Entelektüel gelişimiRüya yorumların kitabı

Dikkatli Oğlu veya Ne rüya yılan sokması o?

yılanları içeren herhangi rüyalar bazı insanların kötü tarafı geleceği hakkında uyarıda bulunuyorlar. Bu rüyalar bize birisi veya bir şey vazgeçmek yapmak ... Ama hayal kırıklığına uğradığını? Belki bu rüyalar öğretmek için bir şey var? Şimdi buna bakıp ne bir rüya bir yılan ısırıkları öğrensinler.

İyi ve samimi insanlardan varlıkların hainleri ayırt öğrenmek: Çoğu zaman bu tür rüyalar o etrafına bakmak ve ışık bkz gerçekleştirdiği zaman içinde bize yardımcı olur. Şimdi çeşitli kaynaklardan toplanan bu rüyanın en yaygın yorumunu, verecektir.

genel yorumlama

 1. Çeşitli sıkıntılar, tehlike ve hastalık habercisi "yılan" rüya. Yılan ısırmış kolda? Şimdi ciddi çatışmaları önlemek mümkün değil.
 2. Eğer sürüngen hvatanuli bacak eğer herhangi bir şekilde savlarını kanıtlamak mümkün değil.
 3. yılan size Arkada bir darbe indirdi, bu kadar bir arkadaş ya da kadın tarafından ihanete kapalı değil.
 4. Yılan, yakın ciddi hastalık kanıtladığı doğru yüzüne bir rüya, içinde attı.
 5. Eğer kalçanda bir yılan bir ısırık alırsanız, onların planlarının uygulanmasına ilişkin güvenmeyin.
 6. Bir yılan hayal etmek başka sokması birisi size söylüyor - bir dedikodu ve palyaço. Sen ciddi çevresindeki insanları zarar verebilir.
 7. uzak olmayan şans ve büyük bir başarı kapalı - Eğer hain yılan ısırması sonuçlarıyla başa başkası yardımcı oluyor rüya ise!

Ve şimdi özellikle genelden gidelim.

Ne rüya yılan sokması o? Maya Rüya Yorumlama

 1. Yılanlar - bunlar düşmanlarıdır. birbirleriyle sürüngenler ile büyük bir kıvranma sayısı ve intertwining kıskanç sen kaba oyunda karşı başlatılan düşündürmektedir. onlara karşı mücadele sıcak olacak. Yılan ısırması için başlarsanız, kaybettiğini düşünün.
 2. Ben aniden vardı yılan ısırığı ormanda yürürken? Yakında için üzülüyorum gereken bir sorun durum yoktu.
 3. Sen büyük örgü yılan rüya mı? O hisses ve onun uzun çatal diliyle sizi tehdit? Tebrikler! Gerçekte sen hainleri ohomutat. Çabuk Yahuda tanımlar.

Ne rüya bir yılan sokması. Morpheus Rüya Yorumlama

 1. Eğer bir yılan ısırığı olsaydı, o zaman gerçekte sen yakın akrabası veya arkadaşı hayal kırıklığına olacak.
 2. bir sürüngen refakatçinizi, bir arkadaş, sevilen bir ısırma olarak rüya için - çünkü bencillik ve dikkatsizlik gerçekte çevreleyen acı gerçeğine.
 3. Yılan samimi bir yer için teşekkür ısırırsa, yapmanız ya gerçekte söyleyecek bir şey unutur.

Ne rüya bir yılan sokması. Yorumlama Longo Rüya

 1. Yılan Sting - Arkadaşınızın veya akraba adına acımasız bir ihanet hakkında bir uyarı. Eğer yılan ısırığı kendisi öldükten sonra, - hain zor zamanlar olacaktır.
 2. Sen bir yılan tarafından ısırılan, rüya ve sonra onu öldürdün mü? senin iyi isim korumak için mümkün olan her şekilde kendi çıkarlarını savunmak için tüm dışarı çıkmak için hazır olun. kolay olmayacak güvenini kazanmak için unutmayın.

Ve son olarak,

Tüm vyshenapisannogo tek bir sonuç olmalıdır gelen Gördüğümüz gibi: yılan, biz bazı durumlarda hayal, kötü bir işarettir. Çoğu zaman, bu aile ve arkadaşlar, kötü sağlık ile ilgili bir sorun olabilir. O yılanı bilmek önemlidir - bu kadar bir sembol değil bilgelik, ne kadar kurnaz, çeviklik ve kurnaz!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.