SağlıkSigarayı bırakmak

Kent - harika geleceği olan sigaralar

Bugünlerde sıkça tütün dükkan raflarında Kent kısa bir adla bir paketi bulunabilir. Aynı adı taşıyan sigaralar nispeten kısa, ama çok ilginç bir geçmişi var.

Bir marka olma yolu

Sigaralar tamamen İngilizce - Birçok Bu Kent inanıyoruz. Ama bu doğru değildir. Son yıllarda popüler olarak, üretim kendi geçmişi vardır. Bu markası altında ilk ürünler "Larilard" ABD şirketi yayınladı. satışı onlar uzunluğunda bir sigara 70 milimetre şeklinde yapmış ve haber ajansı adı olarak Herbert Kent onun ardından kafasının adı kullanmak. Bu 1952 yılında oldu.

Bilim adamları alarm çalmasına sebep oldu iken sigara ciddi kanserleri neden olduğunu. Tütün şirketleri durum filtre olarak yapıya küçük bir ekleme sahip ürünler üretmeye başladı bir çıkış yolu bulmalıyız. sigara, Viceroy dışında hangi içinde benzer bir madde vardı - Kent'in ortaya çıktı. Bu yıllarda filtrelerinin imalatı sırasında tamamen zararsız bir madde değil asbest, için de kullanılır. Ancak bu popülerlik az olmaz.

Önümüzdeki birkaç on yıl sonra, tanınmış marka ünlü bir şirket satın aldı "British American Tobacco Grubu." O zamandan beri, bütün dünya Kent üründen haberdar. Sigaralar yüksek talep ve pazarda çok talep bulunmaktadır. şirketin zararlı asbest tamamen yok edilmiştir Micronite filtresi, yeni bir tür geliştirmiştir özellikle ortaya çıktı.

ürün yelpazesi

Bugün, dünya çapında fazla yetmiş ülkede Kent sigaraları satın alıyor. Rus pazarında bu ürünün Türler notlarının çeşitli sunuyor. En önde gelenleri arasında şunlardır:

1) Kent Nanotek. İlk defa 2007 yılında tanındı. Daha sonra onlar iyi bir iş uzmanlar yaptı ve 7 yıl sonra raflarda tamamen yeni bir tasarıma sahip bir paket vardı. Buna ek olarak, olağan karbon filtre, iki parçalı tasarım yeni bir başlıklı tat + ile değiştirildi.

2) Kent Dönüştürülebilir - çift lezzet ile sigara. Bunlar 2010 yılında ortaya çıktı ve hemen dikkat çekti. Bu modellerde, filtre, özel bir kapsüle içinde yer almaktadır. sigaranın süreci daha ilginç hale gelir. Herhangi bir zamanda, bir kişinin hafifçe filtre parmaklarını sıkıp anında duman tamamen farklı olacaktır tadabilirsiniz.

3) Kent HD - Klasik sigara filtresi ve temizliğin ötesinde, koku daha canlı ve yoğun hale tat Tat +.

4) Kent HDi sadece 2012 yılında ülkemizde göründü ve prim sınıf ürünlerdir.

5) Kent HDS - süper ince sigaralar düzenlemesi.

sunulan ürünlerin herhangi layık bir seçim olarak kabul edilebilir.

görüşler sigara içen

Ülkemizde, hem de dünyada çok popüler Kent sigara. Ürün incelemeleri genellikle olumludur. Tabii ki, her kullanıcının tercihleri. bir reçine, CO ve nikotin: bilindiği gibi, bütün tütün ürünleri temel bileşenin bir miktarı arasında değişir. Ayrıca, mentol ve tatlandırıcılar gibi diğer tatlar kullanılmıştır. Birçok alıcı bu sigaraların duman hoş olduğunu söylüyorlar.

Tabii ki, çünkü başlangıçta çok hassas ve hafif bir lezzet ile ürünler olarak geliştirilmiştir. Üretim ülkemizde de bilindiği şekildedir. Bu markanın ürünlerinin Hayranları kapsülünde serinletici yenilik kullandığı onaylamıyoruz. İlginç bir şekilde, bunun sonucu olarak elde edilmektedir yoğunluk lezzet, oynaması ile uyumlu olarak, oldukça farklı olabilir. popüler ürün yelpazesi kendileri için doğru ürün acemi ve deneyimli sigara içen hem bulabilmesi zengin ve çeşitlidir. Örneğin, rakipler her türlü katkı maddesi ve tat verici maddeler, tipik olarak Nanotek seçilir. Bu başarı ile kullanılan tütün kalitesini altını zengin bir lezzet sahiptir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.