ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Kavisli kanalı: uygulama özellikleri

Bükülmüş kanal kesiti gibi, "P" harfi bir metal yazıdır. Bu malzeme, bir tarafında düzenlenir duvar ve iki flanş oluşur. Tipik olarak bükülmüş bir kanal, iki ila yirmi metreden uzunluklar oluşturmak olan eşit duvar kalınlığı 2.5 ila 8 milimetre arasında değişir.

Ürünün bir özelliği, aynı zamanda düşük özgül ağırlık ve yüksek mukavemetli. Bu metalden yapılmış kiralamak kolay ve bunlar ağır yükleri dayanabilir.

Sıcak eğik kanal kaynaktan doğru boyutları ve görsel - dış köşeleri yuvarlatılmış varlığı. haddeleme makineleri için ürünlerin üretiminde kusurların ön kalıp, ancak, malzemenin başka işlem gerekli değildir düzeltilir. ters kaynak ve diğer işlemleri etkileyen düzgün olmayan kalınlığa sahip sıcak haddelenmiş profilin aksine, bükülmüş kanalı, çift yiv çıkarmadan kullanılabilir.

mükemmel kuvvet özellikleri gösteren bir miktarda mal nispeten düşük maliyetli, yüksek maliyet etkinliği sağlayan, inşaat ve sanayide metal kullanımına izin verir.

Bent kanal yaygın binaların yeniden inşası için ve çeşitli nesnelerin yapımı için kullanılır. malzeme içinde mevcut olan Günümüzde, metal, geleneksel (geleneksel) için yeterince ciddi bir rekabet teşkil betonarme binalarda.

Bu, teknolojik ve ekonomik faydalar bir dizi ulaşmak montaj çalışmalarının karmaşıklığı azaltmak, inşaat süresini kısaltmak mümkün kılar. Örneğin, birçok mühendis ve inşaatçılar siparişe göre tedbir termo galvanizli olan kanalın tür, dikkat edin.

Ayrıca, malzemenin kullanılması mümkün o da, yetenek binanın temeli daha basit hale getirmek için yapar yapısı, üzerindeki yükü en aza indirmek için yapar. Buna ek olarak, eğik kanal makul şantiyelerde çeşitli kullanmak kılan yüksek işlevselliği ve çok yönlülük, ile karakterize edilir. dış veya iç duvarları bakan çerçeveyi yapmak için kullanılan malzeme, endüstriyel ve konut / ticari binalarda bölümleri inşaatı.

Bir başka önemli uygulama, metal mühendisliği bükülmektedir. Çerçeve yapıların yapımı için aynı zamanda, makina ve mekanizmaların çeşitli parçaların imalatı için kullanılan kanallar. Otomotiv endüstrisinde malzeme kamyonlar için çerçeveler açısı üretmektedir.

Sıcak haddelenmiş karbonlu çelik, ya da düşük alaşımlı çelik yapı rulo oluşturucu fabrikaları imal oldukça çeşitli ürün çeşitliliği Eğimli kanallar.

Farklı misafirler tarafından üretilen denge ve eşit olmayan kıvrılmış kanal ayrılır raflar, uzunluğuna makaleler.

Kapsama de (eğimli, ekonomik, hafif, özel olan, paralel yüzlü) doğruluğu (normal, yükseltilmiş ve yüksek hassasiyet) çelik, boyutu ve şekli sınıflandırılır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.