Ev ve AileAksesuarlar

Amerikan markası Koç: uygun fiyata lüks çanta

sadakatle yıllardır hizmet "antika" deri torba, Dreaming, Amerikan marka Coach bakmak gerekir. Lüks çanta, sevimli Sandra Bullock, Eva Longoria ve 2008 yılında Gwyneth Paltrow, butikler Rusya'da satın alınabilir.

marka hikayesi

1941 yılında küçük bir atölye olarak kurulan şirket mütevazı bir kar alma, erkek çanta ve cüzdan üretti. Konuma azından Manhattan Deri Çanta çağrıldı. Her şey aile şirketi Kahn eşleri gelişinden bu yana 60 yıl içinde değişti. Miles yumuşak ve aynı zamanda son derece güçlü hale bronzlaşma yeni bir yol keşfetmek başardı ve eşi Lilian yeni malzeme kadın çanta koleksiyonu yapılacak önerdi. dibinde diğer firmalar ince derinin kullanım çerçevede ilk koleksiyonu büyük bir başarı oldu, karton kullanıldı.

Bir şirket ünlü tasarımcı Bonnie Cashin (1962-1974) daveti Antrenör markası altında zaten üretilen ürünlerin görünüş olarak neredeyse devrimci değişiklikler getirdi. Görüntü atlı şirketin logosuna taşınmasını iş geliştirme şafakta rahatlıkları için müşterilere mal teslim süreci hakkında konuşuyor. firması Lew Frankfort katıldığından beri (1979) satış yöntemleri büyük ölçüde çelik aktif e-posta pazarlama kullanmak da dahil olmak üzere, genişletilmiş. Biz (bugün dünya çapında 30 ülkede bulunan) markalı butikler açmaya başladı markalı çanta satan, çevrimiçi mağaza (1999) ortaya çıktı. 1986 yılında şirket içine yeni bir nefes, Sara Lee Corporation'a satın aldı.

prodüksiyon şirketi

ABD'de popülerliğe üstündeki Bugün Koç. New York merkezli firma - imalat, tasarım ve lüks aksesuar satış pazarında liderlerinden biri: ayakkabı, saat, mücevher ve parfüm (yüzden fazla eser). O (örneğin, 3.23 milyar dolar olarak gerçekleşti, 2009 yılında ciro) ülkedeki tüm satışların% 25 sahibi. Böyle hayvanlar için yaka ve tasmalar gibi özel teklifler, var aralarında deri eşyalar, Özellikle ünlü. Ama ana Coach başarısı - pratiklik ve yüksek kaliteli ürünleri seçerek fashionistas için çanta.

Sadece yüksek kaliteli deri onları üretmek için kullanılır. aksesuarların üretiminde marka çanta görünümünü "antika" neredeyse sonsuz kılan hazırlanan malzemenin% 70 reddedilir. - tüketici özellikleri daha düşük olmayan naylon, polyester, PVC, jakar: Cilt ek olarak, çoğu zaman ürün ucuz hale tekstil, ama modern malzemeler kullanılır. Onun koleksiyonu tektir ve Antrenör marka ayıran aylık firması güncellenir.

Çanta: fiyatı, aralık

şirket mallarının resmi çevrimiçi mağazadan Rus alıcı gönderilmez. ek olarak ABD'de her durumda farklı bir vergi sağladığı için fiyatı odaklanın de, mümkün değildir. arabulucular olabilir bir çanta satın, bunun için fiyat modeli, sezon ve indirimli sistem için talep bağlıdır. Superprochnogo marka bez çantalar deriden muadillerinden daha ucuzdur, ancak yeni fangled ürün için oldukça fazla ödemek zorunda kalacak. kategorisinde bulunan lüks ürünler isnat edilebilir arasındaki Fiyatlandırma politikası. şirket düzenli Coach düzenler ABD, satışta, orta ölçekli torbaları 150-200 dolar arasında mal oldu. Her zamanki fiyatı 300-500 dolar aralığındadır.

Menzil marka etkileyici: bagajın büyük toplu torbaları kadın pençelerinden. kuliske poşeti, torbayı seyahat eden bir kubbe şeklinde ürünler, büyükanneleri favori çanta benzerler. Çünkü bu modeller genellikle biraz eski kafalı bakmak Antrenör marka çanta eleştirilmektedir. Ama her zaman biraz antikacı bakacağız bir stil haklı olduğunu, bu yüzden selâmetle ve fonksiyonel. Firma kullanımları ve modern formlar: omuz çantaları, hobo, alışveriş, hacimsel Bez. iş bayan modelleri var için mükemmel şeklini korumak için. Orijinal numune satın alarak, tüketici mükemmel dikişleri, kaliteli parçaları ve farklı ofisleri dolu ürününü alır. Dışarıdan kadar ilginç iç tasarım için.

Orijinal Coach çanta belirtileri

New York firması bugün üretimi ülke türetilmiştir: Üretim ABD'de sınırlı değil, aynı zamanda İtalya, Çin değil. Bu sahte çok sayıda açıklar. Nasıl anlamak için gerçek torba Coach satın alan o?

Orijinal aşağıdaki gereksinimleri karşılaması gerekir:

  • ekli asıl ürün numarası varlığı, astar kumaş (deri veya tekstil yapılmış).
  • torbanın dışına varlığı etiket markasını kabartmalı.
  • Metal parçaları üzerinde şirket sembolünün bulunması.
  • Şirketin yıldırım YKK c cildin parça veya mandalın üzerine halkalar bir dizi kullanma.
  • Bir çıkıntılı iplik olmadan Kusursuz dikişler.
  • birbirlerine bakarak iki harf C - bir marka sembolü olmak. O içeride veya ürünün dış tarafında ya olmalıdır.

önlemleri gözlemek ve düzgün satıcı seçerek, marka çanta bulundurma bir kadın gerçekten mutlu etmek mümkün olduğunu anlaşılmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.