FormasyonBilim

Gizemli Roswell olayı bir sır kalır

Roswell olayı XX yüzyılın en büyük gizemlerinden ve çeşitli gizemler ve komplo teorileri, alternatif tarihlerin hayranlar bir favori konu biriydi. Aynı zamanda bu olay ufoloji gibi bir yöne başlangıcıydı - yani, çalışma kanıtı odaklanmış tanımlanamayan uçan nesneler dünyasında.

1947 Roswell olayı

Doğrudan olay mahalli kutlama arifesinde, Temmuz ayının üçte ikinci gecesi gerçekleşti Bağımsızlık Günü. Roswell bugün bile sakinleri binlerce yalnızca birkaç onlarca sahiptir New Mexico, eyaletinde çok küçük bir köydür. Bu gece, yerel bir çiftçi Mark Breyzel gök gürültüsü gibi patlayan gökyüzünde bir ışık flaş ve bir gürültü, tanık başladı. Bu fırtınanın geçti önce olduğundan, o kadar önem etkinliğine eklemek vermedi. Ancak, sabah, oyundan sonra yaptığı kaçak koyun toplamak, adam aniden alışılmadık malzeme boş arazide garip enkaz bulundu. Çiftçi yerel şerif keşfinden bahsetti. Kamu heyecanlıydı. olay yerinde çok yakında askeri ve gazetecileri çıktı. İlk bilinmeyen bir nesnenin kazasında kalıntıları toplanan ve olaydan muhabirleri hızla Roswell UFO Dünya hikayeleri etrafında bir sansasyon yaptı. Bu sürüm ABD Hava Kuvvetleri Uolter Haut bazı yerli ve hatta bir basın görevlisi tarafından doğrulandı. Ama ertesi gün, askeri aslında bu sadece bir meteoroloji balonu kazasında olduğunu açıklayan bir reddi yayınladı. yetkililerin açıklama gazeteciler enkazı bakmak için izin verildi, özellikle de oldukça mantıklı görünüyordu. Onlar gerçekten özellik. Cihazın yabancı kökenli hakkında her spekülasyon sansasyonellik için doğal bir insan arzusuna suçlanıyor ve Roswell olayı yavaş yavaş unutuldu.

yeni heyecan

Her şey iyi ve sol olabilir, ama 1970'lerde, aniden dünya dışı kökenli bir uçan daire olduğunu kasabayı kırdı yeni tanıklar vardır olacaktır. Bu ilk Binbaşı Dzhessi Marsel bir röportajda oldu. sahte - O ücretleri gazeteciler kırk yaşlarında fragmanları savundu. Ve aslında gerçekten orada bulunan edildiğini , yabancı bir gemi insansı bedeni ele geçirildi hangi açılışında. O yıllarda devlet yıllardır sessizlik belirtti, ancak aniden gerçeği gizlemek için güçlerini kaybetti tanıklar görünmeye başladı karşısında. o tanıkların bir dizi vardı çünkü Şimdi uzaylı istilası, gizlemek imkansızdı! Petrol 1995 yılında piyasaya İngiliz yönetmen Ray Santilli tarafından söylentiler filmin yangın, döküldü. Bu iddia belgesel chronicles düşmüş bir plaka keşfedilmiş Uzaylı Otopsi, gösterdi. Ancak, filmin bariz yalan ve tahrifat, (videoda patologlar işin konularda) tıbbi olarak görülebilir, hem de operatörler için eleştiri yağmuruna aldı. "Moğol" projesi

doksanlı sürümü ortasında Roswell olayı, casusluk kökleri olduğunu, oldukça dünyevi olabilir ileri sürülmüştür. 1940 yılının ikinci yarısında da "Soğuk Savaş" başladı ve dünyada aktif bir nükleer silah yarışı oldu. "Moğol" hava balonları altında bu dönemde Sovyet yönetiminin kendi topraklarında Amerikalıların nükleer testlere izlemek için tasarlanmış geliştirilmiştir. Bu tanıklar New Mexico eyaletinde gördüğümüz gerçeği olabilir, bu cihaz içindedir.

Roswell olayı bir sır olarak kalır

savaş olaylarda olağanüstü ilgi 1947 yılında açıktı Ancak, bu açıklama tatmak vardı hepsi bu değil. Ve birçok UFO savunucuları versiyonu şüphelidir böyle bir o kargaşa sıradan Sovyet probu neden olur. Sonuçta, karşılıklı gözetim ve böylece hükümetler için bir gizem değildi. gizem yanında ve şu ana kadar geçen, baharat 2005 yılında öldü Walter Haut, isteğiydi. asker ilk bir 1947 yılında uzaylılar dünyaya anlattı. Şimdi, o gerçekten o zaman dünya dışı varlıklar gördüğünü söyledi. irade anda Hout kızı UFO Müzesi'nde çalışan Roswell turistler için açılmış gerçeğini yapar Şüphecilik. Ve tabii ki, o bir duyum enjeksiyonu oldukça ilgi oldu. kendisi neye inanacağımı belirler için ne olursa olsun her adamdı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.