Yiyecek ve içecekSalata

Jambonlu ve fasulyeli bir salata nasıl hazırlanır

Şenlikli masanın üzerinde bulunan lezzetli ve dolgun salatanın pahalı malzemeler içermesi gerekmez. Hem konuklara hem de eve hitap edecek jambon ve fasulye ile bir salata hazırlayabilirsiniz.

Bir yemek tarifi mevcut malzemelere bağlı olarak seçilebilir. Örneğin, taze salatalık, haşlanmış yumurta ve mayonez içeren jambonlu ve fasulye içeren bir salata oldukça popülerdir . Pişirmek için temizleyip küp haline getirin, haşlanmış yumurta, jambon ve salatalık küçük parçalara kesin. Hepsi karışık, konserve fasulye bir kutu ekleyin ve mayonez ile sezon. Tadı için tuz ve baharat ekleyebilirsiniz. Böyle bir salata, diğer şeylerin yanı sıra çok miktarda protein içeriyor.

Bir başka çok yüksek kalorili yemek aşağıdaki tarife göre hazırlanır. Fasulye birkaç saat suda bekletilir, sonra biraz tuzlu suda haşlanır. Soğan ve jambon ince şerit halinde kesilir. Haşlanmış yumurta temizlenir ve ince kıyılır. At turretinin kökü rendeye sürülür. Daha sonra, malzemeler yemeklere ilave edilir ve karıştırılır. Bu salata, jambon ve fasulye ile ayçiçek yağı ile doludur, biraz sirke ekleyebilirsiniz. Bu durumda jambon, haşlanmış etle değiştirilebilir. Servis yapmadan önce, bir parça ince doğranmış otlar serpmeniz gerekir.

Salataların hazırlanması için sadece konserve veya pişmiş fasulye değil aynı zamanda yeşil fasulye. Aşağıdaki tarifi kullanarak bir tabak hazırlayabilirsiniz. 400 gram fasulye için, 300 gram jambon, 2 küçük havuç ve 2 soğan almalısınız. Kabuklar tuzlu suda kaynatılır. Haşlanmadıklarını izlemek gerekiyor. Genç taze fasulye alırsanız, o zaman donmuş daha hızlı pişirir. Ve onun zevki çok daha iyi olacak. Genç fasulye kızartma tavasına konabilir, birkaç kaşık soya sosu eklenebilir. Soğan yarım yüzük şeklinde kesilir ve hafifçe kızarır. Havuç, altın parçaya kadar ayçiçeği yağı içinde kızartılmış küçük parçalara bölünür. Jambon, samanlarla kesilir. Bitmiş malzemeler birbirlerine düzgün şekilde bağlanır ve mayonez ile doldurulur. Zeytin ve fasulye ile lezzetli ve dolgun salata hazır.

Jambonun bir çok yemek için evrensel bir katkı maddesi olduğu unutulmamalıdır. Örneğin, jambonlu ve omletli bir salata hazırlayabilirsiniz. Bunu yapmak için, 4 yumurta dövülüp samanlarla kesilmiş ince krep pişirilir. Jambon kesilmiş, 200 gram peynir dövülmüş. Tüm maddeler mayonez ile karıştırılır ve giyilir. İsterseniz, burada biraz konserve mısır ekleyebilirsiniz . Bu tarifi hazırlamak kolaydır, ancak sonuç, şenlikli masa veya günlük menüyü çeşitlendirmeye yardımcı olacak orijinal bir yemektir.

Ananas ilavesi ile jambon puflu bir salata hazırlanan başka bir basit tarif tarif etmek için değerlidir. Garip bir şekilde, ama bu meyve, etin bazı katkılarıyla tatlandırılmış et tadı ile kombinasyon halinde kötü değildir. Yani, küçük bir ananas (konserve ile değiştirilebilir), peynir, jambon, mısır, yumurta, yeşillik ve mayonez gerekir. Ürünler hazırlanır: ananas parçaları halinde kesilir, peynir ovulur, yumurta, yeşil ve jambonlar ezilir. Sonra katmanlar düzenlendi. Bir anda, mayonezin her katman olarak ayrı ayrı ve iki katman yoluyla bulaşabileceğini netleştirmek gerekir. Yeşil koyulan tabaklarda, mısır, üçüncü kat yumurta, ondan sonra jambona, sonra ananaya gider ve salata rendelenmiş peynir ile kaplanır.

Seçilen tarife bakılmaksızın, jambonlu ve fasülye olan salatanın konuklar ve evcil hayvanlar tarafından takdir edileceğini söylemek gerekiyor. Ve periyodik olarak çanağa yeni malzemeler eklerseniz sıkılmaz. Bon tadı!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.