Gıda ve içecekYemek tarifleri

"Kırmızı kadife" Andy Operasyon: yemek tarifi, özellikle pişirme ve yorumlar

Kek "Kırmızı kadife" klasik bir Güney Amerika tarifi kabul edilir ve onun adının kökeni tartışmalara bir çok üretir edilir. Bazı temel sürüm testinde renk ve kadifemsi dokusu açıklayan doğru eğilmiş ise "kırmızı", başlangıçta testi (sözde kahverengi kamış tatlandırıcı) için kullanılan bir şeker anlamına gelir söylüyorlar.

Bugün İngilizce konuşulan ülkelerde ve eski Sovyetler Birliği satışa bulunabilir. tatlılar için tarifler, çok var, ama Runet en popüler Chef Andy'den Kek "Kırmızı kadife" dir. şef değerlendirmesi en üst satırı alır.

Neden bu tatlı bu renk?

Geleneksel olarak bu tür bir gölge, kakao tozu ve ekşi süt ve sirke arasındaki reaksiyon sureti ile oluşturulmuştur. bunu bir güçlü bir pigment sağlar tane kırmızı gıdada bulunan bileşik, - Kakao doğal antosiyaninler içerir. Fakat şu an için, bu ürün rengi az parlak hale asidi nötralize edecek bazikleştirici ajan muamele edilmektedir. Bu nedenle, tarih kitaplarının tarifi takip bile, neredeyse kesinlikle parlak bisküvi alamayacak.

Neyse ki, sirke ve ayran ile soda bikarbonat kombinasyonu hala eskisi gibi kek kadifemsi tutarlılık olmasını sağlar. tarifi biraz rahatsız görünebilir olmasına rağmen, ıslak ve kuru malzemelerle almaşı - bu büyük bir daha kremsi tat veren şeydir.

Kırmızı kadife - çikolatalı kek harika bir alternatif ve herhangi bir fırsat için mükemmeldir. Ve hemen kurumaya eğilimi çikolatalı bisküvi birçok tarifleri, aksine "Kırmızı Kadife" Andy hala nemli ve birkaç gün boyunca tadı taze. Bu nedenle, önceden yapılabilir büyük tatlı.

Ne "kırmızı kadife" (kek) yapmanız gerekir?

Tarif Andy aşağıdaki bileşenlerin kullanımını gerektirir:

 • 340 gram düz un;
 • Soda kaşık pişirme 2 çay kaşığı;
 • kakao tozunun 40 gram;
 • bitkisel yağ (herhangi bir tatsız) 300 ml;
 • şeker 300 gram;
 • 3 büyük yumurta,
 • kırmızı gıda boyası 2 çay kaşığı;
 • vanilya özü ½ kaşığı;
 • ayran 280 mi.

hazırlanması için proses,

Ön ısıtma fırını 170 ° C yağ eşit büyüklükte formu, iki ya da üç adet kullanabilir.

Büyük bir kapta ½ ince tuz, kabartma tozu ve kakao çay kaşığı unu eleyin ve bir kenara koyun.

Bir mikser kapta yağ dökün (ayrıca büyük kase ve mikser de kullanabilirsiniz) ve şekeri ekleyin. Karışım açık hale gelene kadar, bir kaç dakika yendi.

Yumurta ekleyin bir teker teker çırpma ve ardından gıda boyası ve vanilya özütü kırmızı koydu. Pişirilmiş ağırlık ⅓ elenmiş un karışımı ilave edin ve karıştırın bir kaşık koyun. Bir kapta ayran yarısını ekleyin karışımını fırçalamak, ve sonra geri kalan un ikinci yarısına kadar bildirmektedir. ayran ikinci bölümü dökün. Iyice fırçalamak ve hamur yoğurmak.

formlara eşit olarak yayıldı. ilaç "kırmızı kadife" (Andy) sağlanır - hamur hafif sıvı tutarlılık olmalıdır. yaklaşık 20-30 dakika fırında kek pişirin ya da bir kürdan her merkezinden temiz çıkana kadar.

Daha sonra ızgara koyun 10 dakika boyunca kalıplar içinde soğumaya ve tamamen soğuması için ürünü bırakın. Biraz kubbeli kek alırsanız, düz büyüklüğü ve dekorasyon için ayrılan testin uzak kısmına onları kesti. Onların rengi az parlak olduğu için de, uçları kesilmiş. Parlak kırmızı gözenekli bisküvi açmalısınız.

Nasıl bir krem pişirmek için?

tarifi, "Kırmızı Kadife" şef Andy belirtildiği gibi, klasik tereyağı krem kullanabilirsiniz. Tatlı Bu seçeneğin pahasına çok lezzetli çıkıyor.

Onun için, ihtiyacınız olacak:

 • 115 gr yağı;
 • tereyağı lor peyniri 340 gram;
 • vanilya özü;
 • toz haline getirilmiş şeker 100 gram.

krem peynir kek "Kırmızı Kadife" (Andy) krem yapmak için, parçalar ve yerine mikser kase (veya basit bir kase kullanarak ve elektrikli çırpıcı) içine tereyağı kesmek ve çok solgun ve kremsi kadar yaklaşık 2 dakika boyunca dövdüler. pürüzsüz olana kadar her bir ilave arasında iyi yenerek, aşama 3'te, içinde toz haline getirilmiş şeker eleyin.

krem peynir ve fazla suyu tahliye edin. Bir kevgir veya metalik elek içinde kayması ve iyice sallayın arzu edilir. toz şeker gerekli tüm reçete tutarı yağı ile karıştırılır, bunu yavaş yavaş, bir çorba kaşığı peynir eklemeye başlayın. Olarak sadece yarısı bir yağ karışımı içine çırpılmış, ve geriye kalan 30 saniye daha yenmek için devam lay edilecektir.

İlk krem sıvı benziyor anda, daha sonra kalınlaşır ve hafif ve havadar hale gelir. aksi takdirde tekrar sıvı haline gelecek, bir çok uzun karışımı kırbaç dikkat edin. Bir kaseye krem koyun ve biraz donmuş yüzden, yarım saat buzdolabında koyun. Bu krem pasta "Kırmızı Kadife" (Andy şef böylece önerir) sonra hazır olacak.

kek Promazyvanie

kek birin üzerinde krem bir çay kaşığı dökün ve bekletin. Sonra o ortasında büyük kaşık bir çift koymak ve biraz boşluk bırakarak kenarlarına eşit bir şekilde yayıldı. Bu ikinci pasta üstüne koymak krem oluşumunu önlemek için gereklidir. Bunları alternatif, (hamur ve krema) tüm katmanları kadar ekleyin kadar promazyvat pasta devam edin. kek ile kesilmiş, krema ve hamur parçalarının kalıntıları üstünde o dekorasyon sizin dekorasyon tatlı tamamlayın.

Eğer bir iş parçası yapmak gerekirse

Eğer önceden bu kek yapmak istiyorsanız, dikkatli yenilebilir filmi (tek tek) birkaç kat soğutulan kek kaydırılabilir. Sonra folyoya sarın ve dondurucu içine katın - bir kaç hafta olarak saklanabilir. promazyvaniem önce onları tamamen buzunu gerekir.

Benzer şekilde, şef Andy tarafından kekler "kırmızı kadife" pişirebilirsiniz - hamur pasta aynı şekilde yoğrulur sadece küçük şekillerde pişirilir.

Nasıl bir pasta rulo yapılır?

Bu pasta kek şeklinde değil, aynı zamanda diğer çeşitli formlarda sadece yapılabilir. Bu tatlının temel ayırt edici özelliği kırmızı bisküvi olduğunu. Örneğin, bir rulo "Kırmızı Kadife" yapabilirsiniz. Andy şef bile bu incelik eşsiz tarifi sunuyor.

Soğutma hamur kurudur yapar ve bunu rulo çalıştığınızda o çatlar yüzden. Bu tarif nazik ve nemli rulo sağlamak için ceviz yemek kullanır.

Tabii ki, hala hazır olduğunda en kısa sürede, hemen ürünü fırın izlemek ve kaldırmak zorundayız. Bu noktada, hemen ters çevirin olmalı ve bir havlu ile yuvarlayın.

tamamen soğuduktan sonra, genellikle krem ile doldurmak için genişleyebilir. pasta rulo şeklini korumak ve oluşturmak kolaydır olacaktır. Buna ek olarak, Andy Baş böyle bir tatlı hazırlama daha özgün bir yol sunar. Bu hamur biraz alışılmadık bir şekilde ortaya çıkar büküm.

Ne bunun için gerekli olan?

blog yazarı Andy Baş hazırlanmak için "kırmızı kadife" rulo aşağıdakiler gereklidir:

 • 65 gram pişirme için düz unu;
 • ceviz un 40 gram;
 • kakao 10 gram;
 • Yumurta 190 gram;
 • yumurta sarısı 90 gram (isteğe bağlı);
 • protein (tek başına) 115 gram;
 • şeker yaklaşık 200 gram;
 • Gıda kırmızı boya.

Nasıl "kırmızı kadife" pişirmek için?

Tarif Andy aşağıdakileri sunmaktadır. 180 derece Fırını. Biraz yağda bir pişirme çanağı Sprey, parşömen kağıdı ve yine daha sonra ceket onları ile örtün.

Ayrı bir kapta, bir araya un ve kakao tozu her iki tür eleyin.

Ayrı bir kapta, beze kıvamına gelene kadar bir mikser ritmi kullanarak, şeker 35 gram ve yumurta proteinleri 115 gram karıştırılır. Başka bir kapta kalan şeker dökün ve iyice fırçalamak, yumurta ve yumurta sarısı ekleyin. Yavaş yavaş fırçalamak devam gıda boyası ekleyin. Birkaç adımda kuru bileşenlerin karışımına ekleyin ve tahta bıçak ile karıştırın. Tamamen topak oluşumunu ortadan kaldırmak için gereklidir.

Bundan sonra birkaç aşamada, yine önceki adımda çırpılmış beyazlar eklemek iyice karıştırın. Elde edilen hamur hafif sıvı kıvam olacaktır. Bir fırın tepsisine (kalın olmayan 5.7 mm) üzerinde ince bir tabaka dökün. sizin pişirme çanak küçük boyutu ise iki aşamada işlemi tekrarlamak gerekiyor. ürün fırında yaklaşık 10-15 dakika olmalıdır.

Nasıl oluşturulur?

Hazırlık Rulo Andy Operasyonları tarafından kekler "Kırmızı Kadife" konulu gerekenden fazla zaman alacaktır. Büyük bir pasta kağıdını kullandıysanız, 2 eşit parçaya hazır ince bir pasta kesti. streç film ile örtün ve soğumaya bırakın.

Şu anda, klasik Pasta "Kırmızı kadife" hem tereyağı krem hazırlamak. Kek soğuduğunda, aşağı sarılmak filmi ile onları açın. bandı çıkarın, parşömen çıkarın ve zarar vermeden tekrar hamur çevirin. Gres preform "Kırmızı kadife Andy" krem eşit, kalınlığı yaklaşık 3-4 mm'dir.

Ardından ölçüm hattını yapmak ve tüm darbe ve kuru bölgeyi kesti. Her bir dar tarafında 4 eşit parçaya kalıpta kesim. Bundan sonra, bir silindirik konusu (örneğin, bir şişe) ve bir baz obmerte çevresi ya alır.

Test şeritlerinin birinden aynı uzunlukta bir parça kesin ve ondan krem temizleyin. streç film ile şişe sarın ve bu boş tarafına hazırlandı bir parça kek basın. Sonra bir krem yardımıyla buna hamur şeridinin kalanını sopa. Sen şişe çevreleyen bir halka şeklinde bir rulo olmalıdır. Her şey tamamlandığında, birkaç saat streç film ve buzdolabına ile ürünü sarın.

krem sertleşir zaman, bir şişe alabilirsiniz - senin roll "Kırmızı kadife Andy" şeklini düzenleyecek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.