakika sonra yıkayın gerekir. kaşıntı, kızarıklık ve diğer şeyler yoktu gündüzleri ise - seçilen aracını kullanabilirsiniz.

Eğer kirpiklere boyamak önce, talimatlar dikkatlice boya karışımının kullanımı ile araştırılmalıdır. aksi halde, tüm tüyleri yok boyanacak - gözleri kirpiklerde alamadım, böylece koruyucu bir krem uygulamak gerekir altında, boya kendisi kullanmadan önce. Ardından, kirpikleri altında peçete veya pamuk pedleri koymak gerekir. renklendirici kirpik yoğun, kalın bir tabaka uygulanır ve 15 dakika sonra yıkanır. Sonsuza boyama sırasında mümkün olduğu kadar sıkı sıkıştırılmış ve başını hafifçe hiçbir madde göze kaçarsa o, öne eğilebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.