IlişkilerKarşılamak

Karşılıksız aşk ya da tek taraflı bir ilişki

Sen ironik olabilir, ama karşılıksız sevgi - bu cevapsız kalacak ve tutku nesnesi sadece iyi bir arkadaş görmek eğer duygu, oldukça acı verici. kabuslar kötü - Biz Shakespeare eski güzel günlerden, hiçbir şeyin değişmediğini, aşk en güzel masal bazıları için kalmasına rağmen diğerleri için söyleyebiliriz. Hayatımızın farklı dönemlerde, her birimiz karşılıksız sevginin azabından yaşadı. Bazıları için bu dönemi sona erip yollarına devam, ancak bazı mütekabiliyet ulaşılırsa o aksi takdirde sadece kazanacaktır düşünerek, duyguları kabaran kendini özgür ve onların aşağılık duygusuna anlatamam hayat anlamını yitirir. Ve olmadan hayatta anlam bir kişinin depresif, uyuşuk ve inisiyatif eksikliği olur.

Karşılıksız aşk ciddiye yaşamın dağılmasına yol açar!

biri kimi de o aşık evli ise bir kadın daha da zor bir durum olabilir. karşılıksız sevginin Devlet haline bir saplantı. Düşünceler sürekli sevgi nesnesine odaklanan, tüm küçük şeyler sözleri, sehven konuşulan kelime hislerin mazeretsiz olduğunu hatırlatır. Tüm rüyalar yalnızca zorunda yönlendirilir kendini tanıtmak birlikte hayatlarının sevdikleriyle. göğüs yakar ve bir dakika gitmesine izin vermez Bu acı, sürekli ağrı,.

Eğer uyuşukluk, anksiyete yol açabilir karartıcı düşünceler peşinde bir devlet, çalışma depresyon gelir, rüya gider, arka planda kalır. Hiçbir şey karşılıksız aşktan gıda daha tatsız hale getirir. hayatın tüm zevkleri anlamsızdır. Bu konuda ne yapabilirim? Duygusal distres azaltır ya da ağrı durdurmak için ayarlanması gerekmektedir. En az yaşamak ve hareket etmek karşılıksız sevgi kurtulmak için nasıl bir kaç ipucu öğrenmek için deneyin.

İpucu Bir: bunu anlamak zamanı, son rüya tanıdınız olduğunu ilişkilerde beklentileri

Orada direnci ve çıkmaz ilişkisini kırmak için kararlılıkla birçok ipucu vardır, ama her zamankinden daha bu durumda, bu nitelikleri anlamda hayati olun. Biz esnek olması ve karşılıksız duygular kaynaklanan zararlarını azaltmak için yollar aramaya öğrenmelidir.

Düşünce yönünü değiştirmek ve biraz çaba ve bizim elimizde bir kız (ya da adam) değer olduğunu görüşünü anlamak için gereklidir ve yanlış sadece hayal bulunmaktadır. Onun düşüncelerine de vermeyin, onun karşılıksız aşka harcanan ne kadar zaman düşünüyorum. Hayal kurmayı bırak! Belki de acımasız, ama, gerçek hayatta yolunda ilk adımı atmak nafile hayalleri ve asılsız umut atma, gözlerinin içine gerçekliği bak.

İpucu İki: hayalinde bu aşk hayatını tanıdınız

Hapishanede aşktan ne biliyoruz? ulaşılamaz nesnenin çekiciliği orada en belirgindir. Hayatta somutlaşan erişilemezlik fikrini, tanıştığım olası değildir. bir hapishane duvarları arasında, bu fenomen bir kadın gerçekten suçlu biraz uzakta yasa taşınmış olduğuna inanmaktadır zaman görülmez, o yüzden suçsuz olduğunu edilebilir o koşulların kurbanı olup sade o diriltecek koşulsuz sevgiye ihtiyacı.

Kadın, faili "kurtarması" için neler yapılabileceğini net bir illüstrasyon O duyguyu fark sadece onun hayal yaşıyor. Gerçek bir insan böyle değil o gibi kendi zihninde sevilen bir imajı yaratmayı, bunu bir ölçüde tümü. Eğer karşılıksız aşk bastırmak için başladığınızda, aşk Bilmiyorsanız kişi ancak zihninde yarattığı görüntü olmadığını anlamamız gerekir.

İpucu Üç:, anlamda kısa bir aktif ol

Düşünceler, yakalama sırasında baskın duygularınız genellikle çok kategorik şunlardır: hep ya hiç diye ya da kimse, bu adam hayatında hiçbir anlamı yoktur olmadan anladım, eğer tüm sorunlar çözülmüş olurdu. Bu stratejiyi takip etmeyin, her zaman tehlikelidir! duygularını sınırlı değildir, dostluklar ve gözyaşı yok, hayat amaçlanan şeyleri takip aile bağlarını. eğer Karşılıksız aşk zor vurur bekar ve diğer duygusal ihtiyaçlarını yok.

Daha işin ne ilgileniyorsanız yapan film, konser, gidin çalışmak, arkadaşlar gidin. Bu sizin duyguların sadece tutku konu üzerinde odaklama ötesine gidecek dengeler.

İpucu Dört: her çeşit tezahürüne geleceğe bir bakış

karşılıksız aşk hakkında deyişi, Süleyman'ın akıllıca bir deyişi hatırlayın: "Bu da geçecektir" Hiçbir şey olursa olsun, bu da geçer ne kadar güçlü ya da bir aşk, sonsuza kadar sürebilir. zamanın bütün bir soru. Eğer, beyhude girişimleri anlamsızlığını görerek karşılıksız iyi yılların hissini vermek, böylece en sonunda şehvet nesne olmadan bulurlar, ancak can kaybı ile edeceğiz. Uzak bir gelecekte görevinden duruma bakmak için deneyin. Belki bütün yaygara komik olacak.

İpucu Beş: sonuçsuz rüyalarda vermeyin, işe koyul

daha Rüyalar ve acı içinde şımartmak, sen iyileşmemiş yaranın üzerine atıyorlardı olan daha tuz, acıyor. kendinizi olabildiğince çok zaman işgal uğratacak işler bulun, detay ve yaratıcılık anlayışı gerektirir. Bu problemden geri adım ve objektif durumu değerlendirmek sağlayacaktır. sonuçsuz rüyalarında kendine zaman bırakmayın!

İpucu Altı: nedeniyle eksikliklerin sevmiyorum sanmayın

Sevmediğiniz zaman, çoğu kez yanlış bir şey var olmasından kaynaklanmaktadır gibi görünüyor. Sanmıyorum! Sen dünyadaki en çekici ve büyüleyici bir adam olabilir, ancak tüm sevmek zorunda değilsiniz. Herkes kendi yöntemiyle seven bir ruhu var, tamamen masumdur. Bazı insanlar sadece sevemez.

İpucu Yedi: Eğer ihtiyacın olanı verebilir birini bulmak

onlar sorumluluğa hazır olmadıklarından Bazı insanlar, yıkım ima ilişki, sadece bir resim uygun. Onun Karşılıksız aşk bakın ve ne kadar sorumlu senin yükümlülükler ve ortak anlamaya çalışırlar. Belki onlar bir çıkmaza, hiçbir kaçış ulaşmış olduğunu anlamak mümkün olacaktır.

Kim için teşekkür sevenler üzerinde yoğunlaştırın. Gerçek sevgi ile karşılıksız sevginin ızdırap ısıyı ve yoğunluğunu karıştırmayın. o sürekli o kişi hakkında düşünmek zorunda değilken yaşamak daha kolay hale nasıl bir an için düşünün. Bu konuda ya da değil düşünmek seçebilir zaman bölünmemiş duygu ateşkes fikri uğramak için.

Eğer başarılı zaman, onların yaşam deneyimi anıları bir duvar halısının onların deneyimlerini eklemek için zihin ve parlak bir boya huzur bulmak için, rahatsız etmek, olayın uzaklaşmak mümkün olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.