SağlıkMüstahzarlar

"Faringosept" ilaç. kullanma talimatları

ilaç "Faringosept" Kullanıcı uygulama tatlı tat ve sarımsı kahverengi bir renge sahip dairesel düz pastil şeklinde üretilmektedir bildirir. Ayrıca limon lezzet ile ilacı satın alabilirsiniz. Yukarıda Harici kontrast bu ilaç, tabletin bir tarafında gravür «L» olup.

İlaç on adet her biri blister ambalajlar içinde satılır.

Bir tablet monohidrat ambazone On miligram (bu madde, bir aktif akım bileşeni olan) ihtiva eder. Farmasötik şeker, kakao, laktoz monohidrat, polividon K30, magnezyum stearat, arap zamkı ve vanilin (limon aroması) - Ek arasında.

Farmasötik preparat "Faringosept" (kullanıcı el kitabı bilgilerini içermektedir) bakteriyostatik olarak kullanılır. Bu pnömokok streptococcal veya streptococcal enfeksiyonları neden olduğu ağız boşluğu bozukluklarının mücadele eder.

Nedeniyle yüksek terapötik etki sarf ilaca "Faringosept" işletme talimatı orofarenks tedavisi ve ağız boşluğu hastalıklarının (şiddet derecesi kolay ise) için kullanmak talimatını verir. İlaç, antimikrobiyal ilaçlara patojenlerin direnç gelişimini önlemek için yardımcı olur, lokal hareket eder.

Hasta, bu hapları çözme, tükürük artışı. Bu yutma sürecinde hissetti rahatsızlığı azaltır ve aynı zamanda boğaz ağrısı azaltır. İlacın lokal eylem sayesinde bağırsaktaki normal mikrofloranın büyümesi hiçbir bastırma ve bu da, dysbiosis önler.

Klinik çalışmaların bir sonucu olarak, bu tükürük ilacın optimum konsantrasyonu alımı başladıktan sonra üç ila beş gün sonra ulaştığı bulundu.

söz konusu farmasötik maddenin ilaca duyarlı patojenik mikroorganizmaların neden olduğu ağız boşluğu ve orofarenks bu hastalıkların tedavisinde endikedir. Bunların arasında: stomatit, dişeti iltihabı, farenjit, bademcik. Diş çekiminden veya tonsillektomi - İlaç ayrıca ameliyat sonrası komplikasyonların gelişimini önlemek için profilaktik olarak kullanılır.

"Faringosept" ilaç. Uygulama ve dozaj rejimi Kılavuz

Erişkin hastalar hazırlama (bunlar tam rezorpsiyon kadar ağızda tutulmalıdır) gündüzleri birer tablet üç ila beş kez gösterilir. Kullanım ilaç alımından sonra on beş dakika daha önce olmalıdır. uygulaması sonrası iki saat boyunca yeme ve pitsya kaçınmalıdır. Terapötik kurs üç ila beş gün arasında genellikle sürer. Daha uzun tedavi uzmanı danışarak mümkündür.

Çocukların eğitimi için İlaç "Faringosept" benzer bir planı uygulamak için talimat verir (eğer fazla yedi yıldır biraz hasta). üçten yediye Çocuklar ilacın günde en fazla 0,3 gram verilmelidir.

göz altında fon alan hastalarda görülen advers etkiler, sabit değildir.

Sadece kontrendikasyon idiosyncrasy ilaç ya da diğer bileşenlerin aktif ilkesidir.

maddesi ve diğer ilaçların olumsuz etkileşim hakkında bilgi mevcut değildir.

emzirme sırasında ilaç "Faringosept" ve gebelik döneminde kontrendikedir.

aşırı dozda ilaç söz konusu olduğunda, prosedürün ifası için kusma veya mide lavajı neden olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.