Ev ve AileAksesuarlar

Elektrikli Diş Fırçası Oral B - sağlık güvencesi

Eğer dişlerini fırçalamak gerekir - herkes biliyor. İnsanlar fırçaları, iplikler, kullanmak ağız çalkalama suyunun, taşınan profesyonel önleme ve beyazlatma. Ağız sağlığını korumada çok değerli asistanı - Elektrikli Diş Fırçası Oral B. Kullanım kolaylığı, mükemmel plaka arıtma dişçiye geziler sayısını azaltabilir.

Ünlü marka altında geleneksel fırçalar, sulama, diş macunu ve diğer ürünler kullanılabilir. Rus pazarının yenilikçi gelişme sadece kazanır. Bugüne kadar ülkemizde yaşayanların sadece% 3 kullanır. Ama bunu deneyenler, temizlik geleneksel yönteme geri gelmez.

haysiyet

Elektrikli diş fırçası Oral - dünya çapında kabul görmüştür marka, büyüyen segmenti. Üreticiler tüketici ilgisini artırmak için çalışıyoruz. İşte ürünün bazı avantajları şunlardır:

  • Fırça göstergesi - aşınma derecesini gösterir. Sinyal yedek - onların yarısının renk değişikliği.
  • elektrikli diş fırçaları için Eklentiler - prosedürlerin çeşitli izin ve yüksek performans elde.
  • Ergonomik Sap - rahat bir tozunu sağlar.
  • Entegre mikroçip - süreli meme değiştirme önerir.
  • Zamanlayıcı - temizlerken kontrollü.

fiyatları

Elektrikli Diş Fırçası Oral B geniş bir fiyat yelpazesine sahiptir. Fırça maliyeti güç kaynağı, memeleri, ek aksesuar bağlıdır. Onun üretiminde şirket pilleri ya penlight pilleri ya kullanmaktadır. İlk yüksek fiyat ve 1-8 bin aralığında değişmektedir. Ruble.

ucuz modellerinde az güç ile tek moduna sahip olan dairesel bir hareketle bir yönde. İleri Gelen - dairesel, dikey süre dolduktan, , pistonlu (parlatma, temizleme, masaj diş eti) çeşitli modları. en pahalı olan ek aksesuar ve diş basınç kontrol fonksiyonu (çıkarılabilir meme taşıma çantası).

Elektrikli diş fırçası B Oral küçük Fidgets için

Olağandışı fırça çocuk ilginç olacak ve ileride günlük rutin olumlu bir tutum oluşturacak heyecan verici bir oyun dişlerin temizlenmesi işlemini değiştirecek. Sadece üç yaşından itibaren çocuklara uygulanabilir. daha yumuşak kıllar ve yumuşak temizleme modlarında farklı yetişkin modelleri.

ürünleri de bataryalar veya akümülatörler yapılır. büyük çocuklar için - ilk okul öncesi yaştaki çocuk, ikinci için önerilir.

Elektrikli diş fırçası B Oral : kontrendikasyonlar

Üç bileşen bağlıdır emaye, artan bir aşınma var ise elektrik fırça kullanılamaz:

  • mineralizasyonu;
  • diş macunu aşındırıcılığının;
  • kılların sertliği ve devam eden çalışmalarımız derecesi.

Her şey emir emaye olsa bile, diş hekimleri bir aşındırma alt katsayısı (= 50 RDA) ile bir macun seçmek önerilir.

boyunları kama şekilli kusurlar, emaye beyaz lekeler ve herhangi bir enflamatuar süreçler (periodontit, gingivit) görünümünü istenmeyen varlığında yenilikçi ürünlerin kullanımı.

Elektrikli fırça temizleme prosedürü rahat ve etkili olmasını sağlar. Bu Ulaşılması zor olan yerlerin temizler ve etkin plak mücadele, ancak ağız boşluğu durumuna gerekli uzman tavsiyesi uygulamadan önce.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.