SağlıkSağlıklı beslenme

Japon diyet: 14 gün - ve 8 kilogram kayboldu

diyetin popülerlik hızına bağlıdır kilo kaybı. Bu nedenle, en popüler bugün Japon diyet içindedir. 14 gün - bunun uygulanması bir süre ve sonuç - 7-8 kg kaybı. Bazen sonuç yaklaşık 4-6 kg kayıptır. Biz Japon uzmanlar zayıflama bu tekniği geliştirdi ve onun temel amacı vücudun metabolizmasını değiştirmektir. Bu kalıcı olarak (2-3 yıl için) sonucu kaydetmek için yardımcı olacaktır. Ama diyetin bu tür kullanım için iki kez bir yıldan fazla ihtiyacımız var.

Japon diyet, düşük kalorili ve onun menü enerji için yağ yakma yol açan karbonhidrat en az bir miktarda içerir.

Japon diyet, menüde sadece yemek istiyorum bunlardan 14 gün önce diyet belirtilen edildi ürünleri, değiştirmenize izin vermediğini unutmayın. Aynı zamanda sıkı elbette en az bir gün geçmek yasaktır. diyet bu tip kullanan bir kişi, Tuzu, unlu ürünler, tatlılar ve alkollü içecekler vazgeçmek iki hafta gerekir. Ayrıca, geleneksel su mineral yerine amaca.

Doğal olarak, Japon diyet 14 gün boyunca, tıpkı diğerleri gibi, avantajları ve dezavantajları vardır. Olumlu tarafı (tuz alımının sınırlandırılması yardımıyla) ödem ortadan kaldırılmasıdır. Ama sıkı diyetleri uygulamadan, aslında anılacaktır dezavantajları arasında, taze meyve, balık ve et büyük bir kaynağı olması gerekir.

Ancak, tüm bu kadar basit değil. bunun uygulanması belli şartlara uyacaktır iyi sonuçlar için gereklidir:

 1. gıda kullanımı menüde belirtilmiştir sadece bu ürünlerin içinde.
 2. günlerin sırasını değiştirmeyin.
 3. Her gün maden suyu yarım litre yaklaşık yiyin.
 4. Tuz, şeker, alkol, hamur işlerinde ve pastalarda yemeyin.

Bu gıdaların dışlama mantıklı bir açıklama vardır gerçeği. Bu nedenle, şeker yağ kıvrım bir nedeni haline gelir. vücuttaki tuzların varlığı, bozulması işlemi akışkan çıkışı bundan teşvik etmektedir. Alkollü içeceklerin ile ilgili olarak, kırmızı şarap bile 100 gram Sonuçları berbat edebilir. o metabolizması üzerinde olumsuz etkisi vardır ve hatalı çalışmasına bunları neden olması. Ayrıca, alkol Toksinlerin vücuttan çıkarılması yolunda bir engel haline gelir.

Japon geliştirdik kadarıyla, Japon Diyet (orijinal) günlük menü olması gerekir:

 1. Pirinç - 300-400 gram.
 2. Meyve - 150-230 gram.
 3. Taze sebze - yaklaşık 250 gram.
 4. Fasulye - 60 gram.
 5. Balık - 120 gram.
 6. Süt - 100 mi.
 7. Bir yumurta.
 8. Şeker - 2 çay kaşığı.

O ekstra kilogram kaybı açısından maksimum sonuç elde etmek açan orijinal biçiminde Japon diyet (14 gün). Japon uzmanlar o kadar seçme önerilir çünkü.

O şimdi bu diyet menüsü çeşitleri çok dikkat edilmelidir. Bir ya 1 ya da 14 gün sürebilir. Kural olarak, ürünler sığır eti ve tavuk, taze sebze (lahana ve havuç) ve haşlanmış ve çiğ yumurta, sade kahve sayılabilir.

Tüm salata yağı ile doldurmak gerekir. Bütün yumurtalar ve menüde belirtilen eti kaynak yapılır. Yumurta ham yenmelidir ise, her tarifte belirtilmiştir.

Ayrıca uzmanlar antioksidanlar ve vitaminler C zenginleştirilmiş ve E. Ayrıca içki yaşlanma sürecini yavaşlatan katkıda ve kardiyovasküler sistem hastalıklarına karşı bir profilaktik ajan olan yeşil çay, siyah kahve değişikliği önerilir.

Genelde, Japon diyet olarak, 14 gün olan bu nedenle, bu popülerlik yüksek derecede olan, kalıcı sonucu korumak için yardımcı kurallara sıkı sıkıya bağlı kalması gerekir. uzun süreli korunur nedeniyle hangi tokluk gıda tam bir reddini gerektirmez, çünkü o da çok etkili olarak kabul edilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.