ÇirkinlikKendin yap

Kendi elleri Avize

O yüzden onun iç için güzel ve sıradışı bir şey yapmak istiyorum olur. Yeni bir binaya geldiklerinde ne, her şeyden önce göz yakalar? Tabii ki, avize. Evde yapılan mağaza, el yardımı olmadan yükseltebilirsiniz. şekilde tasarlanmış Avize, bu mağazadan satın alınabilir olanlar daha kötü çıkıyor. onun yaratma aslında herhangi mevcut malzemelerini kullanın, ancak mesele çok ciddi ve iyice yaklaştı gerekir bu nedenle bu, ilk başyapıtı olabileceğini hatırlamak önemlidir için.

Daha sonra, nasıl yapılabileceğini öğreneceksiniz elleriyle avize içinde Çin-Japon tarzı. O tek nüsha olarak ve bireysel özelliklere sahip olacağını ortaya çıkıyor. Böyle bir başyapıt oluşturma oldukça basit, önceden yeterli malzemeyi toplamak ve sonra imalat basit adımları izleyin.

Bu ürün için, size, PVA yapıştırıcı, gazlı bez, kendiniz yapabilirsiniz bambu çubukları ihtiyaç tutkal tabancası, demir testeresi, makas, panjur eski kaburgalar, keskin bıçak. Yap taklit bambu Kamışlar karton borular üzerinden bir rulo kullanılarak, bağımsız bir şekilde, olabilir. yapıştırıcı ile kenar alın ve sonra onları kahverengi boya. Bu guaş yardımcı olacak ve kurumadan, ona lambadan gelen ışığı yansıtan orta ölçekli boncuklar sopa ve aşırı ısınmaya karşı Başyapıtınızı kaydedebilirsiniz.

Kendi elleri Avize: üretim sürecini

Şimdi sıra eğlenceli geçmek zamanı. Bu bambu çubukları ya da hazır doğurmak genel yapıya bağlı olmalıdır. İnşaat kendisi kafanızda gördüğüm, bir kare yapmak için en kolay yolu olmalıdır. Doğal olarak, üzerinde biraz gezinmek için gelecekteki yaratılış küçük resim önizleme oluşturmak için gereklidir. Kendi elleri zaten elinde tasarım öğeleri bir dizi olacak zaman bambu, aşamalı olarak yapılmalıdır Avize, tamamen bütün yapıyı toplamaya başlayabilir. Ince bambu ile ilgileniyor çünkü eğer, parçaların boyutlarına dikkat etmek önemlidir ve elementler kendilerini ince ve tasarım daha büyük yapabilir kalın bambudan yapılmış olmalıdır.

bir parça gazlı bezle yardımıyla tavanın içine tutkal gereken yapıyı güçlendirmek için. Bu eleman bir araya tüm parçaları yapıştırmak için hizmet ve avize içine ışığın yayılmasında için olacaktır. Sabitleme gazlı PVA yapıştırıcı kullanılarak yapılır. Tutkal kuruduktan sonra, sıcak tabancası kullanılarak tavan kenarı tutkal için gereklidir. Tavan uçlarından birine bir açıklık ile çapraz parçayı sabitlemek için gerekli süspanse avizeler stabilize etmek için, bir delik dişli avizeler teldir. avize alt kısmında dekoratif kaplama ekleme ve bambu bir parça bölmek ve alt kontur tutkal mümkündür edebilirsiniz. Eğer elleriyle bu avize oldukça oryantal görünmüyor düşünüyorsanız, o karakterin görüntü ile bir kalıbın yapılması mümkündür ve boya yardımıyla avize koymak. Lambanın altında Chuck en yaygın alabilir, ama o beyazdı olması arzu edilir. Bütün elektrik telleri çapraz bir çubuk yoluyla geçirilebilir. Bu tür dekoratif kaplama bir metal kablo vasıtasıyla veya büyük delikli süs zincirlerle tavan de bağlanabilir. tel bağlantıları içinden geçirilmiş ve şebekeye bağlı olan tavan, neden olmaktadır.

Doğu kültürü her ders için bir çift olan üstünlüğünü dikte gibi yayıcılar, iki yapmak zorunda ve açısından pratiklik öyle çok hafif olacak, çünkü gerçek.

biz sonunda ne söyleyebilirim? Sadece "DIY avize." Diyoruz Kendi elleriyle bir şeyler yaratmak, sen çevremizdeki dünyanın daha uyumlu olmasını sağlamak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.