Ev ve AileEvcil hayvan kabul edilir

Kediler için yiyecekler "Purina": özellikler, incelemeler

Kediler için besinler "Purina" önemli mikro elementleri ve vitaminleri içerir. Dengeli ve emniyetli kompozisyon, yalnızca evcil hayvanları doymaz, aynı zamanda enerji verir, dişlerin, yünlerin, pençelerin durumunu iyileştirir. Kuru gıda Purina diğer tiplerle kombinasyon halinde her zamanki yiyeceklerin yerini alabilir. Bir kedinin diyetini hazır gıdalarla izlemek kolaydır. Tavsiye edilen günlük tutara uymak yeterlidir.

Özellikler

Kediler için kuru gıda "Purina" hayvanın sağlığını ve ağırlığını koruyan evcil hayvan için şirketin uzmanları tarafından geliştirilen bir besindir. Yüksek protein ve lif içeriği, uyumlu dengelerdeki mineraller ve vitaminler idrar sistemi de dahil olmak üzere vücudun işleyişini olumlu etkiliyor. Purina, sterilize edilmiş ve hadım edilmiş hayvanlar da dahil olmak üzere farklı yaştaki kediler için yiyecek üretir. Kediyi kuru gıda ile beslemek, evcil hayvanların yaşı, aktivitesi ve ağırlığı dikkate alınarak, günde birkaç kez önerilir. Dolayısıyla, 2-4 kiloya kadar kabarık ağırlıklar "Purina" yeminin 70 gramına kadar verilmelidir; Dört ila altı kg arasında değişen kediler - 100 grama kadar; Altı ila sekiz kg arası - 135 grama kadar. Bu tavsiyeler aktif hayvanlar için geçerlidir.

Kedi az hareket ederse günlük oran düşürülmelidir. Purina markası kediler için birkaç gıda markasını birleştiriyor: Felix, Friskies, Gurme, Purina, Veteriner Diyetleri, Sevgilim, CAT CHOW. Kediler için yiyecek "Purina", sahipleri tarafından sağlığa önem verilen evcil hayvanlar için özel olarak tasarlanmıştır. Örneğin, Purina One güç hattı evrenseldir. Kedi yaşına bakılmaksızın bu tür yiyecekler yenilebilir. Prebiyotikler, antioksidanlar ve mayadan oluşan özel bir formül vücudu korur, besler ve sağlığı korur. Marka aynı zamanda kedi yavruları, yetişkinler ve aktif kediler için kestirilmemiş ve sterilize edilmiş kuru yemlerin yanı sıra alerji ve üriner sistem hastalıklarına eğilimli hayvan üretiyor.

Besin eti, sebze, otlar, besin takviyeleri içerir. Kuru gıdaların alınma oranı fizyolojik özellikleri, ırkı, sağlık durumu ve bir veterinerin tavsiyesi dikkate alınarak ayarlanır. Taze suyun kasenin yanında olması çok önemlidir. Bazen kuru gıda, hayal kırıklığına veya bağırsağın tıkanıklığına neden olur. Bunun olmasını istemezseniz, evcil hayvanınızın diyetini çeşitlendirmeye çalışın.

Nelerden oluşur?

Kediler için yiyecek "Purina" - dengeli bir üründür. Kuru gıda, hindi, kepekli buğday, mısır glüteni, kuru protein, yağlar, mineral yemler, yem yem katkıları, balık yağı, vitaminler, maya ve ek maddeler (vitaminler A, D 3 , E, C, selenyum, demir, iyot, Bakır, ham lif, kül, antioksidanlar, bitki takviyeleri). Kuru ürünün bileşiminin ideal olduğu söylenemez. Burada, kedinin sağlığına zarar verebilecek ve gastrointestinal sistemi rahatsız edecek bileşenleri var.

Bildiğiniz gibi bağırsak kabarık homebody'nin en hassas yeridir. Bununla birlikte, üreticiler bileşimi (proteinler, yağlar, karbonhidratlar) mümkün olduğunca uyumlu hale getirmektedir. Ürün sindirimi geliştiren ve hazımsızlığa izin vermeyen çok miktarda elyaf içerir. Kediler için yiyecekler "Purina", chicory'nin kökü gibi ek bir bileşen içerir. Ürüne tat verir ve tüm organizmanın durumunu olumlu şekilde etkiler. Gıdaların temel dezavantajı lezzettir. İştahı uyarır ve üründeki etin yetmemesi durumunda kullanılır.

maliyeti

Günümüzde tanınmış kediler için "Purina" için en popüler yiyecek. Bu ürünün bütçe ve lüks segmentle karşılaştırıldığında fiyatı ortalama seviyededir. Ancak, ucuza çağrılamaz. Evcil hayvan düzenli olarak kuru ve ıslak yemleri besliyorsa, kedi diyeti önemli ölçüde sahibinin cüzdanına çarpabilir. Günümüzde, kuru gıdalar Purina'nın fiyatı 105 ruble (200 gram), 343 ruble (750 gram), 600 ruble (1,5 kg), 968 ruble (3 kg) 'dır.

yorumlar

Birçok kedicilik şirketi, Purina markasının kaliteli ve besleyici ürünler ürettiğini ve kompozisyonunun olabildiğince dengeli olduğunu belirtti. "Purina One" kedileri için yapılan beslenme önerileri çoğunlukla olumludur. Avantajları arasında göze batmayan bir koku var; İyi bir kompozisyon; Ekonomik paketleme; Yiyecek yararlıdır, hayvanın kürkü parlak ve kalınlaşır; Kediler zevkle yemek yiyor; Sindirim ve dışkı ile ilgili sorun yok. Kusurların arasında yüksek bir fiyat var; Bileşimde koruyucular vardır; Ürün hayvana uygun olmayabilir; Büyük ambalajlar piyasada nadiren bulunurlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.