TeknolojininElektronik

Kablosuz fare Logitech M185: özellikleri ve yorumlar

Modern bir bilgisayar görevlerin arka plan üzerinde belirgin sadelik ve görünüşte önemsiz özelliklerine rağmen bilgisayar faresi çok kritik bileşenleri. Bu büyük önem ergonominin olan sistem kaynakları ile kullanıcının iletişim, kalitesinden sorumludur. doğru model zor olabilir bulun ve deneyim geliştirme başarılı olursa, bu tüketiciler geniş bir yelpazede uyuyor olduğunu göstermektedir. Kısmen bu genellikle tarafından onaylandıktan kablosuz fare aşağıda sunulmuştur fotoğraf olan Logitech M185,. Şirket-üretici yüksek maliyet için bazı gelişmiş teknolojileri sundu, ancak birlikte onlarla da bazı teknik ve tasarım kusurları ortaya çıktı.

modeli hakkında genel bilgiler

Cihaz ancak kablosuz teknolojisi ile klasik tasarımın temelinde uygulanan bir orta sınıf modeli vardır. Bu durumda ağırlık kablosuz değişiklikler açısından ortak şikayetler hemen hemen oluşmaz çünkü hiçbir zaman Aslında genel geliştiriciler akülerden tanıdık form faktörü ve güç kombinasyonu başarısız oldu. Ancak, her zaman bir kablosuz fare Logitech M185 karşılık gelmez bireysel ihtiyaçlarına bağlıdır.

yapısal performans açıklaması minimalizminden uygun olarak ve aynı zamanda ergonomik bu tür özelliklere azaltılabilir. Üretici deneme yoktu ve uzun Legacy çözümleri sınırlı olmuştur. Ek destek olmadan üç anahtar varlığı işin kalitesi oldukça memnun olmasına rağmen, oyun segmente dayalı reddetmez gösterir ve bazı oyuncular grubudur.

tasarım modelleri

o pazarda başarının ana faktör değil - bu fare bir örneği görünümünü göstermektedir. Vücut gereksiz fırfırlar olmadan standart kavram yapılır. Yumuşak ve pürüzsüz hatları bu tür aksesuarların kullanılabilirlik modern konsepti ile tutarlıdır. Ama modeli çok sıkıcı ve çirkin bir şey ile ilişkili değildir, tasarımcılar birden çok çözüm renklerini seyreltilmiş. Kablosuz fare Logitech M185 Swift Gray gri temel performans, ek olarak, versiyonları da kırmızı ve mavi üst paneli ile sağlanmaktadır.

modeli kullanılarak pratiği tamamen kendi ve tüm alt yüzeyi optimum farklı yüzeyler kilim ile uyumluluk açısından esneklik odaklanmış olduğunu göstermektedir. Ne olursa olsun maddi fare hassasiyetini ve manipülasyon keskinliğini sağlar.

işlevselliği

Tabii ki, bu ürünün ana özelliği - kablosuz iletişim sistemi uygulanması. Kompakt radyo kullanım rahatlığına ve desteklenen işletim sistemlerinden sunmaktadır. O üretici söylediği gibi, Plug-and-Play teknolojisi yazılımını yüklemek için zahmetli prosedürler ortadan kaldırır. Yani sürücü Kablosuz fare Logitech M185 bir plan üzerinde, ve entegrasyon modülü işe koyulalım hemen sonra ayrı bir sırayla monte edilmemelidir.

Ancak, yine de özel bir yazılım yüklemeye gerek notları değerlendirme çok vardır. Ama böyle durumlarda, daha doğrusu, olan eski işletim sistemleri üzerinde çalışan bilgisayarlar sahipleridir. Diğer durumda 2.4 GHz USB port ve modülün çalışması için bağlantı hiç mümkün iletişim yöntemini unutmak mümkün kılar. Bu arada, burada dikkat ve enerji tasarrufu açısından fare haysiyeti için gereksiz olmayacaktır. Pillerin ortalama kalite, cihaz bir güncelleme kaynağını gerektirmeden 12 aya kadar çalışır.

teknik özellikleri

bir model olarak çalışmaya kendi fiyat segmentinde en iyilerinden biridir. Ancak bu yönü oldukça özneldir ve çok kablosuz fare Logitech M185 temelinde tahmin edilmektedir başlangıç şartlarına bağlıdır. Aşağıda verilen teknik parametrelerin Karakteristik bu konuda anlamanıza yardımcı olacaktır:

  • Cihaz Boyutları - 60x99x39 mm.
  • pil ile Ağırlık - 75 gr.
  • aygıtı için parametreler - 14x19x 6 mm.
  • Alıcı Ağırlık - 1.8 c.
  • 1000 dpi - manipülatör çözünürlüğü.
  • Pil Türü - 1 adet AA pil biçimi.
  • Alıcının yarıçapı - 10 m.
  • Alıcı Frekans - 2,4 GHz.

teknolojik avantaj için fare bir bilgisayar ile kablosuz sensör etkileşim denge için esas olan iyileştirilmiş optik izleme sistemi, atfedilir. Sinyalin 10 m iddia aralık kapsamı yalnızca en uygun alım koşullarında mümkün olduğunu dikkate almak önemlidir.

pozitif yorumlar

Bu modelin sahipleri birkaç operasyonel avantajlar işaret etmektedir. Sen alış kalitesi, istikrar, işin netlik ve genel ergonomi ile başlamalıdır. Ayrı aydınlatma eksikliği ve bazı durumlarda bir engel olabilir arka kesiminde,.

Kullanıcıların fark diğer önemli avantajı enerji tasarrufu özellikleridir. Hatta kablosuz fare Logitech M185 ile donatılmıştır pil, uzun süreli kullanımda değil. Tipik manipülatörler kablolar olmadan çalışma örneğinde olduğu gibi iki yerine tek akü, İncelemeler kaynaklara ihtiyaç işaret olduğunu. Bu nedenle, bu arada, ve cihazın kütle, kullanım kolaylığı açısından optimum değer içindedir.

negatif yorum

basıldığında kullanıcılardan kritik yorumlar arasında olan üretim malzemelerinin genel kalitesini, bireysel düğmeleri ve gürültünün sağlık nüansları bahseder. Onun bir istemlerin mekanik dayanıklılık, fakat malzemenin dayanıklılığı birçok alanına göre mahfaza kalitesi ile ilgili olarak,: Yüzeyin ait belirli bir zaman ıslak mendiller ve bu cihazın genel görünümünü bozan sonra.

İşaretli sıkı presleme ve hatta komple hareketsizlik - orta düğmenin çalışmaları hakkında şikayet düğmelerinin işleyişini var İlişkin. Önemli yanlarından biri düğmelere basıldığında bir kablosuz fare Logitech M185 faaliyet sonority vardır. Genel olarak, kendi içinde sessiz manipülatörlerin kavramı opsiyonel faydalarının düzeyinde yaygın ve seçkin üreticileri değil. Bu nedenle, modelin eksiklikleri böyle ergonomik iyileştirmeler yokluğu muhtemelen buna değmez atfetme. Oldukça yüksek sesle tıklama cihaz aynı zamanda adlandırılmış edilemez.

Kablosuz fare Logitech M185 sığdırmak için mi?

Kompakt orta işlevsel, çok yönlü ve iki eliyle için rahat: manipülatör bir standart bilgisayar fare ilkelerin bir uygulamasıdır. Bu arada, bu modelin örnek iletişim için radyo yayın vericisi giriş zaten standart ve kablosuz çözümler onaylar.

Yukarıdaki bağlamında, biz Logitech M185 kablosuz fare sıradan ev kullanıcıları ve ofis ekipmanı için optimal çözüm olduğu sonucuna varabiliriz. Bu istekler oyun deneyimli yüzden, örneğin, modeli tatmin etmek mümkün değildir, bir seçenek özelliklerinin ortalamasıdır.

Sonuç

Bir bilgisayar faresini Seçme kendi özellikleri gerektirir. Aslında, hatta teknik özellikleri ve işlevselliği cihaz faydalı ve kullanımda uygun olup olmadığını değerlendirmek için her zaman mümkün olmamasıdır. Tabii ki, çözünürlük gibi parametreleri, bağlantıları ve düğme sayısı, önemlidir, ama sadece "alanı" koşullarında deneyimli olabilir kullanım konforu seviyesini yansıtmamaktadır. Ve Logitech M185 kablosuz fare kitle manipülatörler sadece kendi gizli ergonomik avantajlar bu açıdan farklıdır.

kompakt bir gövde kombinasyonu, dikkatli bir geometrik hatlar ve dengeli bir ağırlık bu modelin başarısında belirleyici bir faktör haline gelebilir. Ama bu eklenmelidir ve demokratik fiyat etiketi 1100 rub ortalama., Kablosuz model için kötü değil Hangi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.