IlişkilerIlişkilerin kopma

Iyi ilişkiler terk etmek ve köprüleri atmak değil nasıl

Gözyaşı, nöbetleri, kapıları çarparak, çığlık ve geçmiş sıklıkla çaresiz ve tehlikeli duygusu dönmeye çalışır. Eğer biz ilişkilendirmek bununla sanma ilişkilerin rüptürü? Ancak, biz balkonundan atlamak ve bütün köprüleri yakmak için, bir damar kesilmiş, kahramanlar drama ya da romantik trajediler gibi davranmaya zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Wise insanlar kendilerine veya eski veya başkalarının hayatını zehir etmemek için, iyi ilişkiler bırakmak biliyorum.

Soğuk hesaplama burada yardımcı olacak ve hemen hareket edecektir. Özellikle ortaklarından biri hala dönüş için umut devam zaman. Ancak, duyuların dirilişe bekler ve inanan hatta bir, sen kendileri ve ihtiyaçları hakkında düşünmek gerekir. Sonra artıları ve eksileri ve eski yöntemleri nasıl dostane ayrılık göstermektedir. İlk olarak, olmadan / onunla onu sonraki yaşamı değerlendirmek ve. O kadar ayrılık hiç olamaz bazı karanlık yanları vardı.

Örneğin, profesyoneller de, size artık sen durmak veya arayarak nabız kaybı butiklere onunla yürüyemiyorum sevdiği yemeği pişirmek zorunda değilsiniz gerçeğini ekleyebilir "ne bilmiyorum." Geçmişte, ve ilişkiyi ve kıskançlık fırtınalı sahneleri açıklık getirecektir. İkincisi, değerlendirmek ve kendini kırabilir. iki parçaya tabakayı ayırın. Önce boşanmak vermezsen izin vermez, alacak veya terk edip hayatlarını kurmak ortağı müdahale edecek ne yazmak. İkinci bölüm - Eğer en az kayıp ile bu süreyi yaşayabilir eğer, ilişkinizin gibi görünebilir. Aranızda bir dostluk mümkündür? Veya bunun bir kez daha eski daha fazla yardım ve destek istemek için mümkün olacaktır? Ya da sadece tanışmak ve yaşam hakkında konuşmak için zaman zaman ilgilenen olabilir. birliktesiniz varsa, bu bir ilişki içinde olumlu bir şeydi çünkü. Kim bilir, ister birbirimize nefes alan ve özgürlük verirsek, bu özel anları yeni değeri ve kalite alacak?

Eğer acı ve öfke çevirdi hiç değilse Ama nasıl, iyi ilişkiler bırakmak? Belki bu durumda bir psikolog veya aile terapisti yardımı olmadan başa çıkamaz. o bir şeydir, ama duygular genellikle keskin, çok güçlüdür kontrol etmeyi öğrenmelisin - - Sonuçta, artılarını ve eksilerini değerlendirmek için tamamen farklı. korkuyorlar, ya kim olanlar için makul bir çözüm bırakarak olabilir "eski yarısında" ile sık sık toplantılar mümkün kılmak için çok zordur. ille başka bir şehre veya ülkeye gitmek için daha iyi bir adam bırakmak nasıl yollar arıyor değil. Hatta belki de kısa bir gezi ve bölme mesafesi işi yapacağız. Duygular sakinleştirmeye, yeni deneyimler bunların yerine gelecek. Her iki taraf düşünmek ve önce olanlar yeniden düşünmek için zaman var olacaktır.

Batı'da ve Amerika'da, psikologlar ve avukatlar yardımıyla ilave olarak, "boşanma partileri" düzenlemek ajansları vardır. Ve bu mantıklı. Sonuçta, evli ya da uzun birliği ve insanların olayı kendisi ve iki önemli olan farklı tarihleri kutlamak alma. Ve kopma yaşamına son ve yeni bir aşama başlar etmez. Daha neşeli ve iyimser hale gelebilir. Eğer ne kadar iyi parçası değildir küfürler ve suçlamalarla iyilikle bir erkek arkadaşı veya kız arkadaşı, birlikte ve tüm ışık dilek ile biliyorsanız, hayat yoksun değildir, ancak tam tersine, gerçek bir arkadaş kazanacaktır. Bunu yapmak için, güvenmek önemlidir. Genellikle sonları ağrılı, keskin, hazırlıksız bulunmaktadır. Ancak her iki dostane ayrılırken yollarını arıyorsanız, ışık iyidir ve onlar hayata getirdik bu ilişkinin sırasında yapılmıştır ne hakkında konuşmak, neden işe ve çifti iletişim devam etmeyi planladığını olarak, önemli bir nokta haline gelebilir. Yeni bir kalitede içine trajedi ve adım Değil doruk noktası. şair, dediğim gibi hatırla "Tanrı sevilmek yasaklıyorum." Bize karşılıklı anlayış ve güven için gayret edelim. Mutlu olun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.