SağlıkMüstahzarlar

Mumlar, "Rölyef": yorumlar, kompozisyon, kontrendikasyonlar

Günümüzde birçok kişi anal bölgede rahatsızlık muzdarip. İş yerinde oturan uzun süreli yakın (ama şık) giysiler, pasif rekreasyon, yanlış beslenme: Bunun nedenleri çoktur. durgunluk yardım kıvılcım "Rölyef" her türlü mücadele etmek. Doktorların Yorumlar ve bu ilacı, yüksek verimlilik ve düşük fiyata kanıtlarını kullanmış olanlar herkese ilaç kullanılabilir hale.

"Rölyef" mumlar. Türleri ve amaç

Aynı isimde mum üç tipi vardır. Bunlar, köpek balığı karaciğer yağı gibi doğal bir bileşen dayanmaktadır. Bu olumlu da anüs ile komşudur rektum, astarı etkiler. "Rölyef", kanama durur kaşıntı kaldırır, çatlaklar mukozası, egzama iyileşir ve hatta kabızlık kurtulmak yardımcı olur. başkalarıyla Bu malzemeyi birleştiren daha spesifik olarak bir kıvılcım oluşturmak mümkün uzmanlar farklı belirtilerle başa çıkmak için.

  • Ne kadar etkilidir mumlar "Rölyef" dir? Yorumlar bu fenilefrin mükemmel onlara aittir (periferik) kan damarlarını daraltır söylüyorlar. Bu nedenle, doktorlar olarak tavsiye bir kanamayı durdurucu. mum Bu tür, hem de kaşıntıyı şişme ortadan kaldırır, hızla yaraları ve kırıkları iyileştirir. Onların yardımı ile iyi bir hemoroid önlemek. Mumlar, "Rölyef" daha sık evde tedavi için kullanılmaktadır.
  • Bileşiminde Candles'ın Kabartma A "(İleri) güçlü bir ağrı kesici olarak karakterize edilir benzokain, ihtiva etmektedir. o acıyı dindirmek için hızla gerekli olduğunda Onlar durumlarda kullanmak üzere tavsiye edilir. Bu tür geleneksel mumlar "Relief", (doktorlar ve hastaların değerlendirmeleri bu onaylamak için) mukoza derin yaralarını sarmak daha hızlıdır. Bunlar genellikle karmaşık işlemlerin ardından ya da çok derin çatlaklar içinde hastaları tedavi etmek hastanelerde kullanılmaktadır.
  • Mumlar 'Tahliye Ultra "ile , hidrokortizon asetat içerir. Bu steroid hormon hızla kaşıntı ile başa çıkmak için kolay, ödem kaldırır, mükemmel olan iltihabı kaldırır. Çinko sülfat de mukozal hasarı kurutur. egzama veya dermatit neden olduğu enflamasyon ve çatlakların tedavisi için bu tip önerilir.

Bileşim ve Uygulama

Ana etkin madde köpekbalığı karaciğer ve ekstrakte edilir kıvılcım yağıdır fenilefrin hidroklorid. Bunlara ek olarak, beyaz oluşan balmumu, yağlar (mısır yağı, kekik, kakao), su, vazelin, E vitamini ve diğer maddeler. Ne "Rölyef" doktorlar ve hastalar mum çekti? Yorumlar bu sarımsı subpozitorii, çok hızlı bir şekilde balık eyleminin hafif kokusu ile pürüzsüz alerjiye neden olmadığını söylemek. Mumlar günde birkaç kez önerilir. Sabah ve akşam - her zaman arzu - dışkılama sonrası. Doğal olarak, gerek serin (soğuk değil!) Su ile sadece derin temizleme anüs bitişik alan sonra mum eklemek için. İlaç reçetesiz satılan olmasına rağmen, bir doktora danışmadan olamaz olmadan kullanmak. bir doz aşımı neden olabilir yanlış kullanıldığında "kabartma" mumlar (doktorlardan açık cevap) uyarlanabilir. Buna ek olarak, kontrendikasyonlar var.

Kontrendikasyonlar

"Rölyef" - mum, genellikle kendi kendine tedavi için kullanılması nedeniyle, kolayca kullanılabilir fiyat olan. Bu kategorik kabul edilemez: sonuç çok ağır olabilir. Bu unutulmamalıdır ki kontrendike subpozitory oluşturan aktif maddeler ve yardımcı maddeler şunlardır:

  • tromboz olan kişiler;
  • Bağışıklık sistemi bozuklukları muzdarip;
  • alerjiler.

Ayrıca, mumlar kullanan hastalar için tavsiye edilmez MAO inhibitörleri veya anti-hipertansif ilaçlar. Hamile ve emziren kadınlar mum kullanarak konusunu, doktorunuzla mutlaka görüşün.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.