Entelektüel gelişimiMistisizm

Test etmek ve psişik yetenekleri nasıl geliştirilir

soruları psişik yetenekleri test ve bunları nasıl geliştirileceği bu yayında ele alınmaktadır. Aslında son yıllarda bir kez daha görmüş bir kişinin doğaüstü yetenekleri olan ilgiyi arttırmak edilebilir olmasıdır. Diğerleri şahsen bir kadın medyum Juna Davitashvili için yardım talebinde bulundu, hatta çoğu Vanga için olabilecekken Birçok okuyucu, televizyon oturumları Anatoly Kashpirovsky ve Alan Chumak hatırlayacaktır.

Ancak bazı televizyon kanallarında bugün bile düzenli astrologlar ve medyumlar, büyücüler ve ezoterik her türlü görünür. Temel olarak, yukarıda bahsedilen kişiler hizmetleri sunan, ama bazen duyabiliyorum ve nasıl geliştirmek ve doğru olarak uygulamak olarak psişik yetenekleri test etmek için aşağı gelir. Bazı konularda tavsiyeler ve okuyuculara bu makaleyi sunmaktadır.

- her insanın gizli güçleri duyular dışı algılama: Biz bu konuda bildiğimiz her şeyi özetlemek gerekirse, kesin bir sonuç mümkündür. "Gizli" kelimesi onlar bulunabilir anlamına gelir. İncil Tanrı'nın her kişiye yeteneklerini verdiğini söyler. Ve İsa alanına bir hazine olarak veya bir tüccar arayan değerli bir mücevher gibi gizli (gizli) olan Tanrı'nın Krallığı, hakkındaki benzetmelerle söylüyor.

Tanrı'nın krallığı o her kişi içinde, iktidar olarak kendini gösteriyor. imanın varsa bile bir hardal tanesi büyüklüğü her kişinin Tanrı bazı güç verilmiş olduğunu anlamak kolay, ancak nadiren görülen normal şartlar altında gizlidir. ileri giderek, biz psişik yetenekleri aynı gücün olduğunu kabul ya da en azından bir bölümünden oluşabilir.

herkes böyle manevi hediyeler imha edebilir bu nedenle yalnızca sakla. Medyum yetenekleri sadece fayda getirebilir: tanı ve şifa, geleceği, kişileri ve benzeri eksik aramayı tahmin. Günümüzde insanlar makul tamamen bir kişinin yerine gerçek zarar getirmeye yardımcı olabilir hangi karanlık güçlerin varlığını inkar durduruldu. Hem de çok İncil yazılmıştır.

Her durumda, seçim her zaman senin olacak, ama biz uyarmalıyız. Ve yine - bu bağımsız olarak psişik yetenekleri doğrulamak mümkündür? İyi haber sadece yapabilirsiniz olmasıdır! Size böyle bir testi çok basit bir yöntem sunar. Her evde olduğu bir aile albümü fotoğrafları ile. Eğer, sessizce oturup için Birincisi, uygun bir yerde yalnız, onu bulun. teklif edilen çalışmanın anlamı sezgilerinizi test etmektir.

İnsanların fotoğraflar üzerinde baskılı enerjiyi hissedeceksiniz. Özellikle, canlı ya da ölmüş kişilerin fotoğrafın üzerine elini işlemini yaparken, duyum farkı hissetmeye çalışmalısınız. Bu sıcak / soğuk örneğin olabilir, ama - / titreme karıncalanma. Canlı ve ölü insanların enerji farkı fark etmek önemlidir.

Yada belki de hayatında böyle bir şey fark ettik? Örneğin, nasıl birisi merdivenlerden yukarı ve şimdi kapıda arayabilir veya bir adam herhangi bir olay olduğunu hissettiğini bilemez. Ama şimdi sen elbette, psişik kalıtsal değilse, küçük başlamak zorunda. Bu nedenle, bize albümü ve fotoğraf dönelim.

Alacağınız başlıyor, öldün ve yaşam yayılan enerji farkı, aynı eylem fotoğrafları daha önce bilmediğiniz insanlar ile yapılması gerektiğini hissediyorum. Onun arkadaşlarından böyle bir albüm için sormak, ancak fotoğrafta sunmak Eğer karakter bilinmemektedir iyidir. çok fazla deneyimi olmayan, bir oyun olarak davranın. Belki de diğer görüşler vardır, ancak Tanrı ve iktidar krallığı arıyorsanız Mesih, çocuk gibi olmamızı öğretti!

Bilginiz dışında kişi tanıma yüzdesi yüksektir fotoğraflarını incelerseniz, bunların bir psişik yetenekleri bulduk emin olabiliriz. Onları gelişmeye başlar. İlgili Literatür çalışması, böyle yazılar ve uygulama okuyun. daha pratik, sonuç o kadar iyi. bilgi kaynaklarını seçerek ve iç sesini dinlemek zaman - daha yüksek 'I'. Eğer belli ki hoşuna olanı seçin.

Belki de dünya yüzüne iyi işler yeni medyum göreceksiniz. Size sağlık ve başarılar diliyorum!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.