Haber ve ToplumÜnlüler

Anoreksiya Angelina Jolie - Gerçek veya kurgu?

Anoreksiya Angelina Jolie - Son birkaç yıldır neredeyse en çok tartışılan konu. söylenti ve spekülasyonlar bir demet provoke daha Oyuncu, acı ince görünüyor. Bir haline gelmiştir nasıl kıvrımlı kadın anlamaya çalış "kurutulmuş kamış."

ilk yıllar

Anoreksiya Angelina Jolie sadece çocuklukta ortaya çıkmış olabilir. , O da büyük olasılıkla, bıçaklar cenaze ajan çalışmak istediğini daha sonra uyuşturucu alarak, kendini kesme edildi ve alkolsüz değildi: yaşlardan itibaren oyuncu kendini yok eğilimini farklıydı.

Her Angelina sadece bir yıl iken kızın babası (ünlü aktör Dzhon Voyt) aile bıraktı gerçeği ile başladı. Onların yokluğunda bir baba ve korunmaya muhtaç, tek ebeveynli ailede Canlı - Belli bir yaralanma. Angelina yanında ona pahalıya sevgili annesi için üzüldüm. Ve sonra baba, ekranlar ve resimler dedikodu sütunları kendini iyi ve aile olmadan olduğunu gösteren her türlü gülümsüyor var.

Gelecekteki aktris güçlü hayatının ve işinden yansır bazı dökümünü aldı ve oynadığı rollerin doğasına Şaşılacak bir şey yok. O şirketin sıradan gençler Beverli Hillz sığacak, bu yüzden ağabeyi ile daha fazla zaman geçirmeyi tercih asla itiraf etti.

Erken kariyer

Anoreksiya Angelina Jolie - o denk geldiği ilk yaşamı tehdit durum değil. Bir oyunculuk kariyeri kız uyuşturucu bağımlısı ve hatta intihara kalkıştı şafağında.

Ünlü oyunculuk okulundan mezun olduktan sonra Lee Strasberg, Jolie nedenle, ben modelleme işine eğildi, uzun süre rol alamadım. Ama genç büyücü modelleme kariyer şansı olmadığını, ancak 19 yaşında o filmi "Cyborg 2" başrolü aldı.

aktris hergün sürecinin başlamasından önce birkaç saat boyunca sete gelip sağ yolda kendinizi ayarlamaya çalışırken nasıl vurulması konusunda o başlangıçta endişeli hatırlattı. Ama her zaman değil çalışmak, bu nedenle çekim gündüzleri kendisi için özür dileyerek çok zaman vardı.

Ancak Jolie yine ilginç yönetmenler oldu ve işsiz kalkınan aktris gitmedi: Yıllar geçtikçe, o yeni projelerde rol aldı. Sadece burada rol ülkeyi seçin. Jolie her zaman "dışlanmış" karakterlerinin yöneldi. Onun ekrandaki karakterleri antisosyal davranış ( "Kesildi Kız,") ile karakterize, toplumda ( "Foxfire'ı") tarafından reddedilir, bağımlılık ( "Gia") muzdarip.

Büyük olasılıkla, aktris sadece bu insanların hissetmek biliyordu. Andzhelina Dzholi bile onu öldürmek için bir kiralık katil tutmaya çalışan bir depresyon, iken zamanlar oldu. Ama girişim yürümedi ve o uyuşturucu oturdu.

en iyi roller

Çok yakında basın iştahsızlık Angelina Jolie ele alınacaktır Bu kim düşünürdü? filmli "Lara Croft" aktris çok lezzetli görünüyordu. Hatta bu dönemde, o güzelliği zirvesinde olduğunu söyleyebiliriz. Ağrılı inceliği hiçbir ipucu.

Angelina "A" sınıfı yapılmış ünlü Tomb Raider yıldızın Romanlarında filme. O filmde katılımları için büyük ücretler almaya başladı. Jolie melodramdan geçti ve kendi iyi filmleri biriyle oynamıştır bir aksiyon filmi çektikten sonra, eşi Antonio Banderas ve filmi nerede, "baştan" "Like It Hayat veya bir şey."

Bir ama tarihsel filmi "Alexander" rolünü, "Wanted" dram "Sınırların Ötesinde" ve eylem film not olamaz. İnanılmaz kompleks Clint Eastwood'un çalışma oldu "Changeling".

Çocuk sahibi olmak

Filmde filme "Lara Croft" yıldız aniden hayatını değiştirdi. Birincisi, o bağımlılık birkaç yıl vazgeçmek ve spor yapmak zorunda. Jolie daha sonra bu yüzden bu güne kadar bunu sopa çalışıyor sağlıklı bir yaşam tarzı karışmıştı.

İkincisi, filmin kızın dünya standartlarında yıldızdan yaptı. Üçüncüsü, çekim Jolie kafasında resimlerini çekti Kamboçya, ziyareti sonrasında, her şey değişti: o dünyanın toplumsal sorunların, Birleşmiş Milletler faaliyetlerinde ilgilenmeye başladı ve ilk çocuğu evlat edinmek istedi. Kamboçya, ilk benimsenmesini, Andzhelina Dzholi yayınlanan içinde gibiydi.

Anoreksi (fotoğraf yıldız bazen yayınların kapak olur) zaman oyuncu atfedilen edilmedi, ancak fanlar ilk çocuğuna Jolie gelişi ile kilo kaybı bit olduğunu gözlemlemekteyiz. Sonra bu gerçeği bebeğin endişeleri ve bakımları üzerinde suçladı.

Brad Pitt ile Romantik

2005 yılında, Jolie filme kabul eden "Mr. & Mrs. Smith". sahne katta eşi ilk Hollywood'un hunk Brad Pitt oldu. Seyirciler filmin galası için bekleyen nefeslerini düzenlenen, aslında, iki tür ünlü kişi, ekranda karşı karşıya kaldı aynı durumda, fakat farklı karakterler var.

zamanda Jolie iki başarısız evlilikler geçti ve bekar bir anne oldu. Pitt Jennifer Aniston ile bulutsuz aile hayatı oldu. Öyle de oldu! filmdeki ortağına düzensiz nefes Brad basın söylentileri yılında Jolie de bu konuda hiçbir şey söylemedi. Aniston ve Angelina kamu onunla görünmeye başladı den Ancak bir yıl sonra, Pitt boşanma davası açtı. Aktris hayatında her şey ayarlandı gibi görünüyor. Ama yakında yeni zapestryat gazete manşetleri: "Andzhelina Dzholi hasta anoreksik olduğunu!"

Anne ölüm ve ani kilo kaybı. Andzhelina Dzholi: anoreksiya. Resimler Yıldız

Hayatım boyunca Jolie'nin kuvvetle, sadece birkaç kişiye anne Marcheline Bretran, kardeşi James ilişkisi olduğu biliniyordu ve şimdi farz ve Bredu pittu olabilir.

Ancak, 2000 yılında aktris kötü haber ile yakaladı: annesi yumurtalık kanseri teşhisi konuldu. Yedi yıl Marcheline hastalığı ile mücadele, ancak 2007 yılında öldü. Bundan sonra, o ve Angelina anlamıyla "kuru" oldu.

2008 yılında, 2007 yılında geri çekildi birkaç fotoğraf, prömiyerini. Ve iki yıl boyunca aktris dedikodu kayboldu.

2010 yılında, o Angelina Jolie anoreksiya hastası olduğunu kesinlikle açık hale gelmiştir: film "Turist" in o yüz o kadar bitkin görünüyordu, hatta saçının zaman değiştirilebilir, böylece bitkin görünüyordu. kümelerinden Fotoğraflar aktris bacakları ve kolları çok ince olduğu için, damarlar belirgin çarpıyordu ve genel görünüm acı, hayranlarını memnun durdurdu.

operasyonlar

o Andzhelina Dzholi hasta anoreksik doğru mu? Konuda konuşmak zordur. Belki nedeniyle aktris inceliği sindirim problemleri ve çok daha ciddi sorun değildir.

Bu onun anne olarak, kansere yakalanma müthiş bir korkusu olduğunu Jolie ortaya çıktı. 2013 yılında o kendisini hem göğüslerini kaldırıldı ve implantlar ile değiştirdi nedeni budur. aktris göre, çocukları ve sevgili eşi birlikte olmak biraz daha uzun ona yardım edecektir. Ancak, birçok çocuğun bu onun deneyleri anneye o bitiremedi.

Testler onu kanser olma için çok iyi bir şans olduğunu doğruladı çünkü 2015 yılında Angelina, yumurtalıklar kendileri kaldırır. Yani 40 yıllık aktris biyolojik çocuk doğurmak için fırsat kaybetti.

Normal ağırlığa Ameliyattan sonra ve Anzhelina Dzholi döndü değil. "Anoreksiya" - yani o aktris kırk yıl fotoğrafını gördüğünde ortalama kişi bir baş geliyor şeydir. Ne yazık ki, Hollywood'un standartları yıldızın ağırlığının uzun alt izin verilen saha düşmüş beri onunla ilgisi yok.

Andzhelina Dzholi: iştahsızlık, kilo

diyen aktris yaklaşık 170 cm yetiştirildiğinde biraz fazla 40 kg ağırlığındadır. Bu Angelina'nın sağlığı endişesi başlamak için yeterlidir.

Andzhelina Dzholi anoreksiya ile mücadele mi? Bu konuda bir şey söylemiyor. Bu konuda Jolie kendini kapsamında değildir. Brad Pitt şey tolerans en azından eşine, kamuoyuna bilgi verilecektir olası değildir.

Yine Jolie, aktif bir yaşam sürdürüyor. Örneğin, 2014 yılında, hayranlarının sevdiği peri masalı görebiliyordum "Maleficent." Jolie, kötü sihirbaz rolünde çok organik olarak görünüyordu.

2015 yılında bandın daha müdürü yapılmış aynı anda kocasıyla birlikte rol aldığı "Riviera", piyasaya çıktı. Sert Andzhelina Dzholi anoreksiya hastası olduğuna inanmak. Fotoğraf, ancak yalan ve Hollywood ünlüleri ağırlığı biraz çevirmek gerekir gerçeği bir kanıtıdır vardır yoktur.

Jolie her zaman sağlık ilgilenir demektir, çocukları ile daha uzun kalmak için mümkün olan her şeyi yapacağız, çünkü herhangi bir durumda, fanlar rahat edebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.