Gıda ve içecekAna yemek

Kadınlar ve erkekler için yararlıdır kivi

Tabii ki, adil seks her mümkün olduğunca fazla meyve yemek gerektiğini korumak için gençlik ve güzellik bilir. kullanışlı arasında, elbette, "egzotik" incelik denilen kivi için de geçerlidir. O eşsiz bir tadı vardır, ama aynı zamanda sağlığını korumak için yardımcı olur. Bu diyet bu denizaşırı meyve dahil etmeye başlayacaktır herhangi bayan her zaman mükemmel görüneceği anlamına gelir. Ancak, tüm modern bayanlar bilmiyor kullanışlı kivi ne kadınlar için. Biz bu soruyu düşünün önce, bize bu şaşırtıcı meyve hakkında bilinen düşünelim.

Ne kivi hakkında bilmek

Bu egzotik incelik ulusal meyve denir doğu Çin'den Avrupa'ya kez teslim edilmiştir. odunsu sarmaşıklar benzer Görme tropikal bitki. Hasat kasım Eylül döneminde düşer. Kivi meyvesi, bir patates yumrusu gibi görünüyor, şekil olarak ovaldir.

o sulu, yumuşak İçinde, eti zümrüt yeşili etti tonu. tat duyumları ise egzotik ürün ananas, çilek ve elma karışımı benzer.

Faydalı özellikleri

Ama geri kadınlar kivi için yararlıdır sorusuna. Vitaminlerin çeşitli grupların çok sayıda varlığı mümkün sağlığını geliştirmek değil, aynı zamanda beslenme ve kozmetoloji için sadece kullanmak mümkün kılar.

Her şeyden önce, denizaşırı meyve - Soğuk ilişkili rahatsızlıkları önlemede büyük yardımları. Bağışıklık sistemini güçlendirmek ve basıncı normale edebiliyor. Yukarıdaki Actinidia meyve depresyon ve stresin etkileri ile başa çıkmak için yardımcı olur. değerli ürün - sağlık, kivi bakış açısından. kilo vermek ister misiniz? kivi yiyin. Bu çok az kalori içerir ve yağ yakma etkisi vardır. Estetisyenler vücuttaki kollajen üretiminin sürecini aktive olarak, cilt genç ve kadife yapmak için bu şaşırtıcı egzotik ürünü kullanmanızı öneririz.

hastalık önleme

Yukarıda egzotik tatlı olduğu vurgulanmalıdır - anlamıyla dişi vücudu ihtiyaç vardır vitaminlerin gerçek depo, "hava gibi." Özellikle, A vitamini, görme organlarının işleyişini normale üreme fonksiyonunu yeniden yardımcı kadın hormonlarının üretiminde ilgilenmektedir. Tokoferol ve flavonoidler, yurtdışı meyve içerdiği beta-karoten, yaşlanma sürecini yavaşlatıcı, gençlik ve güzellik uzatmak için yardımcı olur. Ama hepsi bu değil! Ne kullanışlı kivi kadınlar ve erkekler için de biliyor? Ayrıca Actinidia meyvesi doludur K vitamini, kemik dokusunu güçlendirir ve Alzheimer hastalığına yakalanma riskini en aza indirir.

Kadınlar için kivi daha başka yararlı? vitaminleri ve ek olarak, dikkat, egzotik meyve mineral çok: potasyum, demir, manganez - bu hücrelerde daha iyi bir kimyasal reaksiyonlar için gereklidir.

Ve tabii ki, denizaşırı ürün gençleri korumak için uzun bir süre için genç bayan izin antioksidanlar içermektedir.

kozmetik etkisi

Biz, ne kadınlar kivi için yararlıdır anlamaya devam ediyor. Bu lezzetli meyve eşsiz kozmetik etkisi olmadığını unutmayın. Meyve cilt sonucu, kollajen üretimini aktif hale olması elastik hale gelir ve ipeksi olur. Maskeler kivi temelinde bulunulan, sığ kırışıklıkları ortadan kaldırır. Daha sonra, meyvenin ezilmiş hamuru 15 dakika boyunca yüzünde konulmalıdır durulayın: prosedür uzun sürmüyor. Bu maskeyi kullanarak bir hafta sonra, cilt gençleşmiş nasıl göreceksiniz. Yani kadınlar kivi için yararlıdır budur. Ayrıca göğüs ve boyun üzerinde bir maske kullanabilirsiniz: Kadın yorum etki uzun sürmez derler. Deneyin ve yakında problem alanları üzerinde sıkılır deri gibi, göreceksiniz. deneme yapabilirsiniz kivi temelinde maske. Bunun için biraz yoğurt veya bal ekleyin - sonuç muhteşem olacaktır: Birkaç gün sonra cildiniz ipek gibi yumuşak hale gelecek göreceksiniz.

C vitamini hızla parçalanır yeteneğine sahiptir, bu nedenle onun içeriği ile tüm serum paketi açtıktan hemen sonra kullanılması gerektiğini vurgulanmalıdır.

kalori yakıcı

Kadınlar için kivi yararlı özellikleri ne içindir? Her şeyden önce, bu egzotik meyve önemli bir avantaja sahiptir: kalori yakmak mümkün, o da nispeten düşük sahiptir enerji değeri. tatlı yüz gram sadece 50 kalori içerir. Onların rakamları izliyor bayanlar hiçbir şekilde bu incelik korkuyor kullanmak olabilir bu yüzden - onlar ağırlığı veya gram koymak gerekmez. Ve kilo vermek istiyorum kilolu kadınlar düzenli kivi menüsünü içermelidir. Eğer boşaltma gün güç kaynağı sistemine yapışırsa, o günlerde kivi - vazgeçilmez ürün, bolca fiber içerdiğinden.

egzotik incelik üstünde çıkıntı ana bileşeni olan diyetler bir bütün liste bulunmaktadır.

Kivi bebeği kuluçkalık kadınların vücut için yararlıdır. İlk olarak, egzotik meyve rahmindeki normal gelişimi için gerekli olan folik asit, doludur. İkincisi, Actinidia - bu bağırsaklar mükemmel temiz hafif müshil de.

Böylece, yukarıda temelinde, bu sonuç çıkarabilirim adil seks sadece düzenli kivi yemek gerekir. Actinidia meyvesi ana madde olan faydalı özellikleri ve diyet, kadın sağlığı güçlendirmek ve Havva'nın güzel kızları daha güzel yapmak için yardımcı olacaktır.

erkekler için değer

insanlığın güçlü yarısında temsilcileri de yemek egzotik gıdaların kullanımını göz ardı edilmemelidir. Neden? Öncelikle tüm bu erkek potansiyelini arttırır maddeler içerdiğinden. Kivi kan damarlarının durumuna üzerinde yararlı bir etkiye sahiptir ve cinsel organa kan akışını arttırır. yaşla birlikte, kan damarlarının esnekliği kısmen kırılgan hale, kapalı bulunurlar bozulur. Bu anlamda bu süreci, önleme ihtiyacını ve kivi yavaşlatmak için - ürün numarası 1. Egzotik meyve, diğer şeyler arasında, erkek iktidarsızlık başlıca nedenlerinden biridir kan, kötü kolesterol seviyesini düşürür. o da değerli bir afrodizyak - Çok değil kivi biliyoruz. tembel olmak ve ilişkiden önce fetusun en az yarısını yemeyin. Yani sadece potansiyelini artırmak değil, ama aynı zamanda kendi libido seviyesini yükseltmek.

Ve bu doktorlara bir meyve söyleyebilir? kadınlar ve erkekler için yararlıdır kivi nedir? Actinidia egzotik meyve kanseri riskini en aza indirir. Maddeler kivi bulunan ve "mutant hücreler" yok etmek ve onların yerine sağlıklı gelir.

Araştırma bilim adamları sonuçları hamuru egzotik meyvede bulunan maddeler, bu şekilde esas olarak tek tek, örneğin inme gibi kardiyovasküler hastalıklardan muzdarip olma olasılığı azaltılması, süreç damarlarında pıhtı oluşumunu engellediklerini göstermiştir. Tohumlar yurtdışı meyve kardiyak iskemi geliştirmek için bırakıldı ve otizm riskini azaltır doymamış yağ asitleri (omega-3), zenginleştirilmiş.

Kontrendikasyonlar

Bilim adamları vakaların% 99 kivi yemek sağlığa herhangi bir zarar olmadığını kanıtlamıştır. Bir kalan yüzde?

Bazen alerjik bir reaksiyon tetikleyebilir Actinidia meyvesini yeme çıkıyor. Buna ek olarak, gastrit veya mide ülseri muzdarip herkese egzotik meyve yemek tavsiye edilmez. Ancak genel olarak, kivi - yemek masasında mümkün olduğunca sık görünmesi gerekiyordu çok yararlı bir ürün.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.