SeyahatSeyahat İpuçları

Kırım iyi plajlar

o Kırım'da kaç plajları bilinmemekle birlikte. Biz belgelerden de başlarsanız denize erişimi yoktur sahillerinde, rekreasyon herhangi bir yerde düşünülürse onların 504 Fakat, sayım kimse yapacağız. Biz düşünürsek Kırım plajları sadece bir tatil yeri olarak değil, kendi altyapısı ile bir kompleks olarak, bunlardan en iyilerinden bir listesini yapmak mümkündür. derecelendirmeye göre bütün, ekonomiklik şeyden hesaba güzel ve temiz sürer. Onlar bilet üzerinde sadece dinlenme gibi Dolayısıyla, bu sanatoryum plajlar alamadım. Ama tam tersine, bazı sahiller derece dahil.

Novy Svet 1. "kentsel" köy

O Kırım değmemiş en güzel plajlarından liderliğindeki sebepsiz değildir. Mavi koyda ve uzak Chaliapin yolunu başlar Dağı Eagle yakınındadır. İşte düzenli olarak temizlenmektedir, kürek, rüzgar sörfü ve tüplü dalış, şezlong ve duşlar ile sağlanır. Her zevke ve bütçeye uygun yiyebilirler yakın kafe. Kırım gel bir Yeni Dünya Plaj konfor ve pitoresk ile çekiyor.

2.Kerch "Şehir"

Bu plaj yakın zamanda yenilenmiş. Buna ek olarak, iki voleybol sahaları ile donatılmış, sen yiyebilirsiniz ve gece kulübü komik gündüz cafe, rolünü gerçekleştirmek, büyük bir çadır var, çok temiz. sonrası cankurtaranlar ile donatılmıştır. şezlong, duş ve depolama vardır. Ayrıca denize engelli erişimi için özel bir yol ile donatılmıştır.

3.Yalta "Massandra"

Size her bütçeye uygun bir tatil alabilirsiniz Kırım, plajları temsil eder. Orada çeşitli hizmetlerle altı sektörleri ile donatılmıştır. Bu VIP sektöründe lager, ama bütün bungalov sadece kaldırılabilir. Ayrıca bir oyun ile donatılmış, ücretsiz fitness ekipmanları ve çocuk havuzlarının vardır.

4.Balaklava "Altın"

Bu yüksek kayalıklarla arasında yer alır, burada bir sargı dağ yolunda almak gerekir. Ancak, burada tekneyle almak kolay, sen Balaklava waterfront edebilir ve Sivastopol arasında olabilir. Bu vahşi bir plaj olsa da, doğal güzelliği ve temiz deniz suyu ve diğer tüm rahatsızlıkları telafi etmek.

5.Gurzuf "Gurovsky taşlar"

Aynı zamanda Kırım en güzel plajları temsil eder. Bu bakımlı ve aynı zamanda güzel plajda. 400 metre Adalary kaya vardır. Bunlar, kiralık bir katamaran biraz uzaktaki Puşkin mağara yüzebilir. şezlonglar, kafe ve tuvaletler bulunmaktadır.

6.Evpatoriya "Spor"

Bu özel bir plaj. O yarışma düzenleniyor Kırım, içinde sadece bir tanesidir. Genellikle su topu, plaj voleybolu ve futbolu oynanır. Ancak, bu yolcuları engellemez. Alt çok sığ ve onlar için mükemmel çünkü birçok küçük çocukların bile vardır. hizmetler için fiyatlar oldukça demokratik, ve ücretsiz duş.

7.Feodosiya "Altın"

O Kırım sahilleri iyileşiyor. yalınayak yürüme ve altın ince kum üzerinde güneşlenme böbrek, lenf düğümleri artırır ve kan damarlarını güçlendiren bir efsane bile yoktur. Sığ deniz dibi düzenli plaj Sandcastles karaya inşa ediliyor çocuklu aileler için mükemmel bir fırsat sunar. Orta Tüm fiyatlar: akşam yemeği, salon, duş.

8.Poselok: Olenivka (Cape Tarkhankut)

denize döküldüğü herhangi nehir, yakın olmadıklarından Burada Kırım'da temiz su vardır. Bu su benzersiz ve taze deniz esintisi burası sörfçü ve dalgıçlar için bir Mekke hale getirilmesidir.

9.Miskhor "Küçük Deniz Kızı"

Bu Kırım en güzel plajlarından biridir. Suda kıyı 1909 yılında kurulan civarında, bir bebek ile bir deniz kızı heykeli. Buna ek olarak, bu plaj kıyısında sıcak olduğunu.

10.Evpatoriya "Güneş"

plaj tenteler, soyunma odaları, şezlong, duş ve tuvalet ile donatılmıştır. Bir tıp merkezi, oyun alanı ve masaj hizmetleri bulunmaktadır. Bu geri çekilme bungalov, istenirse de mümkündür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.