SağlıkMüstahzarlar

Ilaç 'Antistax'. kullanma talimatları

Hazırlama "Antistax", böylece kılcal geçirgenliği azaltarak, angioproteguoe etkisi vardır. Etkin madde - kırmızı asma yapraklarının kuru ekstraktı. İlave bileşenler: demir oksit (kırmızı ve sarı), demir oksit, titanyum dioksit, arıtılmış su, sodyum dodesil sülfat, jelatin, talk, magnezyum stearat, dekstroz, mısır nişastası, susuz silisyum dioksit (kolloidal).

Tıp "Antistax" kırmızı ve kahverengi kapsül şeklinde üretilir. İçinde bu toz ihtiva etmiştir. kapsül içeriği kırmızımsı mor belirti veya saf kahverengi renk ile kahverengi renkli ve hafif bir has kokusu olan edilir.

üzüm yaprağı özütü, farmakolojik açıdan aktif flavonoidler içerir. Aralarında büyük izokvertsetin ve kuersetin-glukuronid olarak kabul edilir.

"Antistax" tabletler vasküler epiteli üzerinde koruyucu bir etkiye sahip (zarlarını stabilize yardımcı), hem de elastikliğini, geçirgenliğin normalize duvarlar artar. damar duvarının geçirgenliğini azaltarak yeni şişme oluşumunu yavaşlatır ve mevcut olanları azaltır.

İlaç "Antistax" kitabı kullanım için bir tedavi ve (varisli ile bağlantılı olarak), kronik venöz yetmezliğin önlenmesi olarak tavsiye edilir. Fon alt ekstremitelerde gerginlik, uyuşma ve ağrı hissi, bacaklarda şişlik, ağırlık, yorgunluk ortadan kaldırılması için belirlenmiş.

Eğer içeriğinde bulunan maddelere karşı aşırı duyarlılık durumunda ilaç "Antistax" talimatı randevu için izin vermez.

Nedeniyle Çocuk doğurma ve emzirme döneminde lactating ve hamile uyuşturucu fonların kullanımına ilişkin klinik deneyim eksikliği nedeniyle tavsiye edilmez.

Ek yan etkiler ilacın "Antistax" Kullanıcı Başvuru bileşenlerine genellikle duyarlı ilişkili alerjik reaksiyonlar Notları.

Klinik pratikte aşırı vakaları tarif edilmez.

kullanılmak üzere ilaç "Antistax" talimatları sabah alınmasını tavsiye eder. yeterli bir su miktarı içilir anlamına gelir.

Yetişkinler günde iki kapsül tayin. durumuna uygun olarak, (doktorun tavsiyelerine göre) gerektiğinde dört kapsül için dozajı artırmak bırakılır.

Yetersiz etkinlik veya tedavi altı hafta sonra tedaviye yanıtsız durumunda, şişme, ağırlık veya ağrı diğer olası nedenlerini belirlemek için doktorunuza danışın.

İlaç "Antistax" uzmanlar profilaksisi için kullanılmasını tavsiye etmiyoruz.

tüm doktorun talimatlarına tabi iyi tolere demektir. Ancak, yan etkiler söz konusu olduğunda bir doktora ihtiyacım.

çalışmalar makine veya araçları kullanırken yönetimi ile ilişkili görevleri gerçekleştirmek için yeteneği üzerinde ilaç "Antistax" hiçbir etkisinin olmadığını göstermiştir. Bu psikiyatrik tesis, hastanın motorlu reaksiyonların hızını etkilemez. Ancak, potansiyel olarak tehlikeli faaliyetleri gerçekleştirmek için başlayacaktır önce olmalıdır her hastanın duyarlılığı belirlemek için.

Bazı uzmanlar vasıtası "Antistax" biyolojik katkı bağlıyor. Birçok doktor ilaç sadece diğer ilaçlarla kombinasyon halinde etkili olabilir inanıyoruz.

Kuru bir yerde 1505 yirmi derece arasında bir sıcaklıkta önerilen depolanması için araçlar. otuz altı ay süreyle bir ilacı geçirin. Bu süreden sonra o almaya önerilmez.

araçlarını kullanarak Önce "Antistax" talimatları dikkatlice okuyun ve bir doktora edilmelidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.