SağlıkKadın sağlığı

Kavgalar neye benziyor? Her kadın için her şey ayrı ayrı

Konumdaki her kadın çocuğunun dünyaya açılmasını dört gözle bekliyor. Ancak çoğu hamile kadın emek, acı ve doğumdan çok korkuyor. Bazen bu korkular daha sonra hissettikleri acıdan daha güçlüdür. Kavgalar neye benziyor? Bu soruyu cevaplamak için, bu olgunun ortaya çıkışının doğasını anlamak gerekir.

Daha sonraki gebeliklerde kasılmalar olabilir - öncüler. Emeklerin başlangıcını bildirmezler, doğaları araştırılmamıştır. Bilim adamları açık bir şekilde, açıklamalar için rahim hazırlamak için öncüllere ihtiyaç duyulup duyulmadığı konusunda cevap veremiyor veya yaklaşan doğum hakkında hamile bir kadının sinyalini vermiyor. Her halükarda, uzun ömürlü olmazlar ve belirli bir periyodiklıkla tekrarlamazlar. Bekleyen annenin hissedebileceği tek şey rahmede ağrı ve sertlik çekmesidir. Bu, kısa bir yürüyüş yaparsanız gerçekleşir.

Doğum yapan her kadınun kendine özgü bir uyarlaması vardır: "Kavga nasıl?" Ayazanlarda menstruasyonda olduğu gibi ağrı eşlik ediyor, sadece daha güçlü. İlk aşamada, anne zayıf duygular doğurur, bazen de dikkat etmez. Örneğin, sular henüz ayrılmamışsa, bunların harekete geçirici olduğuna inanmaya devam edebilir. Ancak acı verici duyumların ne kadar süre ve ne kadar tekrarladıklarına dikkat etmek gerekiyor. Belirli bir süre ağrı kesildikten sonra hastaneye kaldırmaya değer. İlk dövüşler tekrarlanan iş gücünden çok daha uzun sürer. Bu yüzden panik yapma. Yedi dakikada bir tekrar etmeye başlayana kadar güvenle bekleyebilirsiniz. Ve bu süre zarfında konsantre olmanız, hastaneye kabul için ihtiyacınız olan her şeyi toplamanız gerekir. Kasılmalar daha sıklaştığında, ağrı bazen ele geçirilebilir hale gelir. Bu dönem, gelecekteki bir anne için en heyecan verici hale gelir. Dövüşler neye benziyor, hamile kadınlar için eğitim merkezlerinde arkadaşlar veya uzmanlar tarafından söylenebilir.

Eh, bir çocuk sahibi olma dönemindeki bir kadın bu anı hazırlıyorsa, doğum için ahlaki ve fiziksel olarak ayarlanmış edebiyat okudu. Doğumdaki her kadın, doğum sırasında nasıl nefes alacağını, nasıl davranacağını önceden bilmelidir. Sonra sakin olur ve hemşirelere doğumun nereden başlamasını isteyecek.

Bir kadının yapamayacağı kasılmaları etkileyebilir. Yalnızca sonra başlayacak olan girişimleri kontrol edebiliyor. Ancak, itidalle bir durum almak basitçe gereklidir, çünkü yakında en önemli ve uzun zamandır beklenen olay gerçekleşecek - bebekle bir toplantı. Bu emek sırasında rahatlamaya çalışılmalıdır. Koridor boyunca yürümek veya fitball'da oturmak daha iyi. Kocanın yanındaki kavgalar sırasında, sakruma masaj yapabilirse. Bu, acıyı büyük ölçüde rahatlatacaktır. Doğum yapacak bir çok kadın, ağrı dayanılmaz hale geldiğinde bebeğin doğumunun gerçekleşeceği anlamına geldiğini söylüyor; çünkü son nöbetler denemeden hemen önce. Kadın doğumdan sonra kavgaların neye benzediğini artık düşünmüyor. Hatırlamıyor bile. Şimdi onun yanında küçük hazinesi var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.