SeyahatYol tarifi

Popov Island (Primorye bölgesi): yorumlar

bizim vatandaşlarının çoğu bir gezi için tasarruf Karayip veya Maldivler. Ama ülkemizde, kıyısında az ilginç yerler vardır. tüm Primorsky Territory incisini - en azından Popov ada alın. Yaz plaj ve açık hava etkinlikleri için özel olarak tasarlanmış sanki, Japon denizinde el değmemiş doğanın küçük bir vaha.

Ne zaman ada Popov keşfedildi?

Primorsky Territory ada sırtta ilk defa 1850 yılında korvet "Caprice" bölgeyi inceledik Fransız denizci bildirdi. takımada İmparatoriçe Eugenie almıştır zamandı. 8 yıl sonra 1858 yılında, adalar Rus denizciler tarafından incelenmiştir. seferi katıldığı mahkemede "Rynda" Kaptan Birinci Derece Andrei Popov birleşik komuta altında, "Griden" ve "Oprichnik". Toprağın bütün tarafların parçası üzerinde su Yıkanmış sonra sonra korvet onuruna adlandırılmış "ada Popov," sözde "Rynda." Yeniden adlandırılan bu coğrafi özelliği 1862 yılında oldu. O zamandan beri, ada bizim için Popova tanıdık adı vardır.

Efsaneler, hikayeler, gerçekler

Bilim adamları ilk yerleşim 3-4 asır önce adaya Popov var olduğunu kanıtlamak başardık. Bu yerlerde elde edilen arkeolojik bulgular arasında, çömlek kırıkları vardır. Aynı zamanda gıda ana kaynak olarak, burada yaşamış insanların deniz kullanılan inanılmaktadır. Bu durumda, deniz organizmaları sadece sevdiği yiyecek değildi, ama aynı zamanda özel bir şekilde saygı. Efsaneye göre, adadaki Alekseev'in Körfezi yakınlarında bir korsan üssü oldu. Ondokuzuncu yüzyılın 80 yıl içinde son zamanlarda Vladivostok kalesini güçlendirmek için gıda ve para ile yüklü gemiyi soydular gözaltına korsanlar vardı. Suçlular tutuklandı ancak çalıntı malzeme kaynaklarının tespit edilmemiştir. Ada Popov bizim günlerde bir hazine tutar oldukça mümkündür. Deneyimsiz onları bulmak için şansı yoktu zaman Korsanları ustaca hazinelerini gizlemek başardık.

Bazı kaynaklara göre, adada Büyük Vatanseverlik Savaşı sırasında büyük kadın cezaevi kapatıldı olduğunu. Bu bilgiler tarih belgelenmiştir getirmemektir.

Popova Island: Günün fotoğrafını ve modern tarih

Bugün, bu nesne Vladivostok kentine aittir. iki köy - adada. 1316 kişilik toplam nüfusu. Ancak, zirve turizm sezonu, bu rakam genellikle iki katına çıktı. İlginç gerçek: adanın alan sadece 1240 hektar olduğu ve boyutları - 5x7 kilometre. Günümüzde oteller ve tatil köyleri, hem de iki tam müzesi vardır.

Popov Island (Primorye) turistler arasında inanılmaz derecede popülerdir. eko-turizm için burada saklanır tüm koşullar, hem de aktif spor ve rahatlatıcı bir plaj tatili için birçok fırsat.

tatillerinde ne yapmalı? Turu'na ve bir kaç saat içinde kendi etrafında arazinin tüm alanı elde edebilirsiniz unutmayın. ada Popov üzerinde Tatiller genellikle dalgıçlar seçin. Hatta sığ suda deniz yıldız, deniz kestanesi, balık ve kabuklu deniz ürünleri çeşitli görebileceğiniz. Yeni başlayanlar için, bu spor Ekipmanları kiralama ve eğitmenler, burada uygun fiyata özel ders sunmaya hazır çalışır.

turizm için fırsatlar

Adada turizm sezonu Popov hazirandan eylüle kadar sürer. İsterseniz bu hava güneşli günlerde maksimum sayıda hoşnut şu anda oldu, deniz tüplü dalış, yerel ormanlarda mantar ve meyveleri bir deniz balıkçılık veya hasat devam edebilir, inanılmaz sıcak ve temiz.

plajları kumlu ve çakıllı plajlar bulunur. Eğer alkolsüz içecekler, atıştırmalıklar ve taze deniz nereden alabilirim Birçoğu, yaz kafe veya çadır çalışırlar. Coğrafi konumu için, ada Popov turistler arasında aşırı popülerlik zevk vermez. Çoğu zaman, burada Primorye Bölgesi ve komşu ülkelerin sakinleri gelir. Ama Rusya'nın orta kesiminde gelen ziyaretçiler için Vladivostok pahalı ödemek için çok yüksek olduğunu ve bazen çok uzun zaman alır. Bu durumda, burada rekreasyon maliyeti oldukça düşük, ekonomik maliyet ve temel günlük ihtiyaçlarını karşılamak olduğunu.

tatilciler için konaklama seçenekleri

Popov bile turizm sezonu yüksekliği, çok zor değildir adada geçici ikamet için bir yer bulun. kiralık Konut, evlerinde yerel, genellikle bir oda kiralamak olduğunu en azından - özel turistik zâviye. Daha rahat konaklama seçenekleri ( "dalga "" "Panorama"," Derya) turistik merkezlerini sunuyoruz. Böyle kompleksleri ve bu tür kiralık ekipman ya da gıda gibi ek hizmetler lütfen. değil en iyi seçenek - ada Popov, rekreasyon üzerinde doğa ile birleştirmek amacıyla gelenlere için. Bu durumda optimal yerleşmek edecek kampta. Burada kamp inanılmaz derecede popüler ve en iyisini "vahşi" tatil olarak kabul edilmektedir.

turist Yorumlar

Popov Island (Primorye) ilk kez gelmeden, Rusya'da hala inanmak zordur. Bu bölgede tatil neredeyse tüm turistler tarafından konuşulmaktadır budur. çevreleyen doğanın güzelliği şaşırtıcı. Plajlar beyaz kum zevk vardır. Ve gürültülü eğlence yokluğu itip dinlenmek ve tamamen duygusal kurtarmak için, zahmet, ancak bunun yerine düşünmek için izin verir vermez. Bu topraklarda sağlık merkezleri ve hastaneler hiçbir ultra modern, ama o havayı ve iklimi tedavi ediliyor inanılmaktadır. Ada Popov hafta dinlenmeye yeterli olacaktır ve kendinizi daha güçlü ve sağlıklı hissedeceksiniz, burada ziyaret etmiş tüm turistler söylüyorlar. İdeal aslında, burası Vladivostok kentine sadece 20 kilometre, medeniyetten uzak korkma, çocuklu tatil için yerdir.

Seyahat İpuçları

Popova Ada sürekli insanlar var, yaşadığı. Bu nedenle, turistlerin her zaman yerel mağazalar ve ikram işyerlerinde ziyaret edebilirsiniz. gıda maddelerinin fiyatları, mamul mallar Vladivostok aynıdır. Bazı detay belli markalar veya alarak nadir ilaçları seçmek için kullanılır Ancak, bu size bir yolculuğa gitmeden önce gereken her şeyi üzerinde stok mantıklı.

Yumurta, süt, meyve ve sebze - adada Oldukça ucuz, çevre dostu ürünleri satın almak. Burada Dinlenme, Uzak Doğu Devlet Rezerv Müzesi'ni ziyaret etmeyi unutmayın, bölgenin flora ve fauna keşfetmek için önerilmiştir. Vladivostok kalkan gezi buhar gemileri, feribotlar veya özel teknelerle adaya almak için. Yaklaşık zaman yolda 1-1,5 saattir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.