Sanat ve EğlenceLiteratür

Anna Kiryanov, psikolog ve yazar: biyografi, yaratıcılık

Anna Kiryanov - Ünlü Rus yazar, filozof ve psikolog. 2005 yılından bu yana, filozofların ve psikologların Ücretsiz Derneği yönetiminde yer alıyordu. Yazarlar Birliği tarafından kabul edilen.

O yazar ve bölgesel radyo ve televizyon sunucusudur. Onun dişli konuları psikolojiktir.

hayat evreleri

Kiryanov Anna Valentinovna (kızlık soyadı - Shishova) Sverdlovsk hails. hekimler 8 Ekim 1969 kişilik bir aile doğdu.

Valentin Ivanovich Shishov, babası psikiyatrist-Narkoloji olarak çalıştı. Anne, Elena - göz doktoru.

Çocukluk Anne Puşkin ve Kronştad'taki gerçekleştirildi. Ama sonra aile Liseden mezun Sverdlovsk, içinde, Urallar taşındı.

Okuldan sonra, Anna Kir'yanova Ural Devlet Üniversitesi girer. 1992 yılında biten Felsefe Gorki Fakültesi.

Aynı üniversitede 12 yıl sonra, o psikolog-danışman diplomasını aldı.

1991 yılından beri psikolojik temaların bir yazar ve sunucu olarak bölgesel radyo ve televizyon görev yapmaktadır.

Kiryanov bağlantı atalarının ve onların soyundan kaderi

Anna Kir'yanova (psikolog) ataları ve torunları, onların kaderi arasında bir bağlantı sağlanır. Bu ilişki gelecek nesillerin yaşamları üzerinde büyük bir etkisi vardır. Bir örnek kendi soy olduğunu.

Anna farklı okuryazarlık tüm ataları ve onların çocukları eğitmek için çalıştı. Sonuç olarak, yakın akrabaları (dede, büyükanne, baba, anne) yüksek öğrenim aldık.

Anne dede Metal Fizik, Uranüs'ün Enstitüsü'nde çalıştı. Büyük dedesi, İletişim Sverdlovsk Komiserliğince servis Urallarda telefon uygulanmaktadır. Büyük dedesi Kirov bölgesi sakinleri arasında "bilgili kişi" oldu. O basiret ve hipnoz yeteneği vardı.

Baba Kiryanova pek çok dilde yayınlanmış çok sayıda kitap ve makaleleri bulunmaktadır. Yirmi dört yıl, o mezun oldu. O hipnoz yoluyla bağımlılığı tedavisinin olasılığını araştırmaktadır.

Bu Anny Kiryanovoy bizim büyük devlet hayatında önemli rol oynamıştır akrabasına, kaderini takip kaderi de görülecektir.

Yaratıcılık Kiryanova, amacı

Anna V., o 4 yıl içinde yazmaya başladı söylüyor. Bunlar hala bilinmiyor doğa olan anıları, vardı, ama onlar çocuk kafasına Anna vardı.

Kiryanova (yazar, psikolog) göre, bugün insanların psikolojik sığınma ihtiyacı. Bu barınaklar biri yaratıcılık. Bu modern ruh sağlığı adamı iyileştirdi zihinsel kayıpları önlemek için zor durumlarda yardımcı olur. Yaratıcı kişiler gerekir ve onlar ona çizilir.

Anne V. deyişle, bu şiir anlayarak, müzik insani gelişim elinizdeki tüm yaratıcı insanlar olmak demektir uyarır.
Anna Kir'yanova yaratıcı faaliyeti gösteren bu kendi sonuçlarını aşağıdaki: o "şampanya Ananas", "domuz" ve diğerleri, "Av Sorni Nai" ve "ölü Revival", hem de "Âlem" hikayelerini yazdı.

Yirmiden fazla kısa hikaye ve şiirlerini bir öykü oldu kitabı "Bizim cins" ve "Ölüler Revival" yayınlanan 90'ların içinde.

2000'lerin başında o "Ural" dergisinde "Av Sorni Nai" yayınladı. üzerinde Dyatlov liderliğindeki Ural Politeknik Enstitüsü'nden bir grup öğrencinin, ölümü - Bu işin arsa belki yirminci yüzyılın en mistik tarihini anlatmaktadır Ölü dağın İvdel'de altında. yazarken Romana Kiryanovoy anlamda ve bir katılımcı değildi ki bu olayları bildirme yeteneğini yardımcı oldu.

Rusya Yazarlar Birliği onun yaratıcı iş için böylece bir yazar olarak onun etkinliğinin yüksek bir değerlendirme vererek onların üyelerine Anna Valentinovna sürdü.

insanlarla çalışmak, o psikoloji olduğunu - Fakat Anna V. göre, o meslek olarak, literatürde kendini görmez.

Psikolog ve düşünür bir arada

Anna Kir'yanova psikolog ve astrolog 15 yıl önce tanındı olarak. gazeteler astrolojik tahminler verdi bir felsefi eğitim almış olması, özel görüşmeler yapan, o, radyo ve televizyon çalıştı.

Ama, tanımı gereği, Anna babalar ve onların soyundan arasındaki ilişki psikolojisi yüksek öğrenim götürdü mevcut.

Bir uzman olarak, o insanın geleceği sadece kendisi bağlıdır, ama aynı zamanda tahmin ardı edilemez inanmaktadır, ancak belirli bir amaca ulaşmak için nasıl, kişiyi istemi gerekir. kendisi benzer bir durumda yapardı olarak Psikolog Board aynı hastayı vermelidir.

Kamu ve özel hayat

2000 yılında, hikaye "şampanya ananas" için Kiryanova edebi yarışma "Tenota" ikincilik derecesi ve 2005 yılında dergisi "Ural" ona kitabı "Av Sorni Nai" yayınlanması ötürü verdi.

On yıldan fazla, Anna filozof ve psikologların Ücretsiz Derneği başkan yardımcısıdır.

O kurdu ve kendi adını psikolojik merkezi tarafından yöneldi.

Anna V. özel hayatı hakkında konuşmak, o zaman, bütün olarak, bu kendine has özellikleri vardır.

o enstitüde okuyan, kızı Sophia doğurdu zaman Anna Kiryanov, kişisel yaşam onsekiz yaşındayken onun için başladı hatırlatır. 120 ruble yiyecek ve dostluğu kuponlar, 35 ruble artı voenkomatovskih (kocası ordudaysan) ile, 1989 idi.

Şimdi kızı evli, ama Anna Valentinovna bir çocuğun aile hayatına müdahale etmemeye tercih - bu onun için bir tabu. O sık iletişim nedeniyle bazı ev öğeler üzerinde farklı görüşlerin çatışmalarına yol açar inanmaktadır. Ayrıca çocuklar, özellikle yetişkinler, iyi değiştirmeye, kendisi üzerinde yükselmeye yardımcı eminim.

yaratıcı planlar

Anna Kir'yanova kesinlikle çağımızın ilginç insanlar arasında aittir. Bu nedenle, birçok fanlarının ilgileneceği yaratıcı planları.
Şimdi Anna Valentinovna başlığı altında malzemelerin yeni bir dizi çalışma "Kaya ve kader." Onlar mistik olaylarla ilişkili ünlü kişilerin akıbeti hakkında söyle.

Marina Tsvetaeva Paul Bazhov, Gi De Mopassan: Zaten makaleler, ünlü kişiyi vardı karakterleri yazılı. Bir sonraki adım - Sergei Yesenin, FRIDRIH Nitsshe, Afanasiy Fet. bazı makaleler çoktan "Adımlar oracle" dergisinde yayınladı. tüm hızıyla Anne yaratıcı bir yaşam!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.