Gıda ve içecekYemek tarifleri

Patates ile köftesi

Hep pişirmeye sevdim, ama her zaman ona iyi var. Benim pişirme yaşamın ilk olan kekler ve cips. Onlar Turtaları gereken ilk gerçeğine rağmen, son derece lezzetli olduğu ortaya çıktı, ancak reçete diğerlerinden farklı değil var. Sonra 14 yıl olmalı ve kekler tadı hala çocukluk anımsatmaktadır. Yani seninle tarifi paylaşmaya karar verdik.

Böylece, buğday unu, 900 gram, bir maya 20 gram test etmek gerekir, tereyağı 50 gram sıcak su 300 mi, tuz tadı, (birden buzdolabında yağ değilse, margarin yağı yerine geçebilir). Sıcak su, maya, tuz, yağ çözülür. Tüm karıştırın ve küçük porsiyonlar halinde un girmeye başlar. Burada iki şekilde hamur hazırlamak: sünger ve sünger olmadan. Biz bir saat un, ekşi hamur iznini kullanabilir ve sonra, kalan kısmını girin hamur yoğurmak ve kabarmaya bırakın, o zaman oparnoe hamur olsun. Biz, bir kerede unu tanıtmak hamur yoğurmak ve hazır bekler, yani bir sünger olmadan versiyonunu tercih ederim. Yani çok daha hızlı olacak ve test ekşi tat olmayacaktır. Özellikle çabuk turta ve cips denemek istiyorum.

Hamur şarkı söyleyecek kadar, patates doldurma pişirin. Biz 1 kg gerekecektir genç patates, iki büyük soğan, dereotu, tuz ve bitkisel yağ taze demet. Benim patates, parçalar halinde kesilmiş ve güveç koydu. Altın bir gölgeye yağda kızartılmış ince shinkuem Soğan,. patates piştikten sonra, su bunlardan ve püresi hazırlarken boşaltılır. Bu soğan, doğranmış dereotu, tuz ızgara ve her şeyi iyi karıştırın ekler. Dolum hazır, soğumaya ver.

Biz dolum ile meşgul iken, hamur hazırdır. O tüm maya aktivitesine bağlıdır, iki ya da üç kez çıkmalıdır. yaklaşık 40 gram her kısımları parçalar halinde hamur bölün. hazne içine oklava ile rulo, orta patates doldurma hazırlamak, güzel zaschipyvaem ve fırında kenarları. Bu arada, patates ve yavru ile böyle börek olabilir. İşte zevk meselesi, birisi pişmiş ve kızarmış birisini tercih ederler. onlar midede ağırlığını aldıktan sonra, çünkü pişmiş tercih ederim. Eh, kekler ve patates ve aile ve arkadaş eğlendirmek olabilir hazırız.

Zamanla daha karmaşık tariflere pastaları öğrendi. Bunlar, tabii ki, bunların hazırlanması için lezzetli, aynı zamanda süresi daha uzun sürer. Örneğin, patates ve mantar ile kek. elenmiş un 600 gram, tereyağı hemen hemen bütün paket, bir bardak süt, 3 yumurta, kuru maya, bir paket, bir tuzu: ihtiyacımız hamur hazırlamak. Süt, oda sıcaklığına ısıtıldı, maya ve tuz, bu karışım içinde çözüldü büyük rende yağın içinden ovmak edilir. yumurta Çırpma ve süt dökün. Tüm iyi karıştırma ununu girmeye başlar ve. elastik bir hamur alın. gelmek için ılık bir yerde bir saat kaldırın. Ve şimdi dolum geçin.

arzu edildiği gibi dolgu sağlamak için, beyaz mantar 300 gram (mantar), 5-6, orta boy patates, bitkisel yağ, tuz, biber gerekir. Patates püresi sürece pişirilir gibi, bize mantar izin pişirin. Benim onları, ince kesilmiş ve yarısı bitkisel yağda kızartılmış. patates pişirilir zaman, patates püresi, tuz, karabiber pişirmek ve heyecan mantar yayıldı. Dolum hazır.

Daha sonra, bazı bölümleri parçalar halinde hamur hazır böl ve rulo eller yayılmış dolgu, kenar zaschipyvaem merkezinde bir tabaka oluşturur ve yarım saat fırında gönder. Bu arada, çırpılmış yumurta pişirme turta can ceket önce, bu yüzden gevrek ve lezzetli. Bazı smear tereyağı, aynı zamanda bir çıtır kabuk turta verir. Eh, patates köftesi mantar hazır dolması. sağlık buyurun! Tüm Afiyet olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.