GüzellikBakım ürünleri

Zararsız deodoran - en iyi araçlardan İnceleme

Sağlıklı olmak - bu modaya uygun ve şık! Modern bir toplumda eğilim ve haklı olarak böyledir. Birçok kişi zararlı maddelerin büyük miktarda kozmetik halinde sunması dikkat başlamıştır. Bu cilt ve sağlık üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir. Deodorantlar bir istisna vardır. koku yok etmek, modern araçlarının Üreticileri malzemelerle çeşitli bileşimine eklenir. Ama kullanışlı olup olmadığı? Elbette değil, bazıları hiçbir faydası ancak insanlara muazzam zarar özelliğine sahip olmasını sadece. zararsız deodorantlar ve kaç diğerleri arasında onları bulmak için anlamaya çalışın.

vücudu zarar verebilecek Malzemeler

Bir duş jeli, yüz kremi, ruj, deodorant, parfüm: Zehirli maddeler ne olursa olsun amacı, herhangi bir kozmetik ürün içinde mevcut olabilir. Modern kozmetoloji Üreticileri değil özellikle birisi zarar vermek için zararlı malzemeleri ekleyin. Kuşkusuz, insan vücudu üzerinde maddelerin olumsuz etkilerinin farkında fakat sanatçısını tasarruf için başka bir yol var mı? Eh, bu modern toplum ürünün içeriğine ilgileniyor ve her geçen yıl alıcı daha zor tutmak için. en zararsız deodorantı seçmek için, Bileşiminde bileşenleri olmamalı tam olarak bilmek gerekir.

Alüminyum-ihtiva eden bileşik,

Maddeler insan vücudu için en tehlikeli arasındadır inanılmaktadır. Tipik haliyle, bu bileşenler, gözenekleri tıkar ilave edilir ve sıvı (ter) direnmek için değil. Eski çağlardan beri şap kokuları ortadan kaldırmak için kullanılabilir. Modern araştırma sonunda alüminyum tuzları vücutta birikir ve şişme yol açabilir alüminyum içeren deodorant kanıtlanmıştır. Bu bileşikler şunlardır: klorür, allantoin, gidroksiallantoinat ve diğerleri. Zararsız deodorantlar bu bileşenleri içermez.

kozmetik koruyucular

Parabenler en popüler kozmetik koruyucu biridir. antiseptik özelliklere sahip çünkü deodorant bileşimine ilave edilir. kanser hücrelerinde bulunan parabenler için, bazıları insan vücuduna büyük zarar verebilir inanılıyor. İlave olarak, bazı kişiler, bu maddeler dermatit ve rozasea şeklinde alerjiye neden olabilir. deodorantlar olarak parabenler örneğin butilparaben propilparaben, metilparaben, etilparaben olarak bulunabilir kaynaktan. Eğer zararsız deodoran ter tercih için, bu tür triklosan, trietanolamin, dietanolamin, propilen glikol gibi maddeler bileşim içinde olmaması dikkat etmelidir.

mineral kristalleri

Bu maddeler en güvenli arasındadır. Antibakteriyel, büzücü ve hemostatik özelliklere sahip olan bu doğal bileşenler. Bu tür bileşenler zararsız deodorant içerir. Onlar kendi sağlığı için korkmadan her gün kullanılabilir. Bu kristaller: potas (örgü) ve amonyum alüminyum şap. Onlar çifte alüminyum tuzu içerirler rağmen, tamamen güvenli olarak kabul edilebilir.

şap mevcut olması çifte tuz etkin olmayan bir biçimde Al. Bu, bu kimyasal element serbest bırakıldı ve cildin derinliğine nüfuz edilemez anlamına gelir. Başka bir şey - alüminyum içeriği ile çağdaş deodorantlar. Onlarda, madde serbest formdadır. Kolayca cilde nüfuz ve çeşitli organların hücrelerinde birikir. Birçok mineral ürünler arasında gibi zararsız deodorantlar ayırt edebilirsiniz:

  • "Kristal Alunit tazelik."
  • Deodorant Kristal DEONAT.
  • Deo-Kristal Tay Deodorant Taş Saf ve Doğal.
  • Tawas Kristal Deodorant.
  • Deo-kristal Kristal Vücut Deodorant Stik.

kendi elleriyle yapıyor

Sadece bu durumda kişi kendi cilt bakım ürünlerinde bulunan tam olarak ne bilir çünkü o, yaptığı olmasıdır - Birçok iyi yolu olduğuna inanıyoruz. hazırlanması için deodoran elleri , balmumu, çeşitli uçucu yağlar, soda, vitaminler, nişasta gibi gerekli unsurlarıdır. farklı oranlarda Bütün bunlar karıştırmak ve ateşe koymak. Kütle, daha sonra uygun bir kap içine boşaltılır. soğutma sonra bu varsayabiliriz anlamına erkekler ve kadınlar için zararsız doğal deodorantı hazır olduğunu.

kozmetik ürünlerin üretimi için zamanı yoksa, mağazadan satın alabilirsiniz. hayat ve kalite araçlarının sağlıklı bir şekilde peşinde destekleyen üreticileri bir çok doğal bileşenlerden yapılmıştır.

WELEDA gelen Deodorant "Narenciye"

Bu koltukaltı kokuyu gidermek için en popüler doğal ilaçlardan biridir. Su, alkol ve doğal narenciye uçucu yağlar oluşur. Bu araçlar tahriş ve kuruluğa neden olmadan uzun bir süre için koku karşı koruma sağlar. narenciye petrol kuyusu, kokuları emer tazelik ve temizlik hissi verir. Means, kuru cilt temizlemek için uygulanmalıdır. Alman şirketi "Weleda" 90 yılı aşkın bir süredir piyasada bulunmaktadır. Şirketin kurucusu Rudolf Shtayner ve takipçileri biri yaşamalıdır görüşünde olduğunu "İnsan ve doğa ile uyum içinde."

"Weleda" kozmetik üretimi için sadece doğal maddeler kullanır. deodoran "Citrus" yapmak için kullanılan tüm bitkiler, şirket herbisitler, nitrat, fosfat, büyüme uyarıcı olmaksızın, kendi çiftliklerinde büyüyor. fonların yüksek maliyet komple doğal ve sağlıklı neden oldu. Aşırı duyarlı ve alerjik narenciye aracı uygun olmayabilir.

Deodorant-antiperspirant Sanoflore

Çalışma sağlık deodorantlar için en zararsız ise, bu araç hakkında söz başarısız olamaz. - Sanoflore çevre dostu kozmetik geliştiren bir Fransız şirketi. En sıradışı ve nadir bitkilerin yetiştiği kendi botanik bahçeye sahiptir. onlar kendi ürünlerinin bileşenleri olduğuna. su, alkol ve BIO belgesine sahip ekolojik saf bileşenlerden% 76: gerçekten etkileyici bir deodoran Sanoflore bileşimi.

Bu araç gözenekleri tıkayabilir ve uzun süre vücutta tutulur etmez. Bu hoş bir tatlı kokusu vardır, ama uygulamadan sonra yaklaşık 15 dakika beklemek gereklidir. Deodorant giysi giymeden, sen deride kurumaya bırakın gerekiyor neden olan çeşitli uçucu yağlar içerir. Bu araç büyük avantajı, tamamen organik olduğu ve herhangi bir alüminyum tuzları veya parabenler içerir.

Deodorant top Vichy

Bazı insanlar Koltukaltı için deodorantlar zararsız alkol içermemesi gerektiğine inanıyoruz. Her durumda, bu tür fonlar hassas deriyi tahriş olacaktır. Vichy deodorant parçası yerine alkol olarak termal su kullanın. Cildi kuru değil, tersine, bu nemlendirir. Bu araç, bir keskin kokusu vardır ve üretici 48 saat çalışır olduğunu iddia etmektedir. Çok hassas ciltler için çok uygun olması sadece organik maddeler kapsamında. Means sıkı dermatolojik kontrol geçti ve anti-alerjik ilan edilmiştir. Fransız termal su bu şirketin birçok ürünün ana bileşenidir. Bu mineraller ve iz elementler açısından zengin doğal kökenli yaşayan sudur. Termal su Merkez dağ elde edilir, Fransa'nın merkezinde rasplozhonnogo.

Mineral deodoran DeoIce

Daha önce belirtildiği gibi, maden kristalleri - en iyi dostu deodorantlar. kokuların en güvenli araçların listesi DeoIce ürünü olmadan yapamaz. Üreticiler bu deodoran madencilik mineral ve birçok kız yorum onaylandıktan bir parça yapılmış olduğunu iddia ederler. Hiçbir parabenler, alüminyum tuzları ve yağ ürünleri içerir. Bu araç kötü kokunun kaynağı zararlı bakterileri nötralize etmek için tasarlanmıştır. DeoIce deodoran ve kullanımı farklı bir yol. Kural olarak, tüm araçlar koku temizlemek ve kuru kapaklar uygulanır yok etmek. Bu ürün istisna değildir. "DeoAys" hala nemli koltukaltı deride banyodan sonra uygulanmalıdır. Kullanım Böyle bir yöntem gerçekten benzersizdir. Nemli deri ile temas eden koku giderici ait Mineraller ince koruyucu film oluşturur. Bu araç tamamen hipoalerjenik ve kokusuzdur, bu nedenle yetişkinler hem de çocuklar için uygundur.

özetlemek gerekirse

Gördüğümüz gibi, zararlı madde içermeyen olduğu en iyi koku giderici ter bir, gözenekleri tıkayabilir ve koku karşı korur etmez. "Parabenler ve koruyucu maddeler olmadan" ambalaj Screaming aslında cihazın olmadığı anlamına gelmez. Zararsız deodorantı seçmek için, dikkatle kendi kompozisyonunu okumak gerekir. Herhangi bileşenler neden oluyorsa bunu uzağa aracını kenara daha iyidir, şüpheliyim.

Eğer çok hassas bir cilde sahipseniz, alkol bazlı spreyler kullanmayın. Bu durumda en iyi seçenek roll-on deodoran yağ bazlı termal su veya şap olacaktır. Para kokusu özellikle dikkat etmek gereklidir. doğal malzemelerle sadece yapılır gerçeğine rağmen, bir keskin kokulu bileşenlerin bazı alerjik reaksiyonlara neden olabilir. her durumda deodorant kokusu parfüm kesmek ve tatsız karıştırılıp tekrar ter kokusu.

Deodoran koltukaltı nemin salınımını bloke olmaması gerektiğini hatırlamak önemlidir. Onun sorumlulukları yalnızca kötü kokulardan kurtulun ve bakteri mücadele olsun dahil. bol terleme ile ilgili size endişeleriniz varsa, ter önleyici maddelere karşı dikkat etmek gerekir. onlar terleme engellemek mümkün olduğuna.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.