ÇirkinlikTamirat

Balkonda seks ne? sıcak balkon

Bugün, balkon çöp ve boş kutu ve şişeler için bir depolama alanı olmaktan çıkmıştır. Birçok sahipleri dönüştürmek ve bu odayı donatmak için çalışıyoruz. Bazıları onun küçük ofis veya dinlenmek için küçük bir odada donatılmış sıcak bir balkon, yaparken, temiz hava solumak, sundurma için dışarı çıkmak özgür olmak isteyen, açık bırakın. Ancak, bu ve başka bir durumda hala binanın polisaj gerektirir. Duvarlar ve tavan tüm az ya da çok açık olursa, gelen ne yapacağını sorusu balkonda kat, ara sıra bazı güçlüklere neden olmaktadır. Ve çünkü çalışmaları sırasında mutlaka dikkate alınmalıdır, çünkü bazı nüanslar kararlarının bolluk.

Doğru seçimi nasıl

Ve onlar, aslında, hem de çok. Ama en uygun seçim için, bu her şeyden önce, bir oda ile donatılmıştır ne amaçla karar, gereklidir. Bildiğimiz gibi Balkonlar ve loca, yağmur göletlerde burada zemin duracak o kadar, yağmurdan korunmuş, kışın ve sürükleniyor yalan did değildir. Bu duruma göre, döşeme malzemesi su korkmayan bir olmalıdır. Ve burada, ben özellikle ne dışarı seçmek için söylemeliyim. Ya da sadece kalite beton tabanını yapmak ve daha sonra boya ile boyamak veya bir kiremit koymak. Her iki seçenek ise geneli birbiriyle bağlantılıdır vardır. hizalaması gerekir her durumda karo yüzeyinde altında, t., E., aynı beton zemin temin etmek. Ama onun kapak kendisi daha kaliteli ve estetik olacaktır. Yani, aslında, soru çünkü fayans, mali açar - Bu, tabii ki, ek maliyetler. Ve aynı zamanda sadece malzeme ama zamanıdır. Ve ancak, sen seçmek karar. tabii ki, ancak herkes sizin ve ev devlet için karar verebilir. Nasıl? Çok basit. eski binaların evlerinde maalesef iyice harap, balkon ve loggias artık sahiplerine yapısal mukavemetini memnun edebilir. aynı fayans arasında bir istifleme - bu ek yükü ve hatırı sayılır. Yani, hangi olanların düşünme balkonda zemin yapmak (çok değil, bu arada, önemlidir - açık veya kapalı), bu nüans dikkate emin olun.

Sıcak balkon gelince, o zaman ev hala nispeten yeni, özellikle döşeme için mevcut tüm seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Ve dahası, kısaca bu için hangi malzemeler söyleyecektir.

karo

Üzerinde kısaca belirtmiştik ama hala daha fazla detay anlatmak istiyorum. Bu, pek çok balkon ve loggias ile sıralanır büyük bir malzemedir. İyi performans özellikleri, basit bakım gerektirmez vardır. Buna ek olarak, seramik zemin sadece güzel ve renkler, desenler ve dokular her türlü bolluğu herhangi iç için fayans seçmenize olanak tanır. Genel olarak, bu bitirme malzemesi basitçe evrenseldir. O, tüm balkon için eşit derecede iyi, sadece karo döşeme altı düzenlemesi için idealdir.

Porselen karo

Bugün genellikle katta balkonda böyle fayans kullanılır. (Tabii ki, dışarıdan bilerek büyük çekiç üzerinde dövmek değil, sürece) herhangi bir mekanik strese neredeyse imkansız olduğu için olağan granit itibaren daha yüksek mukavemet özellikleri vardır. Bundan başka, bu için sadece gerekli Bu malzeme yapar sıcaklığına karşı daha dirençli olduğunu teraslar rejenerasyon açık tip. görünüm gelince, burada kiremit alanı oldukça çeşitlilik, yani tam kolayca kendileri için yapamaz uygun bir şey seçmek.

ahşap zemin balkonunda

Harika bir seçenek. Dedikleri gibi Kalite, yıllar içinde kendini kanıtlamış. Ve böyle bir kaplama sürdürülebilirliğine ilişkin ve konuşmuyor. Ancak, ilke ve net kavramlar olduğu gibi açık balkon ve ahşap döşeme, açıklama yapmadan uyumsuzdur. bu malzeme olursa olsun, kar sürükleniyor üzerinde yatarken nasıl kompozisyonlar ve onun veya tedavi emprenye uzun süre sıcaklık veya yüksek neme ya da daha çok herhangi bir değişikliğe karşı da dayanıklı değildir çünkü. Sıcak bir zemin yapmaya karar eğer, bu durumlarda çalışmaz. bir yıl sonra ağaç tahtaları çatlaklar oluşacak arasındaki sonuçlanan çatlak başlayacaktır. Genel olarak, güzelliği, bildiğiniz gibi, eklemez edilir. balkon ve her zamanki klasik zemin malzemesinin oluşturulmasını kapalı için mükemmel uyuyor. İpucu! Eğer kapsama gerçekten dayanıklı olduğunu olmasını istiyorsanız, o zaman en iyi çam seçin.

süreci hakkında birkaç kelime. Balkonda yerden ne yapacağını karar verirken Unutmayın, her durumda size hazırlıklarını yürütmek zorunda kalacağını anlamamız gerekir. Ve her şeyden önce, tabanının yüzeyine uyum sağlamak. aynı ağaca geçerlidir. ağaç kiriş yerleştirilir, sonra taban yüzeyinin eğriliği önemli olmadığını düşünen birinde Yani, derin bir yanılgı içindedir. Yine de sahiptir. Ve hizalama yordam başarısız olur önlemek için.

Eh, devam et. Balkonda Ne katlar hala popüler? Lamine!

laminat

Bu katta, öncekinde olduğu gibi, sıcak balkon yerleşme yalnızca uygundur. Hiçbir taviz olamaz. Malzeme yumuşak, nem ve sıcaklık değişiklikleri tolere etmez. Yanı sıra taban eğriliği. Bu nedenle, temel yüzey dikkatlice uyumlu hale getirilmesi gerekir. Ama aynı zamanda artıları vardır. Laminant bu işi ele almak, bırakmaya ve bağımsız olarak ve oldukça hızlı olabilir kolaydır. Kaplama uygun sınıf elde etmektir Ayrıca, eğer, bu inşa edilmiş ve sorunsuz Isıtmalı zemin edilebilir. Ama estetik bileşeni ve bilmiyor. bir yıldan fazla yapımcıları laminat kaplamanın güzellik ve zarafet övgü şarkı söylüyor.

halılar

Bütçe, ama çok "rahat" seçeneği. sadece kapalı balkonlar için uygun ve dinlenme odası varsa özellikle iyidir. çeşitli renk ve tonları mevcuttur, Yumuşak ipeksi, her iç mekana uyum sağlayacak. sakıncaları, çoğu önemli gelince - bu kırılganlık var. Sonuçta, ne olursa olsun denemek ne kadar zor gibi, ama olayların böyle küçük bir alan üzerinde bir kadeh şarap dökülen veya kahve bir altüst fincan kaçınılmazdır. Ancak, malzeme ve olası eksi yakından döşeme oldukça basit işlem için oldukça düşük bir fiyata. değiştirdikten sonra bir özellikle büyük zaman ve mali maliyetler gerektirmez. Bununla birlikte, baz yüzeyin başlangıçtaki döşenmesi önce hala olarak ayarlamak zorunda kalacaktır.

muşamba

Bütçe seçeneği İkincisi. Ama aynı zamanda kabul edilebilir, ve bazı durumlarda, zaman mali sıkı ve büyük yaptı. Özellikle bugün muşamba bazı türleri neredeyse imkansız bir mesafeden bir sahte ayırt böylece niteliksel mimik laminat ve ahşap olduğu gerçeğini göz önünde bulundurarak. Bu yüzden balkonda yerden ne yapacağını soruya bir cevap arayışında misafirler için bir kamuflaj sadece indirimli olması gerekmez.

balkon sıcaklığını hakkında birkaç söz

Biz en popüler bugün balkonda döşeme ne tür bahsederken, genellikle açık ve sıcak tasarımlar bahsedilmiştir. İlk sayesinde, doğal olarak, bu açıktır. Ama bu hala sıcak balkon? Birisi düşünüyorsa bu bir sundurma vardır yağmur ve kar antediluvian ahşap çerçeveden korunmaktadır, o kadar değil. Rama, tabii ki, bu balkonda mevcut olmakla birlikte, çift camlı pencerelerden modern. Buna ek olarak, kesinlikle duvarlar ve Dergâhı'nın sokak yan bakan tarafı ve tavanı ve bugün tartışıldığı zemin, yalıtımlı. Bütün bu ismi geçen malzemenin (mineral yün, köpük plastik, vs.) kullanılarak yüzey kaplamasındaki önce yapılır. seks gelince, daha önce onlar da odayı ısıtmak olacak özel ısıtma elemanları monte sıklıkla altında, Finish Floor yatıyordu. bu tür ek ısıtma zemin için planlarında sağlanır ve malzeme Ve eğer size uygun olanı seçmeniz gerekir. Ne, aslında, yukarıda belirtilmiştir.

Sonuç

Biz en yaygın balkon ve loggias taban döşemesinin yenilenmesine kullanılır ne bugün hakkında fazla detay anlatmaya çalıştım. Onun seçimi, gördüğünüz gibi, büyük daha fazla. Buna ek olarak, dokular, çeşitli desen ve renklerin gönderimleri bugün Tamirci balkonlara çıkan eşsiz, benzersiz ve biz bunu söylemek cesaret, yazarın iç oluşturmak için eşsiz bir fırsat verir.

Eh, sonuç olarak, bizim yazı sizin için yararlı olabilir ve doğru çözümü seçiminde size zorluklar durumunda atmanıza yardımcı olacağı çekingen umut etmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.