Gıda ve içecekTatlılar

Kek "Güneş" - kolay ve lezzetli

deneme yapmak isteyenler için, "Güneş" pasta için bir reçete sunmak istiyoruz. Kolayca ve hızlı bir şekilde hazırlanır ve tadı kayıtsız kimseyi bırakmayacak. Biz son yıllarda sakız kek pişirmek için moda haline geldiğini öğrendik. Fakat her ev hanımı onunla çalışmak becerilere sahip değildir. Bu nedenle, yeni model daha aşağı değil, basit bir tarifi, düşünün. Küçük tatlı diş için tatil için hazırlamak ve birisi tatmaya yok korkmayın mümkündür.

kek tarifi

Güneşin şeklinde bir pasta için, bir yuvarlak şekil almaya. çapı 25 cm geçmemelidir kek, fırında. bunların hazırlanması için, bu eriyecek ve böylece ilk olarak bir ısı işleme koymak gerekir tereyağı 100 gram gerekir. Onlar bizim oluştururlar daubed. Ayrıca, bir kapta, yoğurt yarım litre dökün. Bu aynı zamanda elenmiş un ve kadar şeker bir buçuk bardak dökün. Vanilya ve soda Eşit oranlarda ihtiyaç - bir buçuk çay kaşığı. istenirse Eğer haşhaş bir çay kaşığı ekleyebilirsiniz.

Tüm bileşenler bir karıştırıcıda veya çırpıcı ile iyice karıştırılır. Bitmiş karışım bir kalıp içine dökülür. fırın 180 dereceye ısıtılması gerekir. Bundan sonra kırk dakika şeklinde gönderin. pasta hazır olduğundan emin olmak için, bir maç veya tahta bir sopa delmek için gereklidir. sopa ıslak ise, o zaman bir kaç dakika fırında kek bırakabilir. kek, "Sun" birleştirmek için, soğutmalı pasta lazım. Bu nedenle, önceden pişirmeye en iyisidir.

Pişirme tereyağı kremalı kek "Güneş"

Derin bir kapta tereyağı 400 gram ortaya koymak. bir sıvı yağ, sıvı yoğunlaştırılmış süt kavanoz ve yumuşak peynir 200 g gönderdikten sonra. tatmaya vanilyayı ekleyin. Bütün bunlar, el can, ama sonra uzun bir zaman alabilir, bir karıştırıcı ile yendi. üniform bir hamur haline gelir olarak krem şanti bu zamana kadar gereklidir.

krem ek olarak promazyvaniya kek için tedaviye ihtiyacınız olacaktır. Süt veya bir fincan suyu olarak, limon suyu seyreltmek kullanılabilir. Ayrıca iyi bir uyum 400 gram reçel emprenye için. O çok tatlı tadı olmadığı için, Kızılcık kullanmak ve belli asiditeyi vermek tavsiye edilir. Artı, ceviz ve pirzola 200 gram kuru ön gerekir.

kek monte

Dikkatli bir spatula ile kalıptan soğutuldu kek çekin. Bunu yapmak için, ilk duvara kanca ve sonra kalıptan kesmek için. bir bıçak ve bir iplik ile üç eşit parçaya kek kesin. Bıçak sonra bir ucundan diğerine bir dize germek, dairenin karşısında iki kesim yapın. Sonra, bir tepsiye kek ortaya koymak. ziyaretçilere gösterecektir birini belirleyen. Şimdi emprenye kek krem üstüne yattı dökmek ve eşit bir şekilde bulaşmış. cevizli Krem ve serpin.

ikinci emdirme, pasta dökün öncekiyle aynı şekilde krem yayıldı. yerine krem üzerine ceviz ikinci iş parçası sıkışmayı ortaya koymak gerekir. o alt olacaktır çünkü Son kek, bunun üzerine bazı reçel koyarak önce hamile. İkinci tepsisi ile pasta altüst.

Sahne Dekorasyon "Güneş" kek

Üst krem yağlar. kolay seçenek dekorasyonu - onun dalgaları süslemek için. Dalgalar krem haşhaş sıradan bir kaşık kullanılarak yapılır. pasta üzerine pürüzsüz hareketler pasta sonu merkezine götürmek. Sen kızılcık meyveleri ya da başka bir meyve koymak için tercih edebilirsiniz. Aşırı durumda, ceviz serpin olabilir. Ayrıca limon veya portakal dairenin bir dilim koyabilirsiniz.
Eğer krem ile dekore fotoğraf pasta "Güneş", görebileceğiniz Üstü. Bu tarifi her kadının bütün aile üyelerinin tercihlerine bağlı olarak, krem ve emprenye ile deneme yapabilirsiniz iyidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.