GüzellikBakım ürünleri

Kırmızı göz farı: nasıl güzellik-trendi kullanmak

Kırmızı gölge Makyaj şov dünyasının dünyasının birçok yıldız görülebilir. Stilistler deney korkmayan ve parlak ruj ile birleştirerek, kaş kadar göz kapaklarında gölge uygulanır. Böyle yaratıcı çözümler mümkün bir ünlü daha canlı hale getirmek için yapmak ve onların görüntüleri - unutulmaz. Ama soru şu: "Ben senin günlük hayatta kırmızı gölge kullanabilir miyim?" Kırmızı telafi etmek için görünüyordu daha uygun, kendi kullanımı için bazı kurallar bilmek gereklidir.

Makyaj ve psikoloji kırmızı

Her çiçek kendi özel bir önemi vardır. Doğru makyaj seçerken insanlar genellikle kendi kişisel nitelikleri değerlendirirken dikkate kişinin görüntüsünü almak çünkü, üzerinde durulması çok önemlidir.

Birçok kişi tehlike ile kırmızı ilişkilendirmek. Onların kahramanlar ölümcül ve tehlikeli kadınlar göstermek isteyen şaşmamak birçok yönetmen kırmızı elbise onları giydirmek. kızıl renk güçlü enerji ve cinsellik bir sembolüdür.

Kırmızı ruj ve gölgeler her kadın için uygun değildir. diskoya gitmek daha utangaç ve boş zamanlarında aşırı ilgi tercih Modest bayanlar iyi bir kitap okumak için, böyle bir eğilim olduğunu terk etmek daha iyidir.

makyaj kırmızı gölge nasıl kullanılır

kırmızı dudaklar uzun gözlerinde klasik, bir şey kabul edilmiş ise bu renk çok daha zor kullanmaktır. Yanlış gölge veya çizim gölgeler bir yol bak seçimi, görsel yorgunluk, alerji ve uyku eksikliği ekleyebilir. Kırmızı hepsi aynı gölge moda haline geldi Ama eğer, o zaman risk almak ve bunları düzgün kullanmayı öğrenmek gerekir.

Bir başarı yapmak için, gölge gözlerinin köşelerinde, alt ve üst göz kapağına gölge onları uygulanmalıdır. Aynı zamanda dikkatle kirpiklerini dikkate almak aynı derecede önemlidir - onlar iyi boyanmış olmalıdır. Özellikle dikkat ayrıca kaşların ödenecek gerekir ve dudaklar iyi nyudovy gölge (mükemmel renk dusty rose) uygulanır.

ışık gözlerin sahipleri pembe veya açık kırmızı gölge kullanmak en iyisidir. Onlar mükemmel gözlerin doğal güzelliği vurgulamak ve onları daha anlamlı yardım siyah göz kalemi olun. Bu durumda, aynı zamanda pastel renklerle kaş ve ruj keşfetmek unutmamak gerekir.

Bugün delicesine moda renk bordo düşündü. O gözlerin üzerinde durulacak ve başkalarının görüşlerini çekecek. dikkatle üst ve alt göz kapağının üzerindeki rengin kırmızı gölge gölgeli ve sonra gözün dış köşesine onları ortaya çıkarmak gerekir. Makyaj cilt görünüm tabaklanmış edilecektir çok iyi görünür.

Profesyonel tavsiyeler

Eğer onun makyaj parlak bir gölge kullanmaya karar verirseniz, o zaman düzleme gibi teknikleri hakkında unutmamalıyız. Siyah ve kırmızı gölgeler grafik makyaj için uygun değildir. Bu durumda, göz kapaklarının üzerinde pus etkisi yaratmak gerekiyor ve kendilerini gözlerin sadece köşeleri uygulanan gölgeler.

tenli sahipleri kırmızı gölge onun solgunluk vurgulamak olacağını bilmek gerekir. Bu nedenle, özel dikkat allık ve dudak rengi dikkat edilmelidir - Eğer denge ve göz makyajını yenilemeniz gerekir. Görüntü gölge ile aynı renk ruj kullanarak daha abartılı yapılabilir.

yorgun gözleri var ya da uykusuz bir gece vardı olanlara kırmızı gölge kullanmayın. Bu makyaj sadece kırmızı göz vurgulamak.

Gelecek için saatlerinde veya potansiyel Trend?

koyu kırmızı tonları bir isabet geçen sezon oldu. Dünyada dünyaca ünlü Chanel marka, renk kırmızı yeni siyah olduğunu söyledi. Tabii ki, şimdi sıradan kadınlar arasında popüler hale, tasarımcılar teklif hepsi bu.

Oysa yeni bir trend dünyanın ünlüler tat ve tanınmış markaların kırmızı üretmeye başladı geldi göz farı çeşitli tonlarında. Şu ana kadar bu birkaç yıl içinde "mast hevom" üretimini olup olmayacağını söylemek zor, ama bugün, denemenizi ve yeni bir görüntü üzerinde deneyebilirsiniz. Kimse belki yakında kırmızı gölge aynı ruj rengi kadar popüler olacak, biliyor.

Dumanlı Aes

Yani dumanlı makyaj göz kızıl gölgeler kullanmak güvenli yoludur. Ve tüm çünkü makyaj görünümü farklı tonlarının kullanılmasını ima ve bunlardan sadece bir parlak (accentual) olacaktır.

Dumanlı gözler - göz kapağı üzerinde gölge uygulamak özel bir tekniktir. Bu durumda, düzgün diğer bir tek gölge, böylece pus etkisi yaratır. Gözleri daha etkileyici hale getirmek için, şiddeti değişen en az üç tonları kullanmanız gerekir. Dumanlı gözler tarzında kırmızı tonları ile makyaj Sahne dikkatli gölgeleme hakkında unutma. Bu amaçlar için, doğal malzemelerden yapılmış kaliteli bir fırça gerekir.

tavsiyeler

  1. Gerek sadece kopyalamak, podyum makyaj gelen taşımak veya hayatlarını içinde geçiştirmeye çalışmak. Çoğu zaman bu, profesyonel değiliz, özellikle eğer bir başarısızlığa yol açar. Olağandışı makyaj az çekici parlak renkler yerine adapte edilmesi gerekmektedir.
  2. Çok orjinal değil oluşturmak için bir arzu varsa parlak makyaj kırmızı gölgeler ile, o zaman biraz hile kullanabilirsiniz. Tüm mobil göz kapağı gri gölgeler gölge uygulanan köşeler beyaz vurgulanır, ancak yüzyılın ortasında kırmızı bir miktar gölge gereklidir. Böylece klasik makyaj alırım ama özel bir vurgu olacak.
  3. Eğer isterseniz bir eğilim olabilir, ancak bu riskler almaz, o zaman aşı boyası gölge seçebilirsiniz. Makyaj abartılı önlemi inceler, ancak gereğinden fazla dikkat çekmek olmaz.

Şimdi kırmızı gölgeler ile makyaj o - bu bir sorun değildir ve tüm sırlar açıklanmaktadır, kullanımı güvenlidir ve deneme korkmuyoruz. oran, tat duygusu var ve parlak renklere çekinmeyin - çarpıcı Önemli olan, çok zor değil Bak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.