TeknolojininElektronik

Neoline X-COP 9000: yorumlar ve özellikleri

Kısa bir süre önce Rus pazarı DVR Neoline X-COP 9000'in yeni bir model girmiş, yorumlar bunlardan farklı vardır. Video ve radar dedektör - Geliştiriciler, tek sadece iki aygıt sürücüleri gerekli arayüzüne birleştirildi. popülerliği oldukça hızlı bir şekilde artmıştır böylece yeni hibrid otomobil aksesuarları her hayranlarını fethetti.

şirket Neoline

2006 yılında, az bilinen bir şirket otomotiv için elektronik üretimine başlamış ve Rus pazarına odaklanmış. en başarılı eğilim navigasyon başladı ve üretimin başlamasından sonra 3 yıl içinde şirketin inanılmaz hız popülerlik kazanıyor ile, o içerik oluşturanlara çok para getiriyor ilk araba video kaydedici, üretir. cihazlar farklı seferlerde birçok kişi tarafından test edildi. Sonuç olarak, firma müşterilerinin güvenini kazandı ve otomotiv cihazların üretiminde gerçek bir profesyonel olmak.

Bugüne kadar, üretimin en iyi modellerinden biri onu gerçekten bu cihazlar hakkında çok şey bildiği gibi sadece alıcı ve deneyimli sürücüleri sol 9000. Yanıtlar hakkında DVR Neoline X-COP olduğunu. Avantajları ve dezavantajları, bu insanlara göre, sonunda verilen.

öncelikler

profesyonellerin ekibi Rus sürücülerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak yüksek teknoloji donanımları yaratılmasına tüm enerjilerini koydu. Dünya modern teknoloji yeni modeller için temel haline gelmiştir. Şirketin Daimi hedefi - ileri bir adım atmak modern standartları takip ve gerçeklik haline tüm yaratıcı düşüncenin ürünü olarak.

dizayn

Modern tüketici elektroniği pazarı oldukça hızla gelişmektedir. Neoline üretim müşterilere rakipsiz bir klasik haline gelen elektronik içerir devasa bir ürün yelpazesi, verir. Bunlar:

 • Park sistemi;
 • Şarj için evrensel cihazı;
 • arka görüş kamerası;
 • Video kayıt cihazları;
 • Radar dedektörleri.

Yaratıcı fikirler alınan ve günlük olarak uygulanan ve bunlardan en sıradışı tek bir cihaz içine sürücü işlevleri için daha uygun alıcı seçenekti. uygun bir cihaz değil, aynı zamanda oldukça olumlu bir fiyat değil sadece - radar dedektörü ile DVR çünkü Yazarlar, kendi fikirlerini gerçekleştirmek ve bunun DVR Neoline X-COP 9000. Yorumlar sahipleri negatif olamaz bir araba yarattı için.

garanti

Her cihazda olduğu gibi, Neoline şirket video kayıt sahibi, sorunları durumunda, mevcut arızaları ortadan kaldıracak bir servis merkezinden verebilirim hangi bir garanti sağlar.

Buna ek olarak, güvenilir yardım müşteri hizmetleri temin edilebilir. Onun temsilcileri kişisel ayarları anlamak için kullanıcıya yardımcı olacaktır ve tüm sorulara cevap verecektir. Onlar bilerek bu prodüksiyonu seçti çünkü şirket, kendi müşterilerinin ilgilenir.

Radar Dedektör Neoline X-COP 9000 (yorumlar ve fotoğraflar aşağıda bulabilirsiniz), neyse, nadiren bozulur, bu nedenle sahiplerinin yeni satın alma güvenliği konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Bir cihaz daha ayrıntılı olarak kabul edilir, tek özellikleri hakkında öğrenir ve gerçekten modern bir video kayıt ve radar dedektörleri listesinde lider emin olun.

görünüm

Biz küçük bir gadget boyutu olduğunu söylemek mümkün değil. genellikle yanıltıcıdır sadece bir ilk izlenim olduğunu dikkati çekiyor rağmen. Aslında, bu melez - Tüm modellerin en kompakt. Görsel yanılsama uzatılmış gövdeye bağlı elde edilir. Bu nedenle, sürücü sadece arka paneli, düğmeler ve cihaz ön camına monte edilir ekranı görür.

Sol tarafta güç adaptörü bağlamak için özel bir konektör olduğunu. Bunun yanı sıra, bir düğme zorunlu sıfırlama ve mikrofon inşa edilmiş küçük boy orifis cihazı yürütmektedir mevcut bulunmaktadır.

Karşı tarafta bir güç düğmesi ve konuşuyor hafıza kartları için tasarlanmış yuvaları bir çift ve büyük hacimde bilgileri kaydetmek için yeteneği vardır. Kayıt ayrıca çabuk hareket veya başka bir ortama kopyalanabilir. Bu alışılmadık eklemeler avantajları her sahibinin değil takdir ediyorum, ama gerçekten kurucularından fikrini anlamak için bir kaza sırasında olabilir. Gerçekten de, bu tür durumlarda, bir sürücü müfettiş verilir ve ikinci sürücüsünden olduğunu. dava mahkemeye ve etkilenir kimin bazı kanıt ve bir kazada suçlu gerektirecek giderse bu büyük ölçüde sorunu kolaylaştıracaktır.

DVR Neoline X-COP inanılmaz bir hızla yapılır bir karttan kayıt atma süreci olarak bu konuda 9.000 olumsuz yorum olamaz, ne de en iyi el tasarlanmış dosya sistemi ile kendini gösterir.

Firma bağlama Hakkında böyle bir cihazın seçiminde birçok sürücüler için önemli olan bazı bilgileri bilmek de değer. Akıllı tıklayın sıkıca onun küçük boyutlarına rağmen, ön camdan DVR tutabilir benzersiz bir sistemdir. Vantuz ilk kez kalarak, yüzeyde tutunur. Hatta güçlü titreşimleri ile o yapışmaz ve bozulmadan kalır. oldukça kolay olacak bir DVR almak için araba çıktığınızda Ve - sadece basit hareketlerin bir çift ve sahibinin elinde gerekli tüm bilgileri, dolandırıcıların elinden korumalı.

Ekran ve Kullanıcı Arabirimi

Genellikle kullanıcılar incelenip ne profesyonelleri satın almadan önce ilgilendi. Neoline X-COP 9000 müşteri yorumlarını ve benzeri cihazlar iyi uzmanlar var. diğer insanların görüşleri sayesinde sürücüler kendileri için uzun süre onlara hizmet edecek mükemmel bir model seçebilirsiniz. Önemli bir kriter, bir ekran seçerken. X-COP ise 9000 iki inç diyagonal - bu oldukça yeterli kullanmaktır.

Ayrıca, bu model IPS-matrisine dayalı olduğu gerçeğini unutmamak gerekir. Bu gerçek geniş görüş açısı varlığını gösterir ve güneşli havalarda hiçbir parlama yoktur. Ekran düğmeleri ile kontrol ve daha kolay kolay dokunun arayüzü kolaylaştırır edilir. Sadece 4 düğmeleri cihazı kontrol etmek kullanıcıya sunulmaktadır. Onların özelliği yanlışlıkla onlara tıklayın olmasıdır neredeyse imkansız, ancak sürüş sırasında bile butonuna vurmak yüzde yüz gerekirse garantilidir.

menüsünden açılması, sahibi 4 puan göreceksiniz:

 1. Video Ayarları.
 2. Yazılım Güncellemesi.
 3. Görünüm videosu.
 4. algılama ayarları.

Gerekli tüm fonksiyonları ayrı menüde mevcuttur:

 • sürücüde veya kayıt cihazının hafızasında GPS noktaları ekleyerek;
 • Kaydı durdurmak;
 • üzerinde ve mikrofon kapatma;
 • sesli bildirim yönetme;
 • modu değişikliği.

Kaliteli arayüzü ve göz alıcı yazı alıcılar lütfen başarısız olamaz. Bu küçük şeyler içinde ve güvenilir, yüksek kaliteli ve ustaların kapsamlı çalışmayı gösterir.

Radar Dedektör

Polis radar - bu muhtemelen yolda sürücülerin en yaygın sorundur. Bu nedenle, harika bir özellik Video Kaydedici polis radar her türlü algılamak için bir radar dedektör ekleyecektir. Bu ve müşterilere ideal bir cihaz sağlar geliştiriciler yapmak. Neoline X-COP 9000 radar, aynı zamanda düşük güç aracı, sabitleme hızını sadece tanıyamaz. Buna ek olarak, bize DVR GPS modülünün üç, sürücüye bile kompleksleri, herhangi bir sinyal yayan değil bildirir. teknolojisindeki çağdaş gelişmelere rağmen, bu özelliklere sahip cihaz yine de o kadar kolay değildir bulundu. Hibrid veritabanına yeterince hızlı veri kontrol eder ve bir hız kontrol alanına yaklaşırken sahibini bildirir.

dedektörü dört modu vardır:

 1. "Kent". Bu modda, cihaz daha düşük bir duyarlılık geçer ve tüm yanlış pozitif keser.
 2. "Parça". Duyarlılık, tam tersine, arttı.
 3. "Turbo". Onun sayesinde, bir radar yaklaşırken bir bildirim almak için yüksek hızda olabilir.
 4. "Akıllı". Hibrid bağımsız aracın hızı göz önüne alındığında, duyarlılık değiştirin.

videofiksatsiyu

fotografik görüntüleri Özelliği - bu modern DVR'ların oldukça nadir olduğunu. Bazı insanlar onunla baş yok, diğerlerinde tamamen yoktur. Ama bu model bu kriterlerden herhangi uymuyor. Neoline X-COP 9000 fotoğraf görüntüleri fonksiyonu üstesinden gelebilen - bu oldukça yüksek bir çözünürlük (1920x1080) ve saniye başına 30 kare bir hızda video kayıt kapasitesine sahiptir. ayarlar menüsü parlaklık, kontrast, netlik ayarlanmasını içerir ve gerçekten doğru bir fırsattır algoritma, dinamik aralığını artırır.

Bunun sonucunda, sürücü yüksek kaliteli görüntü görebilirsiniz. Kaydedilen video izleme tüm küçük ayrıntıları görünür olacak zaman: örneğin, açıkça arabanın yanında taşımak için araç plakalarını görebilirsiniz, tüm işaretler DVR görüş alanında giren yanı sıra insanların insanlara geçen.

Gece boyunca Son görüntünüzü çekmeden daha kötü olmayacaktır. İşte araba sayısı, bordür ve gelecek ışık kaynakları da açıkça görülebilecektir. Sadece negatif - geceleri Video çekerken sürekli gözlenir çok yüksek gürültü, değil. Genellikle insanlar bir ses kaydı gerekmese de, temel amacı belirli nesneleri düzeltmektir. yaklaşık 20-25 metrelik bir mesafede gerekli tüm detay görünür olacak ve lambalar, pencere veya trafik ışıkları gelen ışık, çekim engel olmaz.

Yukarıda açıklanan tüm yararları ve özelliklere ek olarak, aynı zamanda bir başka ilginç özelliği unutulmamalıdır. DVR da alarmın işini yapabilir gerçeği. Geceleri bir arabada cihazı bırakıp uygun moda, hareket sensörü hemen tetiklenir açın ve hibrit kayıt başlayacaktır Yani, eğer. Bu sadece hırsızlık oldukça güvenilir koruma, aynı zamanda hackerlar için günaha değil. Sonuçta, bu tür bilgilerin bilgisiyle, araba sahibi ve DVR sabah cam kırıkları ve bir radar dedektör eksikliği tespit edebilir. önemli ölçüde olmayacak dışında, ama yine de fotoğraf can nereye götürürse nedenle, arabada geceleri üniteyi terk etmeden önce, ona bir yer bulmak gerekir. Bu durumda, koruma garanti edilir ve kayıplar konusunda endişelenmeden huzur içinde uyuyabilir.

Ve bir küçük avantajı - bu durumda yerleşik batarya. Onun sayesinde, DVR bulunan arabanın sınırlar içinde ama ondan biraz uzakta sadece araştırması gerçekleştirmesini mümkün olacak. Örneğin, otomobilin çarpışması ek olarak kaza durumunda, ve de gergin gelecekte yararlı olabilir müfettişi ile bir görüşme kaydedebilirsiniz.

müşteri Yorumları

Genel Neoline X-COP 9000 kazanılmasından sonra sadece pozitif izlenimler rezervleri ve kullanımının ilk günleri. Alıcılar genellikle sürpriz bile bunların karakteristikleri Neoline X-COP 9000. Yorumlar sahipleri sadece negatif olamaz.

Tabii ki, insanlar bazı olumsuz yanları yola, ancak ayrıntılarda - en sadece önemli değil için. Örneğin, sürücüler yukarıda söylendiği gibi, bu sadece ilk yanıltıcı izlenim ve kişinin bilerek acele bir sonuç yapar, cihazın boyutunu gibi ama değil. diğer modellerde daha doğrusu yüksek olduğu için Diğerleri oldukça fiyata sevmiyorum. Ama bir cihazda birden uyuyor unutmamalıyız. Bunları ayrı olarak satın alırsanız, para çok daha fazla gidecek.

Kullanıcıların geri kalanı memnun. Güzel görünüm, kolay montaj yöntemi, radar belirlenmesi - tüm bu Neoline X-COP 9000 çok yönlü bir cihaz yapar. Bazı sürücüler bile satın, bütün bunların dileklerinin gerçek anında gelip şimdi onlar başka otomobil aksesuarları için kesinlikle gerek bulunmadığını iddia etmektedirler.

profesyonellerin görüşler

Kuşkusuz, üreticilerin Neoline X-COP 9000 kullanıcıların yorumları diğerlerinden gizlemek asla. Ve onların sayı sıradan tüketicilerin görüşlerini değil, aynı zamanda zaten benzer cihazlar bir çok çalıştık ve iyi onları usta o insanlara da içerir. Yeni başlayanlar kendileri için en iyi model seçmek yardımcı olmak için kendi tavsiyedir.

Neoline X-COP Hakkında 9.000 uzmanları olumlu ifade etti. Her şeyden önce, iki en önemli işlevlere (kaydedici ve radar dedektör) kombinasyonunu not edin. Ayrıca insanların kolayca tüm yazıtları görmek ve istediğiniz öğeyi seçebilirsiniz ideal ekran boyutu, belirtiyor. Gündüz ve gece çekimi analiz ettikten sonra, deneyimli kullanıcılar bu cihaz görüntü ve ses olarak en iyi kayıt kalitesi olduğu sonucuna geldiniz.

değerlendirme baktığımızda, biz Neoline X-COP 9000 gerçekten saygıyı hak olmadığı sonucuna varabiliriz. Ve popülerliği bir nedeni büyüyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.